[quote name='Energy']Wielkie dzięki:loveu:
Vega17 może coś dopiszesz jeszcze o suni, bo ją znasz?:p[/QUOTE]
hm w zasadzie nie wiem co można o niej jeszcze napisać, jest wesoła, ciekawska. Frędzelka jest mała, nie boi się w sumie niczego. Jest bardzo sympatyczna. Wiem że właścicielka schronu ma jakąś znajomą fryzjerkę czy coś podobnego ,ale powiedziała że zajmie się tym dopiero jak się zrobi cieplej. Rzadko bywam w schronie,bo mieszkam kawałek drogi, raczej jestem od adopcji.