Jump to content
Dogomania

wiga138

Members
  • Posts

    1421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiga138

  1. tu chyba najważniejsza jest pomoc w pielęgnacji maluszków i w transporcie do lekarza...... Roześlijcie proszę taki apel do swoich wątków !!! Bianko, Znasz p. Teresę Borcz ?
  2. Ja [B]bardzo wszystkich przepraszam[/B] ale PILNIE potrzebujemy pomocy!!! ( poniższy link ) Dziewczyna mieszka 60 km od Wrocławia. Ratuje 6 szczeniaków. Potrzebna pomoc - fizyczna - dziewczyna nie śpi od trzech dni bo maluchy na okragło wymagają opieki ( chore ). Potrzebny jest również ktoś kto pomoże jej w transporcie do lekarza !!!! zagrozone jest życie szczeniorków . Bardzo proszę - pomóżcie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193408-6-szczeniaków-na-smoczku-u-mnie-na-DT-z-2-jest-żle-potrzebne-conwalescence-proszek[/URL]
  3. [quote name='BIANKA1']Madzia , dogadaj się jakoś z Agnieszką , to jak TZ przyjedzie do Wrocławia , to odbierze conwa i Mixol za jednym razem . Przyszła karma starter Przyszła paczka od Figi z buteleczkami , smoczkami i lekami . Dziękuję . Dopiero po moim telefonie na pocztę , że są tam bardzo potrzebne mi leki , przywieżli mo tą paczke do domu z Wąsosza . Tak to jest , jak sie mieszka na wsi . Jesteśmy umówieni do p Doktor do Żmigrodu na 18 godz . Bardzo mi to nie asyje , bo akurat o 18 odbieram z sąsiedniej wsi nabiał od krowy i kozy dla dzieci do Wrocka . Tu takie zadupie , lasy , ciemno , a ja po ciemku kiepsko widze . Bedę się telepać do Żmigrodu , do domy , na wioche i do domu . Pół nocy mi zejdzie . Biszkopt też już chory . Właściwie to można uznac , że wszystkie są chore Ja już na ostatnich nogach . Dziś prawie nie spałam , nie da rady . Zawsze któryś płacze , każdy je kiedy chce i ile chce , każdego trzeba zmuszać , walczyć . pomasować , odkupkac , umyc , a on i tak zaraz osrany przez rodzeństwo . Masakra . TZ wściekły , bo on też nie śpi . Jak one piszcza , ja się tłukę , to nie da się spać . Wypadła mi z ręki buteleczka z mlekiem i sie małpa pękła i się wylało i się zalało dywan i się sprzątało . P doktor wcześniej nie mogła nas przyjąć , bo od 15 do 18 jest na szczepieniach , a ja do 15 musiałam czekać na kuriera , bo by nie miał kto odebrać . One są takie obesrane i oklejone mlekiem , bo plują , że aż mi wstyd jechać z nimi . Myje im tylko mordki i dupki , bo nie chcę ich wychłodzić . Jak przyjadę wieczorkiem , to dam znać co z małymi , chyba że Edi też przyjdzie do weta , ale tego nie wiem . Ide bo już któryś piszczy .[/QUOTE] To już jest obłęd !!! Dziewczyny, teraz trzeba pomocy dla Bianki bo nam padnie. Nie ma gdzieś na dogo ludzi z Wrocławia i okolic ??? Kurcze trzeba jej jak najszybciej pomóc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. [quote name='wilczek007']zapisuję wątek, przeczytam i zastanowię sie jak moge pomóc...[/QUOTE] :lol: dziękuję Wilczku.
  5. Jak wszystko pójdzie dobrze to jutro wieczorem
  6. Rozmawiałam z Panem. Jaki fajnyyyyyyyyyyyyyyyyy, no poprostu superrrrrrrrrrrrr. Oby to potwierdziło się w bezpośredniej rozmowie. Jestem w trakcie umawiania się. Asinek, Dzięki Ci za pomoc. Napisałam PW. Gdyby nie wyszło z koleżanką to rozumiem że mogę na Ciebie lczyć !?:):):)
  7. [quote name='BIANKA1']Edytko , kasztanowy i biszkopt to te jeszcze zdowe . Juetynko , jestem na wsi " zjawiskiem " , Ludzie przychodzili oglądać moje kury , bo ja mam tylko kilka normalnych niosek . Reszta to kury ozdobne , jakich nikt nigdy nie widział . Mówią , że u mnie jest jak w ZOO .:cool3: Mam dylemat . Szczeniaki są teraz na tum nieszczęsnym Mixolu , którego nie używam , odkąd Wypłoszek po nim wyłysiał . Dr Karolina kazała takie dawać , to piją . Miałam 3 puszki , jedną kupiłyśmy z Edytką u weta , jedną dostałam w paczce , jedną kiedyś dostałam z kociętami . Jest to mleko drogie i rozrabia się go 1x2 . czyli z puszki 300gram na objętość powiedzmy ponad pół litra wychodzi półtora litra płynu . Gdyby wszystkie jadły jak kasztanowy , to ta puszka by starczyła na jakieś 3 karmienia , czyli 5 puszek na 2 dni . Teraz mam rozpoczętą trzecią puszkę i do soboty rano powinno starczyć . A potem co , mam wrócić na mleko dla dzieci ? Dziś przyjdzie starter W dniu 2010-10-06 zostało wysłane do Państwa zamówienie ze sklepu SwiatKarm.pl Numer przesyłki: 0091644972861A Prosimy o przygotowanie kwoty pobrania w wysokości 163.93 zł [B]164 zł starter , 80 zł wet i mixol puszka . 75 zł conwalescence . = 319 zł mam uzbierane 418 zł [/B], to by zostało na prawie 3 puszki mixolu , ale nie będzie w razie czego na weta .Ma to sens ? żeby 2-3 dni jeszcze pociągnąć i poten przejść na niemowlęce ? Karmienie ich to wojna . Teraz jesteśmy po bitwie trwającej od 3 . Ale nadal żyjemy .[/QUOTE] Bianko, Napisz co jest wtej chwili najleprze dla maluchów ???!!!
  8. [quote name='Gosiara']wiga138 jestem z Ciebie dumna(banerek dodałaś:*)Kciuki za wizytę...:)[/QUOTE] a ja bardzo, bardzo ,bardzo proszę cioteczki kliknięcie na mój banerek......:placz:
  9. Boże , Bianko to istny szpital......wspieram Cię bardzo mocno
  10. Ok, Asinek - czy możemy zrobić tę wizytę w piątek ok 18-19ej ? Wilczku, Podobno są też inni zainteresowani ? czy mamy jeszcze kogoś w rezerwie ?
  11. Kochane dzieciaki :thumbs::thumbs::thumbs: ....bardzo proszę
  12. OK, już jestem z Asinek w kontakcie. zaproponowałam piątek ok 18ej. Wilczku , czy ty zadzwonisz do Pana ? Asinek5, Ja nie mam wprawy.....co prawda byłam na jednej takiej wizycie ( Panstwo się decydowalo b.b.b. długo )i skończyło się tym , że sunia której miałam znaleść domek ma teraz najlepszy domek na świecie bo........została u mnie :lol::lol::lol:
  13. Masz kontakt telefoniczny z lekarzem ?
  14. Ja nigdy nie byłam na takiej wizycie ale może zapytam mojej koleżanki. Czy na dogo też sie ogłaszaja osoby chętne na takie wizyty ???
  15. [quote name='wilczek007']dzwoniłam! bardzo miły pan, Tosia strasznie przypadła mu do serca, opiekował sie kilka lat schroniskiem dla bezdomnych zwierząt. Pan czeka na wizyte przedadopcyjną. Moze znacie kogos tak przy okazji?Jak niebardzo to spojrze na mape dogo.[/QUOTE] :multi::multi::multi: Czy ten Pan jest z Warszawy ?
  16. Jejku dziewczyny !!!! ale fajnie !!! Dzwońcie a ja zaraz zapytam się dziewczyny z Warszawy czy może zorganizować wizytę przedadopcyjną. Ja tez jestem z Warszawy ale nigdy na takiej wizycie nie byłam. Wilczku ! do roboty !
  17. To świetne wieści !!!! Bianko, czy tym maluchom bez qpy mozesz podać doustnie chociaż po kropelce parafiny ? może na palcu ?
  18. Byłam na watku Halbiny.....zamykam komputer na jakiś czas. Bianko, Jakby coś - to jestem pod telefonem. Jestem z Tobą całym sercem. Bedzie napewno wszystko ok. Mocno w to wierzę.
  19. Halbinko, przynajmniej nie umarły w meczarniach w śmietniku....naprawdę zrobiłaś absolutnie wszystko. Ja tez przecież przez to przeszłam....trzeba patrzeć przed siebie, są nastepne (NIESTETY ) biedaki, które nas potrzebują...... Panie Boże....do czego Ci one były potrzebne.............:(:(:(:(:(
  20. :lol:[quote name='Emigrantka']Ufffff Wiga - dzieki ....[/QUOTE] no wiesz .....:lol:
  21. ok, ja wpłaciłam trochę więcej niż 72 - więc będzie jeszcze na grudzień. Od stycznia jak sie nie znajdzie dobry duszek:lol: dołożę te 25
  22. JA W OGŁOSZENIACH NIE JESTEM BIEGŁA ALE MOZE INNE CIOTECZKI WIEDZĄ ???? Trzeba tam koniecznie zamieścić takie ogłoszenie z odpowiednim tekstem. Jestem mega zajęta ale też postaram sie dowiedzieć
×
×
  • Create New...