Jump to content
Dogomania

matahari81

Members
  • Posts

    1153
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by matahari81

  1. A OTO NASZE SZCZENIORY........... Cola- 6 miesięcy [IMG]http://i33.tinypic.com/30il5kx.jpg[/IMG] Diego- 4 miesiące [IMG]http://i36.tinypic.com/2zzlyzk.jpg[/IMG] Dżeki- 8 miesięcy [IMG]http://i34.tinypic.com/5x7g52.jpg[/IMG] Ela- 4 miesiące [IMG]http://i38.tinypic.com/303l6pv.jpg[/IMG] Maniek- 4 miesiące [IMG]http://i38.tinypic.com/286u60y.jpg[/IMG] Puszek-3 miesiące [IMG]http://i38.tinypic.com/2ev6hkh.jpg[/IMG]
  2. kurcze co z Tolkiem?mialam byc w schronie ale najpierw miecka zaniemogla potem ja
  3. ale to napisalam:) mialam napisac ze bede na dniach a jak nie to napewno w weekend zrobie jej nowe zdjecia:)
  4. wiesz cio ja bede w schronie jak nie na dniach to w weekend to jej zrobie. tak juz bez opatrunkow:)
  5. dziekuje:) 3 psiaczki poszly juz w miedzy czasie do nowych domkow:):)
  6. hahaha. ona jest za duza:) kiedys mama tlukla w lazience ahahah ale juz sobie odpuscila:) miecka nie kradnie ale wsadza jezora:) dlatego jedna reka tlucze a 2 oslania ahahah:) ona tylko uslyszy syokanie tluczka o deske i jest pierwsza:)
  7. :) hiih [IMG]http://i32.tinypic.com/2mxllbl.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/rri4x1.jpg[/IMG]
  8. kaja mam pytanie a czy moglabys zrobic allegro oddzielne dla Almy, Megi i Ankarki? oczywiscie z gory dziekuje za zbiorowe allegro jesli beda potrzebne jeszcze jakies fotki to dam:* buziaczki
  9. jak milo dziekuje dziewczyny:) jest maly problem bo estem kotuzjowana aby do niedzieli bylo lepiej a przynajmniej nie bolalo bo tak to dopiero egzamin w pazdzierniku a ja juz chce miec to z glowy. tym bardziej ze reszta grupy wypietrala i na egzamin nie ida bedzie tylko Miecia i westik a z nia akurat mieczyslawka cwiczy slicznie:) haah
  10. w niedziele 8 rano mamy egzamin- trzymac kciuki
  11. a tu kochani macie niedlugi filmik:) [URL=http://pl.tinypic.com/r/15xtyl2/3]View My Video[/URL]
  12. Niunia [IMG]http://i28.tinypic.com/e5i59l.jpg[/IMG] Tyson [IMG]http://i28.tinypic.com/r9lri8.jpg[/IMG] ANKARA [IMG]http://i30.tinypic.com/33tthy9.jpg[/IMG] Dingo [IMG]http://i25.tinypic.com/314wmio.jpg[/IMG] Max [IMG]http://i28.tinypic.com/a08lf5.jpg[/IMG] Reks [IMG]http://i28.tinypic.com/20zqsn4.jpg[/IMG] Tytus [IMG]http://i25.tinypic.com/2vjtq9s.jpg[/IMG]
  13. Alma [IMG]http://i32.tinypic.com/mlieew.jpg[/IMG]-ADOPTOWANA Atos [IMG]http://i29.tinypic.com/2a4zr7k.jpg[/IMG] Gasio [IMG]http://i30.tinypic.com/ev0ui0.jpg[/IMG] Hasio [IMG]http://i26.tinypic.com/dbjf6b.jpg[/IMG]-ADOPTOWANY Misia [IMG]http://i31.tinypic.com/2dr5jj7.jpg[/IMG]-ADOPTOWANA Ares [IMG]http://i27.tinypic.com/wld6b4.jpg[/IMG]-[ADOPTOWANY Megi [IMG]http://i30.tinypic.com/2ewi98z.jpg[/IMG] Willy [IMG]http://i26.tinypic.com/2rzawcg.jpg[/IMG]
  14. to nasz niewidomy Tweety [IMG]http://i31.tinypic.com/2ujtqih.jpg[/IMG]
  15. witam odnosnie ogloszen to alegratki maja wszystkie jesli mozna na innych portalach to prosze
  16. kilka naszych psiaczków [IMG]http://i31.tinypic.com/wcbmdg.jpg[/IMG]
  17. Miecia juz zakonczyla kuracje antybiotykami. juz siusia normalnie. wybieram sie jednak w najblizszym czasie do chirurga zeby zobaczyl jej pupke. - tzn oczywiscie chodzi o miednice
  18. [URL]http://www.e-zwierzak.pl/post/0,1,0,0,0,0,0,0,0,1/13104/[/URL]
  19. [URL]http://www.fauna.rsl.pl/podstrona.php?s=nasi_podopieczni&id_kat=1&strona=4[/URL] na tej stronce jest sunia LUNA:) przesliczna:)
  20. hej daje linka z duzymi suczkami:) moze ktoras bedzie miala szczescie:) [URL]http://www.fauna.rsl.pl/podstrona.php?s=nasi_podopieczni&id_kat=1[/URL]
  21. miecka to stara podrozniczka hahaha przynajmniej z tym nie ma problemow:) z tym morzem to jeszcze nie wiem ale w razie czego napewno moja"corka" na 4 lapach pojedzie ze mna:)to dam znac i odwiedzimy
  22. hej Fiks. ja wam wszystkim dziekuje ze mimo mojej nieobecnosci nie zapomnieliscie:) jak sie wybiore nad morze latem to was odwiedzimy:)nieprozone haah
×
×
  • Create New...