Zamiescilam ogloszenia na Lódzkiej i Mazowieckiej stronie, poza tym w necie w wieeelu miejscach, wczesniej oplakatowalam wiele miejsc, nawet jezdzilam pod Warszawe z ogloszeniami, bo wydawalo mi sie, ze tam ktos sie odezwie, ale zero odzewu. Oczywiscie tam, w tej wsi tez pozostawialam swoj nr tel, ale milczy. Ciesze sie, ze tu trafilam, Wy wiecie przynajmniej jak dzialac, mam nadzieje, ze bedzie skuteczniej. Ja tez mysle, ze znajdzie sie ktos, kto zajmie sie nimi, tak jak trzeba. Mowcie, radzcie, bede robic, co w mojej mocy