A tu nowe zdjęcia Korka:
dzisiaj chwile sie z nim bawiłam :) weszałm do jego boksu a on od razu na mnie skakał :) jest przeuroczy i bardzoo pocieszny. Chce być w centrum uwagi. Uwielbia pieszczoty i jest bardzo przyjacielski :)
[IMG]http://i41.tinypic.com/erzd3n.jpg[/IMG]
[IMG]http://i44.tinypic.com/a3jgpx.jpg[/IMG]