[quote name='Doti1986']Cześć Wam wieczorową porą:) Wiecie co mam już dość tego majowego weekendu:( Całe 3 dni leje deszcz i zimno na dworze :( Jednym słowem pogoda do du...... :( Ja chcę znów słoneczko:)[/QUOTE]
a u mnie zapowiadali deszcz, a była całkiem całkiem, wczoraj wieczorem dopiero pokropiło, dzisiaj też takie paro minutowe deszczyki, a tak gorąco i przyjemnie:)