Jump to content
Dogomania

Patii.: - *

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Patii.: - *

 1. Witamy serdecznie ;) bardzo piękny psiak , .
 2. Właśnie już wiem . A po za tym może wiesz czego mi się nie wyświetlają zdjęcia a dodawałam . ??
 3. [quote name='goldi1270']A ja znowu zwrócę drobną uwagę co do wątku. :) Jest umieszczony w nieodpowiednim miejscu. Twój pies to shih-tzu a nie cocker spaniel angielski ;) Ale to tak przy okazji :D Za to poprawiłaś się co do stylu pisma :evil_lol: No a może jakieś fotki nam tu przedstaawisz, hmm? :diabloti:[/QUOTE] już prosze bardzo dodaje :) Wielkie oczęta Rajki . :crazyeye: [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/22413409/111/main/ccfdb5741f.jpeg[/IMG] W arafatce . :cool2: [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/22413409/110/main/8e376c1d0f.jpeg[/IMG] [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/22413409/109/other/std/89c4ee5dfa.jpeg[/IMG]
 4. [SIZE="6"][COLOR="Magenta"]W[COLOR="Red"]i[COLOR="Pink"]t[COLOR="Purple"]a[COLOR="DarkOrange"]m[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [SIZE="4"][FONT="Arial Black"] Hejka . Rajusia to suczka rasy shih - tzu .Ma urodziny w 2OO6.r.Jak ją pierwszy raz widziałam była taka bardzo , bardzo mała - najmniejsza z miotu.Po roku czasu Rajka stała się już bardziej poważnym psem , psociła nadal ,ale kiedyś rozbiła wazon goniąc kota więc takich figli już nie robi. :loveu: :mad: . ;) W domu na Rajusia mówimy bardzo różnie , czasem kompletnie inaczej niż jakiś psełdonim kojażący się z jej imieniem . Pewnego dnia jak wracałam do domu Raja miała w pyszczku buta mojego.Był cały rozwalony ,ale małym pieskom się wybacza.[/FONT][/COLOR][/SIZE] :laugh2_2: [SIZE="4"][COLOR="Indigo"]Rajusia jest : zwariowana ,bardzo lubi jeść , jest strasznie ciekawska i śmieszna [/COLOR][/SIZE]
 5. Patii.: - *

  Fiodorek.

  Bardzo mi się podoba to zdjęcie : [url]http://i34.tinypic.com/24e7x9u.jpg[/url] Fiodorek wygląda jak by o czymś śnił . :)
 6. Patii.: - *

  Fiodorek.

  [quote name='Izuuus']Może napiszę jeszcze raz: Nie piszemy post pod postem do tego jest opcja "edytuj"[/QUOTE] dobrze to już nie będe tak pisać . Twój Fiodo jest bardzo fotogeniczny :) .
 7. Patii.: - *

  Fiodorek.

  [quote name='Izuuus']:siara: Hej. Nie piszemy post pod postem, od tego jest opcja 'edytuj'. ;) U nas wszytsko w porządku.[/QUOTE] aha to bardzo fajnie :)
 8. Patii.: - *

  Fiodorek.

  Hej. Nie piszemy post pod postem, od tego jest opcja 'edytuj'. ;) U nas wszytsko w porządku.[/QUOTE] a to fajnie :) tak samo jak u mnie i Rajusi .
 9. Patii.: - *

  Fiodorek.

  [quote name='Patii.: - *']hejka :) Co tam u zwierzaków . ?[/QUOTE] nie dodałam "PIĘKNYCH" zwierzaków :)
 10. [quote name='Kaya93']A ja Ci wierze :eviltong: i dziękujemy ;) [/QUOTE] a za co tu dziękowaĆ . ?? ; - ) piękny piesio i tye . co tam . ?
 11. [quote name='Kaya93']To chodz :diabloti: Nie bój :* Aaaa :evil_lol: Hahahaha xD Też sie zastanawiałam :evil_lol: Trzeba sie Dominiki spytać :D Hej :) Dzięki;)[/QUOTE] ehh . ja tylko mówie prawde . ; - DD
 12. < wow > bardzo masz ładnego psiaka :) i fotki cudo . ; - ]]
 13. Patii.: - *

  Fiodorek.

  hejka :) Co tam u zwierzaków . ?
×
×
 • Create New...