Jump to content
Dogomania

Eska

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

About Eska

 • Birthday 10/27/1969

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.gonczy-polski.com.pl

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Eska's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Witam

  Zapraszam do przeczytania historii Szczotka teraz Amorka. Psa z szydłowieckiej ulicy. Jego droga znalazła na razie kres w domu tymczasowym. Nie jest to jakiś ogromny koszt, ale i tak jest nas za mało aby móc zapłacić za Jego pobyt i szczepienia. To piękny pies i wierzymy, że szybko znajdzie domek. Jeśli możesz wspomóż Amorka nawet niewielką deklaracją jednorazową lub stałą.

  http://www.dogomania.pl/threads/1881...om%C3%B3%C5%BC

  Bardzo dziękuję w imieniu Amorka i zapraszam do śledzenia Jego losów.

  Pozdrawiam serdecznie

  Jacek

 2. Przy ulicy Budziszyńskiej, idąc w stronę Kuczkowskiego , na śniegu leżały 2 psy , ładne zadbane. Przed chwilą były podobno na os Złotego Wieku pod blokiem 65. Zgłosiłam to straży miejskiej
 3. Bardzo dziękuję. Już dotarłam do Pani Agnieszki
 4. Szukam hodowli wyżła węgierskiego, wiem że nie ma ich dużo, zależy mi aby szczenięta były po polujących rodzicach. Mam gończego polskiego, ale moi myśliwi polują głównie na ptactwo, a gończy niestety stójki nie zrobi.
 5. Eska

  Klub hodowcy

  Należę do klubu hodowcy Husse, najprościej jest wejść na ich stronę , zadzwonić do dystrybutora. Wyprawki bardzo fajne.
 6. My również przeszliśmy na Husse, moja suka je tą karmę, ale słyszałam że zdarzało się nie przybieranie na wadze (chudnięcie) i znam przypadek jednego strutego psa tą karmą. Czy ma ktoś złe doświadczenia z tą karmą?
 7. Zdecydowanie polecam zamianę, a jeżeli już w tym wieku pilnuje kości to twarde zasady wprowadzić , bo ma charakterek.
 8. Wiem,że przy Ulicy Strzelców jest wybieg dla psów, byłyśmy tam i jest ok, no może trochę za mały. Podobno jest też drugi wybieg w Krakowie, gdzieś za muzeum lotnictwa, czy może ktoś wie gdzie to jest?
×
×
 • Create New...