Dzisiaj w lesie wykopały sobie dziure hehehe :D
[IMG]http://i42.tinypic.com/2z8q3oy.jpg[/IMG]
[IMG]http://i42.tinypic.com/2rhbcch.jpg[/IMG]
[IMG]http://i39.tinypic.com/2dt18vc.jpg[/IMG]
A tu Meggi :) jeszcze troche ma tych plam ale znacznie
mniej sie drapie i naprawde widać już poprawe :)
[IMG]http://i44.tinypic.com/xp3mhf.jpg[/IMG]