Jump to content
Dogomania

lukas92

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About lukas92

 • Rank
  Newbie
 1. Witam wszystkich którzy szukają owczarka niemieckiego długowłosego. Jeśli chcecie kupić psa zs chodowli to proszę unikać hodowli owczarka niemieckiego długowłosego z Przylesia koło Gniezna!!! Kupiłem w zeszłym roku od nich siedmiomiesięcznego psa, wszystko super piesek ładny zadbany. Po dwóch tygodniach zrobiliśmy badania psa u weterynarza ( Prześwietlenie bioder, szczepienia itd.) Okazało się że pies ma zawansowaną dysplazje i psa czeka operacja. Po paru miesiącach stało się to co nieuniknione Piesek musiał mieć operację lewej nogi ponieważ staw był w złym stanie i wymagał operacji. Hodowca zapewniał przy zakupie że pies jest zdrowy i że wszystko jest ok. Pies kosztował 1600zł po negocjaci. Wiadomo piest to nie rzecz więc nie oddałem psa spowrotem ponieważ został członkiem rodziny. Hodowca upierał się długo i prubował się dogadać ale puźniej jakoś zwyczajnie olał sprawę, dlatego taka informacja. Proszę unikać tej chodowli ponieważ jemu zależy tylko na sprzedaży psa i dalej go to nie interesuje co z psem się dzieje. Jeszcze raz proszę o szczególną uwagę przy wyborze tej hodowli. P.S. Piesek został kaleką ale i tak go kochamy, tylko szkoda że ludzie potrafią być takimi świniami. Pozdrawiam Ł.T.
 2. Witam Mam na imię Łukasz i chciałbym poradzić się właścicieli/hodowców psów. Otóż kupiłem Owczarka Niemieckiego Długowłosego jakoś koniec czerwca tego roku. Zakupiliśmy go w pewnej hodowli niedaleko poznania. Pies oczywiście jest Rasowy posiadam metrykę itp ,ale nie o to chodzi. Chodzi o to iż ja i moja rodzina zostaliśmy oszukani przez hodowcę co do stanu szczeniaka którego kupiliśmy i chcieli byśmy się dowiedzieć o co możemy się ubiegać u hodowcy czy o jakiś zwrot pieniędzy za leczenie czy coś ,bo jak się okazało Pies ten miał być odrobaczony zaszczepiony itp ,a wcale tak nie było ... po jakimś czasie spostrzegliśmy ,że Pies ma robaki , pasożyty co powodują niszczenie mieszków włosowych ,a co za tym idze nadmierne wypadanie sierści (na leczenie wydaliśmy już ponad 350zł) i jak się dziś okazało na dodatek ma dysplazje a hodowca zapewniał ,że jest całkowicie od niej wolny jak wszystkie jego psy. Pies jest super i za żadne skarby bym go nie oddał ,ale kto nam odda pieniądze za leczenie go , a teraz jak się dowiedzieliśmy o tej dysplazji co w przyszłości zmusi nas do wysłania psa na operacje która nie jest tania to się zdenerwowaliśmy. Więc proszę o pomoc i podanie mi co w takiej sytuacji można zrobić ,aby wyciągnąć jakieś konsekwencje prawne itp. z góry dziękuje za pomoc ! Pozdrawiam Łukasz.
 3. Witam Mam na imię Łukasz i chciałbym poradzić się właścicieli/hodowców psów. Otóż kupiłem Owczarka Niemieckiego Długowłosego jakoś koniec czerwca tego roku. Zakupiliśmy go w pewnej hodowli niedaleko poznania. Pies oczywiście jest Rasowy posiadam metrykę itp ,ale nie o to chodzi. Chodzi o to iż ja i moja rodzina zostaliśmy oszukani przez hodowcę co do stanu szczeniaka którego kupiliśmy i chcieli byśmy się dowiedzieć o co możemy się ubiegać u hodowcy czy o jakiś zwrot pieniędzy za leczenie czy coś ,bo jak się okazało Pies ten miał być odrobaczony zaszczepiony itp ,a wcale tak nie było ... po jakimś czasie spostrzegliśmy ,że Pies ma robaki , pasożyty co powodują niszczenie mieszków włosowych ,a co za tym idze nadmierne wypadanie sierści i jak się dziś okazało na dodatek ma dysplazje a hodowca zapewniał ,że jest całkowicie od niej wolny jak wszystkie jego psy. Pies jest super i za żadne skarby bym go nie oddał ,ale kto nam odda pieniądze za leczenie go , a teraz jak się dowiedzieliśmy o tej dysplazji co w przyszłości zmusi nas do wysłania psa na operacje która nie jest tania to się zdenerwowaliśmy. Więc proszę o pomoc i podanie mi co w takiej sytuacji można zrobić czy podać na policje czy do jakiegoś związku tego hodowce ,aby już nie sprzedawał chorych psów ze skazami za przeszło ponad 1600 zł. Z góry dziękuje i pozdrawiam! Łukasz.
×
×
 • Create New...