-
Posts
3805 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by RenW
-
[quote name='Szarotka'][quote name='RenW'] A kto to taki ?? to ja tez chce isc na utrzymanie:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]Szarotka[/B], a co nie jesteś na utrzymaniu własnym?:-o:evil_lol::D:D:D:D
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
RenW replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wunia obnaża krągłości...:eviltong::diabloti::diabloti: Oj, spory balast Wunia będzie nosić:crazyeye::-o:D:D -
[quote name='Wunia']Skoro Gapcio gotowy, to trzeba pełną parą, wyślemy go do domku ino śmignie ;)[/QUOTE] To miłe w ostatecznym rozrachunku.. ale będziem:bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry:
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
RenW replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zagubiona Ciotka..:roll::lol::lol: -
[quote name='Wunia']Ciocia Isadorka potwierdziła gotowość do działań ogłoszeniowych Gapcia :multi::multi::multi: Czekam na info od Cioci Piromanki ;)[/QUOTE] Idą pełną parą...!:multi::multi::multi:
-
[quote name='Wunia']na wątku Gasparka, Ciotka Szarotka dogomaniaczki zadeklarowane po uszy wraz z [B]przyległościami[/B] na utrzymanie bierze :D:D:D[/QUOTE] Będziem na wikcie i opierunku u Szarlotty!:multi: Huuurraaa!!!!!:multi::multi::multi::multi:.. z[B] przyległościami[/B]:D:D
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
RenW replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nooo...doszły mnie słuchy;) To był akt I odsłona..która??;):crazyeye::diabloti: -
[quote name='Szarotka']Jak to na dogo [B]mozna miec druga osobowosc[/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: To mi sie podoba :multi::multi::multi: Bede terorystka w imieniu psow :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Nawet trzy...:icon_roc::-? Trza tu antyterrorystów zwołać:crazyeye::crazyeye::diabloti: [quote name='Wunia']Szarotka - propsia terrorystka :D:D:D[/QUOTE] Szar(l)otka.. mniam, mniam:facelick::kaffee_2:
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
RenW replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak sobie ktoś żyły wypruwa, to nie będą długo żyły te żyły!:smhair2::grab:...:help1: Ooooo, nowa odsłona; Wunia z pazurem!:happy1:.....:siara: -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
RenW replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wunia - wór pieniędzy i żyła złota.:diabloti: I sama na wagę złota!:evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Wunia']Toć to istny sierżant, a taka tiu, tiu się okazała :D:D:D[/QUOTE] Generałowa można by rzec :D:D:D
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
RenW replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie, nie.. nie żebyś pomyślała, że zabierać już chcę:shake: -
[quote name='Wunia']Nie wierzę :D:D:D:D[/QUOTE] Kokieteria przez Szarotę przemawia :D:D:D Cichociemna :D:D
-
[quote name='Szarotka']Tak prawde powiedziawszy to kocham wszystkich :):) ale musze jakos motywowac do pomocy :):) Co do drylu to ...........to kolezanka mi powiedziala, ze nie nadaje sie totalnie do wychowania dzieci, psow itp. bo niczego nie wymagam i robia co chca:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] To nieuczciwe, emocjami szafujesz...:nonono2::icon_roc: :bigok::Cool!:No, bezhołowie kompletne :D:D
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
RenW replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja mam deklarowane 10zł. + 5zł. (które notabene przemocą-gwałtem mi Szarotka wzięła-wytrzęsła:diabloti: Nie narzekam - warto było:diabloti::diabloti:). Wiecie co, jakby tak Gapiszon szybko znalazł domek, to można by było tu deklarację przerzucić.:lol: Taka mnie naszła refleksja...:roll: No ale.. Gapcio jeszcze u Jamora, dopiero co reklamowany... -
[quote name='belka123']melduje poslusznie juz ide[/QUOTE] Szarotka ma dryl wojskowy, nawet ja przekornam, nie śmiem się sprzeciwiać:watpliwy::ekmm:
-
[quote name='Szarotka']Lepiej trzeba bylo posadzic ziola, ladnie by pachnialo, i moglabys zjesc :):) Belka sie zrehabilitowala, kocham Belke :):) Wunie, furciaczka tez, kto jeszcze chce troche milosci blizniego :):)[/QUOTE] Oooo o miłość to zawsze zabiegam:razz::diabloti::diabloti:
-
[quote name='Wunia']to gwałt Ciotki Szarotki ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182235-8-lat-za-kratami!-Brakuje-75z%C5%82-%C5%BCeby-psiaki-mog%C5%82y-opu%C5%9Bci%C4%87-schronisko[/url]...[/QUOTE] To był gwałt czy molestacja, bo już się pogubiłam.:roll: A wiem, że Szarotka to i to na dogo uskutecznia. :cool3::evil_lol:Nieważne, wymiernie z korzyścią:multi::multi:
-
[quote name='Wunia']Fur, super ;) Tylko w tytule wyszło Gapicio ...[/QUOTE] Gapicio się, gapicio..:crazyeye: a futrzak czeka:evil_lol::D:D
-
[quote name='furciaczek'][url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1006097753[/url] Czy tak jest ok? Pogrubilam i podswietlilam ;)[/QUOTE] [B]Furciak[/B] - Bystrzak:klacz::klacz: Mnie się podoba...szata graficzna ok. :p:lol:Przerost formy nad treścią też niewskazany:shake: Po co jakieś zbędne, sztuczne ubarwienia, w prostocie zawarte jest piękno...
-
[quote name='Wunia']Fur, a znalazłabyś chwilkę, żeby mu skrobnąć chociaż skromne allegro? Na razie z kontaktem do mnie, bo z Jamorem jeszcze nie ustaliłam. A jak uważacie: kontakt w ogłoszeniach do mnie, czy do Jamora? Jamor o Gapciu wie najwięcej, ale domek trzeba będzie sprawdzić, więc nie wiem ...[/QUOTE] Moim zdaniem do Ciebie, Ty z Jamorem kooperujesz, przepływ informacji jest.:p:lol:
-
[quote name='furciaczek']Czy cos mnie ominelo??:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Przespałaś nocne igraszki, Szarlota gwałciła! Pysznie było!:cool3::diabloti::diabloti:
-
[quote name='Wunia']zew natury do gwałtów z Szar(l)otką :D:D:D[/QUOTE] Szar(l)otka mi dogodziła:evil_lol::evil_lol::diabloti::D:D
-
[quote name='Wunia']Buszowałaś po nocy, to od rana spałaś ;) [B]Prawa natury[/B] ;)[/QUOTE] Taaaa.. zew natury!:evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='Wunia']Buszowałaś po nocy, to od rana spałaś ;) Prawa natury ;)[/QUOTE] Nigdzie nie buszowałam.. ;)w łóżeczku grzecznie byłam:p:diabloti::diabloti: