Jump to content
Dogomania

turbo-dog

Members
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

turbo-dog's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Serdecznie zapraszamy na wspólne rajdy dogtrekking z Akademią Grzecznego Psa- Creative Dog. Trzy rajdy już za nami. Zapraszamy wszystkich chętnych na następne. Fotorelacja z rajdów i informacje na naszej stronie: [URL="http://www.creativedog.pl"]www.creativedog.pl[/URL] Pozdrawiam!
 2. Miło mi poinformować, że w naszej akademii wprowadzamy na stałe wspólne zajęcia z bikejoringu, canicrossa, skijoringu (przy odpowiedniej pogodzie) i dogtrekkingu. Osoby zaintersowane zapraszamy do kontaktu. Polecamy naszą stronę: [URL="http://www.creativedog.pl"]www.creativedog.pl[/URL] Pozdrawiam!
 3. Miło mi poinformować, że nasza akademia działa obecnie na terenie Trójmiasta. Zapraszamy na kursy z zakresu psiego przedszkola, psiego posłuszeństwa, a także inne. Zajęcia odbywają się w Chwaszczynie (2km od Gdańska- Osowej). Zapraszamy na stronę: [URL="http://www.creativedog.pl"]www.creativedog.pl[/URL] Pozdrawiam!
 4. Przyjmujemy już zapisy na kursy wiosenne. Osoby zaintersowane prosimy o kontakt tel.
 5. Zapraszam do naszego hoteliku znajdującego się w Chwaszczynie koło Gdańska (2km), Gdyni (6km). Nasz hotelik to domowa opieka ( pies przebywa w domu ). Przyjmujemy także zwierzęta wymagające opieki weterynarujnej (jednym z opiekunów jest lek. wet. :-) jak i szczeniaki (po szczepieniach). Piesek może być uczony komend na życzenie właściciela. Z każdym opiekunem ustalmy indywidualny plan dnia. Możliwe jest uczestniczenie w zajęciach dodatkowych takich jak agility, psie przedszkole, frisbee i inne. Zawsze pozostajemy w kontakcie tel. (można dzwonić o każdej porze, by uzyskać inforamcje na temat pupila). Każdego dnia nagrywamy filimki, tak by właściciel mógł chociaż częściowo obserwować swojego pupila podczas rozłąki i by wiedział, że jego pies świetnie się bawił :-) Zapraszam na stronę: [URL="http://www.creativedog.pl"]www.creativedog.pl[/URL] Pozdrawiam!
 6. Zapraszam serdecznie do Akademii Grzecznego Psa- Creative Dog na zajęcia z psiego przedszkola (a także na inne zajęcia:-). Metoda stosowana przez nas w psim przedszkolu to głównie metoda klikerowa. Z każdym psem i właścicielem pracujemy indywidualnie ( każdej psio- ludzkiej parze jest poświęcony osobny czas). Nasze zajęcia składają się z części praktycznej, teoretycznej i egzaminu. Zapraszam na stronę [URL="http://www.creativedog.pl"]www.creativedog.pl[/URL] Pozdrawiam ciepło!
 7. Przepraszam jeśli nie życzysz sobie takich wiadomości, ale...

  Proszę zajrzyj do Dolara – chyba nie wiemy jak mu pomóc, brakuje kasy i pomysłów:

  http://www.dogomania.pl/threads/221687-DOLAR-jestem-bezdomny-nie-raz-potr%C4%85ci%C5%82-mnie-samoch%C3%B3d-pom%C3%B3%C5%BCcie!

 8. Zapraszam na bazarki :

  1.Księgarnia dla Magika :

  http://www.dogomania.pl/threads/220153

  2. Stroje karnawałowe dla dzieci :

  http://www.dogomania.pl/threads/220348

  3.Butki dla psa i super ochraniacze na obcasy dla kierowców :

  http://www.dogomania.pl/threads/220875

 9. Miło mi poinformować, że nasza szkoła dla psów CREATIVE DOG została przeniesiona do Gdańska :-) A dokładniej do Chwaszczyna (2km od Gdańska). Oczywiście nadal prowadzimy agility :-) Zajęcia już ruszyły. Wszystkie osoby zaintersowane serdecznie zapraszamy! Zapraszamy również na naszą stronkę [URL="http://www.creativedog.pl"]www.creativedog.pl[/URL] Pozdrawiam bardzo ciepło!
×
×
 • Create New...