-
Posts
1887 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by szafranekm
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
U Szafranka pewnie już pierwszy śnieg spadł:wolfie: -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[URL="http://smayliki.ru/smilie-811550055.html"] [IMG]http://s12.rimg.info/4233b505edd084b96644eda47558b910.gif[/IMG][/URL] -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Zaglądam co słychać u Szafranka.;) -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='pola53']Przelałam dzisiaj dla Szafranka stałą za październik i listopad. Przepraszam za opóźnienie, miałam kłopoty finansowe, mam nadzieję, że przejściowe.[/QUOTE] [SIZE=3][FONT=comic sans ms][COLOR=#0000CD]Bardzo dziękujemy pola[/COLOR][/FONT][/SIZE][B][COLOR=#0000cd]53,za pamięc o Szafranku i wsparcie dla chłopaka.[/COLOR][/B]:multi::multi::multi: -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']I warto, bo Gosia Szafrankowa walczy żeby ten malutki zapasik był i pewnie za chwilę znów zacznie się martwić że pula maleje;)[/QUOTE] Ninka, Ty to czytasz w moich myślach;).Już jak robiłam podliczenie to myślałam o bazarku świątecznym,ale mało mam ciekawych fantów, ubrania coś nie mają powodzenia na bazarku.Pieniążki szybko z m-ca na m-c ubywać będą z konta Szafranka, a ciężko ze stałymi deklaracjami grosikowymi nawet. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='teresaa118']Finansowo stoi Szafranek niezle, ale pare groszy w zapasie nigdy nie jest za duzo. Wplace tym razem za listopad i grudzien. Glaski dla puchaczka[/QUOTE] :multi: [COLOR=#000080][SIZE=3]Bardzo dziękujemy[/SIZE] [/COLOR] -
Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)
szafranekm replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Jestem,może jakiś bazarek dla Dianki,;) fanty mogę podarować. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000080][B]Deklaracje stałe na[/B][/COLOR][COLOR=#800000][B] PAŹDZIERNIK 2013[/B][/COLOR] [COLOR=#a52a2a][B]10 zł[/B] [/COLOR]- [B][COLOR=#000080]grzenka[/COLOR][/B] - dekl. stała-V, VI, VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX, X,XI,XII,[B]I[/B],[B]II[/B],[B]III[/B],[B]IV[/B],[B]V,VI[/B],[B]VII,VIII,IX,X [/B]wpłacone-[B]01.10.2013[/B] [COLOR=#b22222][B]20 zł.[/B] [/COLOR]- [COLOR=#000080][B]szafranekm [/B][/COLOR]- dekl. stała -V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VII ,IX,X,XI, XII,I,[B]II[/B],[B]III,IV,V,VI,VII,VIII,IX-[/B][B] wpłacone-15.10.2013[/B]. 30 zł - wiga138 - dekl. stała - VI, VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII- wpłacone-17.07.-[B]-???[/B]brak wpłat [B]10 zł [/B]- [COLOR=#000080][B]pola53 [/B][/COLOR]- dekl. stała od sierpnia - VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI ,XII,[B]I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII [/B][B]- wpłacone -04.09.2013[/B] 30 zł. - Annaa4 - dekl. stała od czerwca 2012 -VI,VII,VIII,IX,X wpłacone - 01.10.2012-[B]????[/B]brak wpłat [B]5,00 zł [/B] - [B][COLOR=#000080]Eva2406[/COLOR][/B] - dekl. stała na 10 m-cy od[B] IX 2012 do VI 2013[/B] - wpłynęła [B][COLOR=#000080]14.01.2013.[/COLOR][/B] [COLOR=#b22222][B]5,00 zł[/B] [/COLOR]-[COLOR=#0000cd][B] Eva2406 [/B][/COLOR]- dekl. stała na 6 m-cy od [B]VII 2013 do XII 2013 [/B]- wpłynęło[B] 30,00 zł[/B] na 6 m-cy po 5 zł/m-c, wpłata wpłynęła [B]19.08.2013.[/B] [COLOR=#b22222][B]20zł[/B] [/COLOR]- [COLOR=#000080][B]Poker[/B][/COLOR]- wpłata wpłynęła -[B]III,IV[/B],[B]V,VI[/B],[B]VII,VIII,IX,X-[/B] wpłata wpłynęła [B]27.10.2013.[/B] [COLOR=#b22222][B]5 zł [/B][/COLOR]-[COLOR=#000080][B] mdk[/B][/COLOR]- [B]V,VI,VI[/B]I[B],VIII,IX,X [/B]wpłata wpłynęła [B]02.11.2013[/B] ---------------- razem: [COLOR=#ff0000][B]60 zł.[/B] [/COLOR]- [B]dekl. stałe na[/B][COLOR=#000080][B] PAŹDZIERNIK 2013[/B][/COLOR] [B][COLOR=#800000]wpłaty jednorazowe, darowizny[/COLOR] -[/B][COLOR=#ff0000][B]październik 2013[/B][/COLOR] [COLOR=#0000cd][B]45 zł[/B][/COLOR] - darowizna od[B][COLOR=#0000cd] Teresaa118[/COLOR][/B] - wpłynęła -[B]01.10.2013.[/B] [COLOR=#0000cd][B]50 zł [/B][/COLOR]- darowizna od [B][COLOR=#000080]Andegawenki[/COLOR][/B] dla [B][COLOR=#000080]Szafranka[/COLOR][/B] -[B]wpłynęła 21.10.2013.[/B] ....................... [B]95,00 zł[/B] -razem [B]Razem:[/B][B] 60,00zł [/B](dekl. stałe) +[B]95,00 zł[/B]( wpłaty jednorazowe) =[B]155 zł.[/B] [COLOR=#0000ff][B]707,35[/B][/COLOR](stan na 05.10.2013) +[COLOR=#0000cd][B]155,00 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000080]=[B] 862,35 zł.[/B][/COLOR] [B]Wydatki[/B]: [COLOR=#000080]opłata za pobyt Szafranka w DT od 26.10.2013 do 25.11.2013 [/COLOR]- [B][COLOR=#0000cd]200 zł[/COLOR] [/B]-[B]wpłacono 15.10.2013.[/B] [B]862,35 zł - 200 zł =[COLOR=#0000ff] 662,35 zł.[/COLOR][COLOR=#800000] stan konta Szafranka na dzień 07.11.2013.[/COLOR][/B] -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
szafranekm replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja.Także ciągle myślę, że Szafranek tkj. Polcia zostanie na zawsze u Ulki w DT, jest już 2 lata i pomimo ogłoszeń domku stałego nie ma. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Zobaczymy, może nie będzie taka straszna jak podają, w ub. roku też zapowaiadali i nie było tak źle.Szafranek ma ciepłe futro i ocieploną budę u Ulki. -
Psie dziecko z wyrokiem amputacji, pomóżcie
szafranekm replied to pati851's topic in Już w nowym domu
Ja także czekam na wiadomości o Teri. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Tak puchaty to Szafranek jest ( jak pamiętam )a teraz pewnie nabierze futra na zimę, jak ona w ogóle będzie.;) [SIZE=4][FONT=comic sans ms][COLOR=#000080]Melduję, że 28.10.2013 wpłynęły pieniążki od [/COLOR][COLOR=#800000]Pokera [/COLOR][COLOR=#000080]dla Szafranka [/COLOR][COLOR=#800000]20 zł.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [COLOR=#4b0082][SIZE=4]Bardzo dziękujemy[/SIZE][/COLOR]:lol::lol::lol: -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
piękne zdjęcia Szafranka, Monika -[SIZE=4][COLOR=#000080]dziękujemy bardzo.[/COLOR][/SIZE]:multi: Ja także nie mogę zrozumiec dlaczego Szafranek chociaż swoim pięknym wyglądem nie przyciągnie człowieka i domku stałego.Czy jest w takim wieku... a ludzie wolą szczeniaki, przecież starsze psy też znajdują domy, może trudniej. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Szafranek czeka tak długo na domek stały. [IMG]http://s1.zmniejszacz.pl/114/28f9c1381c__172657.jpeg[/IMG] -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Ciężko z domkiem dla Szafranka. Dziś tj.21.10.2013 wpłynęła dla Szafranka darowizna[B] 50 zł[/B] od [B]Andegawenki.[/B] [FONT=comic sans ms] [COLOR=#0000cd][SIZE=4]Ciociu Andegawenko bardzo Ci dziękujemy.[/SIZE][/COLOR][/FONT] [URL="http://smayliki.ru/smilie-840489735.html"] [IMG]http://s13.rimg.info/219e768654c76da70d6700a10dd5e34a.gif[/IMG][/URL] -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Szafranka:lol: telefonów jak nie było tak nie ma z bazarku ogłoszeniowego:shake: -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Ciocie, że jesteście z Szafrankiem.;) -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Szafranku, ale cisza u Ciebie na wątku...;) -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [COLOR=#000080][B]Deklaracje stałe na[/B][/COLOR][COLOR=#800000][B] WRZESIEŃ 2013[/B][/COLOR] [B]10 zł[/B] - [B][COLOR=#000080]grzenka[/COLOR][/B] - dekl. stała-V, VI, VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX, X,XI,XII,[B]I[/B],[B]II[/B],[B]III[/B],[B]IV[/B],[B]V,VI[/B],[B]VII,VIII,IX [/B]wpłacone-[B]02.09.2013[/B] [B]20 zł.[/B] - [COLOR=#000080][B]szafranekm [/B][/COLOR]- dekl. stała -V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VII ,IX,X,XI, XII,I,[B]II[/B],[B]III,IV,V,VI,VII,VIII,IX-[/B][B] wpłacone-21.09.2013[/B]. 30 zł - wiga138 - dekl. stała - VI, VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII- wpłacone-17.07.-[B]-???[/B]brak wpłat [B]10 zł [/B]- [COLOR=#000080][B]pola53 [/B][/COLOR]- dekl. stała od sierpnia - VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI ,XII,[B]I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII [/B][B]- wpłacone -04.09.2013[/B] 30 zł. - Annaa4 - dekl. stała od czerwca 2012 -VI,VII,VIII,IX,X wpłacone - 01.10.2012-[B]????[/B]brak wpłat [B]5,00 zł [/B] - [B][COLOR=#000080]Eva2406[/COLOR][/B] - dekl. stała na 10 m-cy od[B] IX 2012 do VI 2013[/B] - wpłynęła [B][COLOR=#000080]14.01.2013.[/COLOR][/B] [B]5,00 zł[/B] -[COLOR=#0000cd][B] Eva2406 [/B][/COLOR]- dekl. stała na 6 m-cy od [B]VII 2013 do XII 2013 [/B]- wpłynęło[B] 30,00 zł[/B] na 6 m-cy po 5 zł/m-c, wpłata wpłynęła [B]19.08.2013.[/B] [B]20zł[/B] - [COLOR=#000080][B]Poker[/B][/COLOR]- wpłata wpłynęła -[B]III,IV[/B],[B]V,VI[/B],[B]VII,VIII,IX-[/B] wpłata wpłynęła [B]27.09.2013.[/B] [B]5 zł [/B]-[COLOR=#000080][B] mdk[/B][/COLOR]- [B]V,VI,VI[/B]I[B],VIII,IX [/B]wpłata wpłynęła [B]27.09.2013[/B] ---------------- razem: [COLOR=#ff0000][B]70 zł.[/B] [/COLOR]- [B]dekl. stałe na[COLOR=#000080] WRZESIEŃ 2013 [/COLOR][/B] [B][COLOR=#800000]wpłaty jednorazowe, darowizny[/COLOR] -[COLOR=#ff0000]wrzesień 2013:[/COLOR][/B] [COLOR=#0000cd][B]45 zł[/B][/COLOR] - darowizna od[B][COLOR=#0000cd] Teresaa118[/COLOR][/B] - wpłynęła -[B]04.09.2013.[/B] [COLOR=#0000cd][B]50 zł [/B][/COLOR]- darowizna od [B][COLOR=#000080]Andegawenki[/COLOR][/B] dla [B][COLOR=#000080]Szafranka[/COLOR][/B] -[B]wpłynęła 26.09.2013.[/B] [COLOR=#0000cd][B]180,00[/B][/COLOR] [B][COLOR=#0000cd]zł [/COLOR][/B]- wpłata z bazarku dla Szafranka:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246843-zako%C5%84czony-rozliczony-srebro-ciuszi-bi%C5%BCu-dla-Szafranka-do-17-09-2013-godz-22-00[/url] [B]wpłynęła 02.10.2013[/B], wpłacona przez Myszkę2. ....................... [B]275,00 zł[/B] -razem [B]Razem:[/B][B] 70,00zł [/B](dekl. stałe) +[B]275,00 zł[/B]( wpłaty jednorazowe) =[COLOR=#800000][B]345,00 zł.[/B][/COLOR] [B][COLOR=#0000ff][B][COLOR=#0000ff]562,35zł.[/COLOR][/B].[/COLOR][/B] (stan na 01.09.2013) +[COLOR=#0000cd][B] 345,00[/B][/COLOR][COLOR=#000080] =[B] 907,35 zł.[/B][/COLOR] [B]Wydatki[/B]: [COLOR=#000080]opłata za pobyt Szafranka w DT od 26.09.2013 do 25.10.2013 [/COLOR]- [B][COLOR=#0000cd]200 zł[/COLOR] [/B]-[B]wpłacono 17.09.2013.[/B] [B]907,35 zł - 200 zł =[COLOR=#0000ff] 707,35[/COLOR][COLOR=#800000] stan konta Szafranka na dzień 05.10.2013.[/COLOR][/B][COLOR=#800000] [/COLOR][/INDENT][COLOR=#800000] [/COLOR] [COLOR=#800000] [/COLOR] -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Na konto Szafranka poszło 180 zł z tego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246843-koniec-rozliczamy-srebro-ciuszi-biżu-dla-Szafranka-do-17-09-2013-godz-22-00[/URL] Gosiu, potwierdź na bazarku jak doleci:) Bardzo dziękuję wszystkim kupującym i wspierającym [IMG]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRSmK2AqAPpNWv0aeNA9FiF9mHOWoiU8YVzZXywZ59OZAA1xJtqww[/IMG][/QUOTE] Tak, potwierdzam wpływ na konto Szafranka wpłaty z bazarku 180 zł. [COLOR=#0000cd][SIZE=3]Bardzo dziękujemy za wsparcie, pomoc, odwiedziny i zakupy.[/SIZE][/COLOR]:loveu: [URL="http://smayliki.ru/smilie-165422727.html"] [IMG]http://s2.rimg.info/78d9c48b2bab3117acaba83251ca0e79.gif[/IMG][/URL] -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='teresaa118']Wplacilam na pazdziernik. Szkoda, ze moj ukochany pisio nie ma swojego czlowieka. On jest pieknym psem, a charakter ustawi sie sam, jak juz bedzie wlasny czlowiek. On musi to wiedziec i czuc[/QUOTE] Dziękujemy bardzo teresaa za wpłatę.;) jutro zrobię zestawienie za wrzesień. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Na razie żadnych telefonów z ogłoszeń Szafranka z bazarku...:shake: -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Informuję, że wpłynęły dla Szafranka pieniążki na m-c[COLOR=#b22222] wrzesień 2013:[/COLOR] [B]10 zł[/B].[B][COLOR=#000080]grzenka[/COLOR][/B] - wpłynęło. 02.09.2013 [B]10 zł [/B][COLOR=#000080][B]pola 53[/B][/COLOR] - wpłynęło 04.09.2013 [B]45 zł[/B].[COLOR=#000080][B] Teresa 118[/B][/COLOR] - wpłynęło 04.09.2013 [B]20 zł[/B] [COLOR=#000080][B]szafranekm[/B][/COLOR] - wpłynęło 21.09.2013 [B]50 zł [/B][COLOR=#000080][B]Andegawenka[/B][/COLOR] - wpłynęło 26.09.2013 [B]5 zł[/B] [COLOR=#000080][B]mdk 8 [/B][/COLOR] - wpłynęło 27.09.2013 [B]20 z[/B]ł. [COLOR=#000080][B]Poker[/B][/COLOR] - wpłynęło 27.09.2013. [COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=comic sans ms]Bardzo dziękujemy Ciocie[/FONT][/SIZE][/COLOR]:multi::multi::multi: -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']i zaakceptował jego charakter:)[/QUOTE] No właśnie Elu to najważniejsze. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
szafranekm replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Szafranek ma wykupiony pakiet ogłoszeń z bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246964-OG%C5%81OSZENIOWY-dla-Oskara-i-Ivy-ZAKO%C5%83CZONY-realizacja-zam%C3%B3wie%C5%84/page4[/url] [SIZE=4]SZAFRANEK[/SIZE] [LIST=1] [*][URL="http://katowice.lento.pl/piekny-niewielki-szafranek-mini-collie,1341877.html"]http://katowice.lento.pl/piekny-niew...e,1341877.html[/URL] [*][URL="http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/60736/piekny--niewielki--szafranek-mini-collie-szuka-domu/"]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszen...ie-szuka-domu/[/URL] [*][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/190451/piekny-niewielki-SZAFRANEK-MINI-COLLIE-szuka-domu/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/190...IE-szuka-domu/[/URL] [*][URL="http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,osobowe,736,1,piekny_niewielki_szafranek_a_la_,52271.html"]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,o...la_,52271.html[/URL] [*][URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/190451/piekny-niewielki-SZAFRANEK-MINI-COLLIE-szuka-domu/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/1...IE-szuka-domu/[/URL] [*][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/SZAFRANEK-miniaturka-collie-szuka-domu,95549"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...uka-domu,95549[/URL] [*][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/piekny,-niewielki-pies-SZAFRANEK-miniaturka-collie-szuka-domu-id73866.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id73866.html[/URL] [*][URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/piekny-nieduzy-pies-szafranek-22835613.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/piekn...-22835613.html[/URL] [*][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,81818,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...1818,Lw==.html[/URL] [*][URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/katowice/piekny-nie-duzy-pies-szafranek-miniaturka-collie-szuka-domu-523861821"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szcze...domu-523861821[/URL] [*][URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=303291&catid=26&Itemid=11"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/URL] [*][URL="http://www.katowice.neeon.pl/967199-piekny-nieduzy-szafranek-mini-collie-szuka-domu.html"]http://www.katowice.neeon.pl/967199-...zuka-domu.html[/URL] [*][URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=8731[/URL] [*][URL]http://www.adopcje.org/edycja_adopcji-89912.html[/URL] (czeka na akceptacje) [*][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/3080465[/URL] (czeka na sprawdzenie) [*][URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/307682-piekny-nieiwleki-szafranek-mini-collie-szuka-domu-oferta/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...a-domu-oferta/[/URL] [*][URL="http://tablica.pl/oferta/piekny-niewielki-szafranek-mini-collie-szuka-domu-ID3EOtT.html"]http://tablica.pl/oferta/piekny-niew...u-ID3EOtT.html[/URL] (czeka na sprawdzenie) [*][URL]http://petsy.pl/ogloszenia/9/1/4/33559.html[/URL] [*][URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/piekny-niewielki-szafranek-mini-collie-szuka-domu/63408"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...uka-domu/63408[/URL] [*][URL="http://owi.pl/ogloszenie/piekny_niewielki_SZAFRANEK_mini_collie_szuka_domu,892355"]http://owi.pl/ogloszenie/piekny_niew...ka_domu,892355[/URL] [*][URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/mieszaniec/piekny-niewielki-szafranek-mini-collie-szuka-domu-l39736.html?me=1"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...9736.html?me=1[/URL] [*][URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/35177/piekny_niewielki_szafranek_mini_collie.php"]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_d...ini_collie.php[/URL] [*][URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=175869[/URL] [*][URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/6507951[/URL] [*][URL="http://psy.zooburza.eu/pl/dorosl******/szafranek-id10772/"]http://psy.zooburza.eu/pl/dorosl****...ranek-id10772/[/URL] [*][URL="http://tlenek.pl/ogloszenie/piekny-niewielki-szafranek-mini-collie-szuka-domu.html"]http://tlenek.pl/ogloszenie/piekny-n...zuka-domu.html[/URL] [*][URL="http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/piekny-niewielki-szafranek-mini-collie-szuka-domu-5737.htm"]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/pi...-domu-5737.htm[/URL] [*][URL]http://www.pineska.pl/?id=127880[/URL] [*][URL="http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/763718-piekny_niewielki_szafirek_mini_collie_szuka_domu.html"]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Sp...zuka_domu.html[/URL] [*][URL="http://cwirek.pl/ogloszenie/piekny-niewielki-szafranek-mini-collie-szuka-domu,QjWK"]http://cwirek.pl/ogloszenie/piekny-n...zuka-domu,QjWK[/URL] [/LIST]