[quote name='Borówka16']Też mam taką nadzieje , Wala masz gg ?
Jeśli tak to wyślij mi na PW :)[/QUOTE]
Mam, już wysłałam do Ciebie PW z numerkiem :)
A może watek porosyłać po cioteczkach astowych??
Bo tak to one mają małe szanse na pomoc z strony dogomaniaków...