Jump to content
Dogomania

Gaga_Krk

Members
  • Posts

    77
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gaga_Krk

  1. Poranne wieści od Lineczki : Noc rpzespała za wyrkiem ;P Bo tam miała spokój i nikt nie patrzył :D a już rano została wyłożona na wyro, przyniosłam jej miski z jedzeniem i piciem ... ;D To mała zołza podmieniła miski z jedzeniem z yorkiem ;D Fifti fifti Linuś woli suchą karme XD Co tam .. gotowane się przejadlo ;D Wmuliła sobie smacznie suche (w końcu pogryzła ,a nie łykała jak to zrobila wczoraj..) napiła się wody (<jupi> nareszcie bo od wczoraj było obaza...) a teraz? :D Ludzie kochani ona w końcu się bawi z yorkiem na moich oczach :D Właśnie go podgryza ;D Zaopiekowała się już zabawkami ;D W końcu tłumaczenie ,że jest szczeniakiem i powinna z takowych gadżetów korzystać przyniosło skutki ... :P Fakt ,że jeśli chodzi o bliższy kontakt z człowiekem ma jeszcze małe "ale"...cofa się ,ale juz nie ucieka i nie kuli ;P Więc myśle ,że za max 2 dni powinno być dobrze. Rozwaliła już wyrko xD a raczej dokańcza to co zaczał york ;p i wyciaga mi z wyra gąbke ;O Hehehe a jak tylko jej zwroce uwage to udaje anioła ;D Aaaa no i co najważniejsze ... ;D tam gdzie Linuś śpi to "teren prywatny" wczoraj o chyab 3 w nocy zerwała wszystkich na nogi jak zaczeła obszczekiwać yorka ,który usiłował sie koło niej polulać ;D Co do spacerów ... po dzisiejszym poranku stwierdzam ,że...narazie dostaje gazete... niestety mieszkanie w centrum miasta to jeden wielki niewypał =/ I co mi z tego ,że ją wyprowadze jak ona zrobi osla nie pójdzie na smycze , na polu się nie załatwi bo sie zabardzo boi wszystkiego dookoła wiec dopóki nie przekona sie do człowieka ma gazete z której baaardzo chętnie korzysta ;D Aaaa mówilam już ,że kocha mojego kota ,który też jest na DT ? :D
  2. Hejka dziewczyny ;P Jestem nowa więc nie krzyczeć bo z dogo nie miałam nigdy nic wspólnego :D Ale zarejestrowałam się na prośbę Rudzi ;P Tak więc może na wstępie małe sprostowanie ... Gabryśka jestem ta od dt dla Lineczki ;P Ale błagam Wszystkich nie paniować w postach o mnie... =O Lineczka... nooo pokazała pazur ;P Wywarczała się na mojego yorka , zjadła suchą karme (byłam w szoku) oraz zółty serek ;P Śmiałam się do Rudzi ,że jest wege :D Pojechałam do teściów (non stop myśląc co Lineczka zrobi z yorkiem) a tu... wchodzę do pokoju...jeden wielki MISZ MASZ ;D Lineczke zastałam stojąco na wyrku , oczy jak orbity , szybkie spojrzenie w prawą , lewą "gdzie tu zwiać?!" i suseł za wyro ,a zaraz po tym 2 szczeniackie szczeknięcie :D Miałam z chłopakiem ubaw po pachy :) Oczywiście dla sprostowania łoże jest jej i inny pies nie ma prawa na nim spać - chyba ,że już zaśnie to się york wgramoli. Teraz leży wyyywalona jak ta księżna z głową na ręce chłopaka i strasznie chrapie :lol: Postaram się wstawić jakieś zdjecia jak tylko się dowiem czy to tak samo jak na innych forach? (proszę o wyrozumiałość ;P ) [img] link do zdjecia [/img] ? A co do reszty spraw ? Dzwoniłam dzisiaj do Pana ,który już dzwonił w sprawie Lineczki do p.Ewy , podałam mu namiary na siebie i jutro ma do mnie dzwonić powiedzial ,że max do połowy tygodnia bedzie chciał się spotkać i Lineczkę zobaczyc i jeśli będzie wszystko O.K. to Linuś trafia na DT :) Więc.... za parę dni powinno się wyjaśnić jak sprawa Lineczki wygląda :)
×
×
  • Create New...