Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. mam fotki z wychodzenia ze schronu :) jak ktoś może dodać to wyślę ;) albo jak ktoś umie zmniejszać w czym innym, niż Paint. mam całe konto luźne na fotosiku, tylko zmniejszać nie umiem. dużo fot mam, ale większośc niewyraźnych, bo pozowac to on nie miał czasu, tyle zajęć miał na raz :)
  2. Reksio ma pierwsze foto, jakie w ogóle mu robiłyśmy, gdy był na kwarantannie, Z dobkowatą Leylą. A dalsze foty z suką kremową i pręgowaną są już z jego stałęgo kojca. Cały kojec fajny, cieszyłsię dziś do mnie bardzo. dziękujemy Dogo za ogłoszenia :)
  3. kasować :) i tytuł wątku zmieniać :)
  4. Łapuś wg pani jednej jest całkiem inny, jak z kojca wychodzi. Kochany i grzeczny, zero agresji. Tylko tak przez kraty skacze. Potwierdza się teoria, że to idealny stróż, bo do obcych przez kraty się rzuca, to na posesję nikogo nie wpuści. Dziśbyłpan szukający 2 dużych psó do pilnowania, ale Łapek zbyt sędziwy :(
  5. odpiszę krótko. Nochal dziś pojechał, jeśli tu byłt o do dopisania,że wydany. Rotkowa wydana. Husky nowa suka wydana Wrócił Atos łąciaty, bo zagryzłsąsiadowi kaczkę. Poza tym pies kochany i do dzieci i trele morele. Mam foty Oliwii z daleka robione, w całej okazałości. Jest niska, czyli średnia, Oskar był duży, całkiem różny od niej jest przecież. Przymilna i fajna. Mam 3 psy z 18-19 czy jakoś tam (w sumie to bez brzyduli bo wyjśc nie chciała). Asti siedzi w starej klatce,ale wydelegowana gryzącego tam. Asti siedziałw budzie i wyjść nie chciał. Spanielka ma 2 czarne maluchy, z krótkimi uszmai, już ząbki dostają. Dałą sobie wejśc pani A. a pani I nie wpuściłą, bo jej dawno nie widziała. Niebieskooka ma 5 małych. Dianka wróćiłą do kojca, pokazała się z daleka. Smutas Czaczi, jak zwykle leżał w budzie i szczekał, Smutas Nugat jak zwykle wypieszczony i wymiziany. Gandalf fajny, miziasty. Rufi chciał mnie capnąć, szczekał, mam fajne fotki. Pudi nr 2 wydany :) Czekoladki mam wiek i fotki. Jest w kojcu z Atosem i Astrą.
  6. A dodam, że jak jakiś ma do krakwoa jechać to wreszcie taki trans nasz możemy połączyć. CIOTKI CIESZYĆ SIĘ MOŻNA I TO NA MAXA!! NOCHALEK POJECHAŁDO NOWEGO DOMU! fajnego domu w dodatku:) fajni ludzie, młodzi. Pani Klaudia miałą kiedyś 2 dogi de bordeaux. Szukałą teraz też więc psa dużego. Bo Nochalek waży jakieś 30kg lekko. Jutro idzie do weta to się dowiemy dokładnie. Wcale tak na maxa wychodzony nie był. Od góy mu się nie przyglądałam, patrząc jak na tamtej focie sprzed kilku tygodni. Ale byłtaki w sam raz. Kawał cielaka z niego :) Biegał na smyczy na boki, ciągnął. Wąchałwszystko, co kawałęczek podsikiwał- nawet w biurze murki obsikiwał. Rwałsię chętnie do wszystkich spotkanych luzem psów w celu zapoznawczym. Bardzo się spodobał :) Państwo obdarowali schron w jedzonko. A przy okazji koleś z kojca skorzystał z życia trochę, bo wybrałsię na długi spacerek krajoznawczy po okolicy schronu :) Wskoczył do auta ochoczo i pojechał po nowe życie.
  7. to ja bym nie czekała na odp tylko sama zadzwoniła, skoro pani sie boi i wytłumaczyła, jak się organizuje transporty na dogo. Że du żo psó od nas jeździ do kraka i może ktoś po drodze psiaka dla niej weźmie :) a jaka ta pani? piszmy może na wątku ślicznot, bo tam Etna jest wklejona. Natusia możesz miejsce w banerku chyba zrobić dla innego biedaka :) jutro rano jedziemy zabrać go do nowego domu !!!! No to skoro było miasto to ludzie spod Zielonej liczą się z transportem i jak wypali to po innego jakiś transport załtwią :) to się cieszę
  8. Etnę widzę od dawna, mam ją na starych fotach. Ale to już dyskusja na innym wątku
  9. edytowane: Zdjęcia Rufiego z pazdziernika 2011, gdy byl u mnie 3 dni na dt, zanim pojechal do hotelu. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/sam4684.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6583/sam4684.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/821/sam4686r.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/7500/sam4686r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/233/sam4703.jpg/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3994/sam4703.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/820/sam4632.jpg/"][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/7758/sam4632.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/sam4594.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/1605/sam4594.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [B][COLOR=red]Deklaracje stale: [/COLOR][/B] ja daje 30zl - doszlo asia-s 20zl - doszlo kmurdz 15zl - doszlo razem - 65zl [B][COLOR=red]Jednorazowo:[/COLOR][/B] po Fionie 326zl - doszlo pani Karolina- z ogloszen 50zl- doszlo z euro od pani z Niemiec 160zl - doszlo bazar bizuteriowy 76zl - doszlo Jota67 20zl - doszlo Dogo07 20zl - doszlo wilczek007 20zl - doszlo po Tobim 265,80zl - doszlo po Brego 58zl - doszlo asia-s 10zl - doszlo bazar bizuteriowy 43,20 = 44zl [B]Razem:[/B] 1049,8 = 1050 Doszło tez 200zl od holminy i 85zl od kmurdz, ale na zyczenie leci dalej do innych pieskow. [B][COLOR=red]Wydatki:[/COLOR][/B] smycz i obroza 28zl tabletki na robaki z przegladem wet. 15zl ogloszenie w Dzienniku Zachodnim 12zl ogloszenia u catangel 7zl hotel 19dni - 230zl transport do ds Walbrzych-Wroclaw pkp = 35zl [B]Razem: [/B]230 + 97 = 327zl 1050 jednorazowe i 65zl stale = 1115 1115 - 327 = 788zl [B]Zostaje 788zl[/B] - 88zl, ktore wyslalam dla mari23 za dt dla Diany z naszego schronu = 700zl 700zl przekazane na psy z walrzyskiego schroniska, wg ich potrzeb, tuyaj link do rozliczenia [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173705-Dolnośl-zapomniane-pokopalniane-miasto-a-w-nim-samotn******-Szukamy-WOLONTARIATU/page2[/url] [B]tekst do ogloszen[/B] Rufi to typowo domowy pies, zabrany ze schroniska, przebywa w tej chwili w domu tymczasowym. Codziennie pokazuje, jakim jest fajnym psem. Rufi jest łagodny i przyjacielski. Dogaduje się z małym, 3letnim dzieckiem. Bardzo lubi się bawić, biega za rzuconymi zabawkami i przynosi je pod nogi. Pozwala je sobie odebrać nawet dziecku, pozwala też zaglądać sobie do pełnej miski. Rufi bawi się też sam, bierze piszczałkę i obgryza ją sobie. To dość duży pluszak, waży w tej chwili 25kg, jednak jest trochę wychudzony i musi przybrać kilka kg na wadze. Ale Rufi dba już o to, pilnując każdego, kto sięga do lodówki Dodatkowo potrafi żebrać, jak nikt, kładąc łapkę na kolanie jedzącego i prosząco patrząc w oczy. Ale reaguje na odganianie, posłusznie odchodzi, nigdy też nie ukradł jedzenia ze stołu. Rufi jest wysoki w kłębie na 60cm, z głową 70cm. Ma gęstą, miękką sierść. Wymaga regularnego czesania, jest do tego przyzwyczajony. W sezonie letnim można go strzyc na krótko u psiego fryzjera. Psiak potrafi zachować się w domu. Sygnalizuje potrzeby patrząc przenikliwie w oczy, a jaka radość, gdy zobaczy, że podziałało! ho ho! Do tego, nie wchodzi na kanapy, nie pcha się do łóżka. Potrafi też otwierać sobie drzwi zamknięte na klamkę. Rufi akceptuje wszystkie suczki, z samcami jest różnie, zależne od nastawienia drugiego psa. Za to koty uwielbia... ganiać. Jest cichym psem, mało szczeka. Zna podstawowe komendy. Rufi ma okolo 7lat, jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, także wykastrowany, oraz posiada identyfikacyjny czip. Mieszka w woj dolnośląskim. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Więcej informacji o Rufim pod nr 668 836 964 lub mailowo [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  10. Z tego, co wiem to najpierw się psa wybiera, a potem robi wizyty i kontrole. Zadałam ludziom zapytanie, czy dom pusty,czy już tam mieszkają. Jak pusty to odpada, żadnego psa im nie polecę. Dla nie jednoznaczne jest,że posesja pista być nie może, żeby pies tam sam mieszkał, no ale różnie bywa, więc zapytam, jak radziła kizimizi. Choć nie sądzę. Jeśli wszystko ok to polecam Etnę, Rufiego, Smutasy (zwłaszcza Nugata, mimo wieku) i Gandalfa. ze ślicznot.
  11. Rufiemu trza cyknąć osobny wątek ciotki, kto robił nochalkowi allegro?? jacyś ludzie się znów odezwali, szukając psa do ogrodu, lecz dom jeszcze w trakcie budowy. chcę podesłać im inne psiaki, zamiast nochalka, bo ludzie chętni. spod zielonej góry. czy w allegro było miasto nochalka podane?
  12. daj te foty jakieś nowe, co? sunia już zdrowa, zapomniałąm dodać parę dni temu
  13. dzięki elik za ogłoszenia dla reksiulka :)
  14. Aimez tyle podnosi Barneyka, że my tu już niepotrzebne :D
  15. trzeba szukac jej domu i ją uprowadzić, a może chłop potem psa weźmie, a nie sukę........
  16. to by ło do przewidzenia. no,ale jak by tv była i radio to oni byliby pierwsi do pseudopomocy, jak w Dobrocinie
  17. Olga dała za 2 miesiące, więc rozdziel jej wpłatę na pół.
  18. TAK. WSZYSTKO FAJNIE :) ja wątek usuwam sobie. domek załatwiony :) oby tylko im się powidoło na dłuższą metę
  19. duży średni a wizyta już była dla Nochalka. tak się złożyło, że na tej samej ulicy oni mieszkają wszyscy :) wszystko ok. fajni ludzie ponoć. i będą wizyty poadopcyjne. teraz dogrywam odbiór nochalka na czw to można się już cieszyć!!!!!
  20. xmartix myślałam, że już na Ciebie pora przyszła, bo tm zamilkłaś :) pan wójt czego?
  21. chyba trzeba będzie wreszcie tytuł wątku zmienić. na wątek zbiorowy, albo podobnie...
  22. MyszkaMiki przepraszam bardzo! przegapiłam!!! przepraszam
  23. tytuł zmienia natudia, bo to jej wątek natalia87, odezwę się, jakby co ) na tę chwilę wizyta będzie najprawdopodobniej jutro,. wieczorem się upewnię. jak coś to od razu piszę do Ciebie pm. o ile i dla Ciebie ne będzie za późno
  24. 200 obejrzeń na legro i obserwator nadal wisi
×
×
  • Create New...