[quote name='AnkaRa']Bardzo, bardzo niecierpliwie czekamy na kazda wiadomosc o psiaku. Przepraszam ze pytam ale sie nie orientuje, czy tam na miejscu sa wolontariusze, ktorzy moga bezposrednio kontaktowac sie z psem, wyprowadzic go z wybiegu, itp?[/QUOTE]
Przy łowickim schronisku działają najwspanialsze psie ANIOŁY. Nie pozwolą, by Sanowi stała się jakakolwiek krzywda.