Romka
Members-
Posts
35738 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Romka
-
TEKILA ,młodziutka pitbulka WE WSPANIAŁYM DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/p480x480/10400003_614789935306429_5097892289068331182_n.jpg[/IMG] Tak,Ridzia jest tam gdzie powinna być...Madziu,dziękuję:lol: -
Loczka,jak miło Cię widzieć na wątku Dużka:lol:
-
[quote name='zachary']Kto by pomyślał,że z Dyziulka taki młodzieniec z wysoką kulturą....:loveu:[/QUOTE] Zachary,a wszystkiego nauczył się w hoteliku u hop;):lol: ,w schronisku raczej nie miał dobrych wzorców:lol:
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d1b476e85ff6a358ff23218ff7ff6d66,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/178eb8de75ca4d1d3d43cfdbb8209402,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/96afaa1cdc7cc866bb73c0da6e2ae6cc,10,19,0.jpg[/IMG] [SIZE=3][B]PUSIA NADAL SZUKA DOMU!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE] -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Nasza cudna Pusia już po sterylizacji.Trochę bardziej zaufała,pozwala się dotykać i zaczęła się myć.Odwiedzamy ją i przynosimy jej karmę i jej ulubiony biały serek: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/86699252b8236fd500778c4fa9313175,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/af8aeede417429118b45e8364479b0c3,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/648dd44a5399ace3423c9018d035b687,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/fc142b3ccebeea667ce47cfb3428eddf,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/975838eb22f4901a0c9f734b36d8127e,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/dced29f04301e1e47098a5d875e88411,10,19,0.jpg[/IMG] -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
DO DOMU POSZŁA LILI: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/2d53376a3019bfd8833d4e783417c997,10,19,0.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256758-LILI-ma%C5%82a-ufna-%C5%82agodna-suczka-JU%C5%BB-W-SWOIM-DOMU!!!?p=22369100#post22369100[/url] Adopcja ze schroniska,ale wiemy gdzie będzie mieszkała Lili. ;)Będzie jedynym psiakiem i będzie mieszkała w domu. Powodzenia malutka... -
LILI,mała,ufna,łagodna suczka JUŻ W SWOIM DOMU!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Maleńka Lili już w domu:lol: I wiecie co,wiem,gdzie mieszka,możemy ją odwiedzić...:lol: Adopcja ze schroniska,Lili będzie mieszkała w domu. Powodzenia kochanie... Zmieniam tytuł wątku. -
Adaś,wracaj..................;) tyle dzieje się,a Ciebie nie ma...;) W boksie Rinusia mieszka Missisipi i maleńka wycofana Mary: [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/5fd665c3f1de5cc8b3e5808aa6869521,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/fa82eb0733c0413e6cbfc0fd1a08a53c,10,19,0.jpg[/IMG] Missi i Rino dogadują się.
-
Dziewczyny z Fb,podglądam małego choć nie zawsze mam czas coś napisać.Pani Aneto,ciocia Martynka widzi:lol: i za każdym razem jest wdzięczna za Waszą pomoc.:lol: Tituś w ciepłe dni lubił swoją budkę.Teraz kiedy zrobiło się chłodniej będzie w domku bo ma chore nerki: [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10599320_706000019455360_4278301326767123814_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10351086_706000296121999_732848858995893572_n.jpg?oh=a7f3cdc0dcf057c821d364634306a0d3&oe=545BC13C&__gda__=1417599489_7a0b40a10fd5e39efa09b7e97aab7bfa[/IMG] Niedługo,bo już jutro kolegą małego Titusia zostanie Perek z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241506-Perek-5-letni-psiak-z-pięknymi-uszyskami?p=22383631#post22383631[/url]
-
Perek,5-letni psiak z pięknymi uszyskami POJECHAŁ DO HOTELIKU!SZUKAMY DS!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1b417ee4047575a9e882de5690339305,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/1dc8e4e6e5e34c0485fe99e95bc53446,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/20fa9b85113ec6dd6cc62906ca19a5a3,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/43b1eb5a7a5414f8e9bccdc06cf566d1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/daf74940f4a98a7628ed9e423d94c018,10,19,0.jpg[/IMG] Do jutra maluchu... -
Perek,5-letni psiak z pięknymi uszyskami POJECHAŁ DO HOTELIKU!SZUKAMY DS!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
I te zmiany już jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi: Dzięki ogromnej pracy Fundacji AMICUS CANIS,Peruś jedzie jutro do hoteliku pod Częstochowę!!!!!!!!!!:lol: ANIU,BARDZO DZIĘKUJĘ!!!! :lol::lol::lol: Deklaracje ,które fundacja zebrała na FB na Perusia pozwolą odmienić jego życie. [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]PRZYJACIOŁOM PERUSIA Z FB BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR] Jutro około 7 30 opuszcza schronisko.Jedziemy do hoteliku w który jest już nasz Tituś: [COLOR=#0000cd][B][url]https://www.facebook.com/pages/Tymczasik-Hotel-Dla-Zwierz%C4%85t/683622735003378[/url] [/B][/COLOR] Będzie to hotelik Tymczasik pod Częstochową. Peruś jest już od wczoraj po kastracji.Czuje się dobrze.Otrzymałam też pełną pisemną informację z lecznicy na temat jego stanu zdrowia i leczenia.Informację tę przekażę jutro wraz z umową. A teraz ostatnie zdjęcia Perusia ze schroniska,z ubiegłego tygodnia: [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/40b2c88c8dcc3e3da649992b44731ab6,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5f3e9a32c4fd0ae1e0974a00eac7b9cb,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e9c310e43a8c36095479c33908507e36,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/4824cc4e5d5aee4af5b39d3a62e26e2e,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/0b0eddebd2e44bfb18bb49dc99777539,10,19,0.jpg[/IMG] Peruś trochę zaniepokojony bo wokół dużo obcych ludzi. -
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny,obiecuję ,że wrzucę wieczorem...organizuje wyjazd Perka do hoteliku,to trochę wymaga różnych ustaleń,jutro wyjazd. Peruś z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241506-Perek-5-letni-psiak-z-pięknymi-uszyskami[/URL] jedzie do hoteliku dzięki Amicus Canis.Będzie w tym samym hoteliku co mój chory na nerki Tituś.Jutro zwożę chłopaka a przy okazji odwiedzę Tita. :lol: Hop!,dostałam umowę adopcyjną.:lol: -
Perek,5-letni psiak z pięknymi uszyskami POJECHAŁ DO HOTELIKU!SZUKAMY DS!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Na tym wątku zawsze było pusto... Ale teraz szykują się dobre zmiany...:lol: Jeszcze tylko trochę trzeba poczekać,ale tylko trochę...;) -
Miałam już jedno zapytanie,wysłałam maila...:lol:
-
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Dotarł przelew - magenka1, bardzo dziękuję. Romka, wczoraj wysłałam umowę adopcyjną listem poleconym.[/QUOTE] Dziękuję!!!!:lol: No to może pora zmienić już tytuł wątku... [COLOR=#0000cd][B]JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM,KTÓRZY POMOGLI TUJECZCE W POSZUKIWANIU DOMKU:lol: [/B][/COLOR] -
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Dostałam dziś maila z domku Tujeczki.:lol: Są zdjęcia i krótki filmik.Ze zdjęciami nie będzie kłopotu.Ale z filmikiem tak...czy ktoś mógłby pomóc mi w zamieszczeniu filmiku na forum,prześlę mailem? Na zdjęciach i filmiku biega tak samo radośnie jak w hoteliku u hop!:lol: -
Bardzo Ci dziękuję:lol:
-
LASKA - starsza urocza panna do wzięcia...ODESZŁA ZA TĘCZOWY MOST...
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Ewa mówi,że trochę dokuczają jej stawy,ale jest w ogólnej dobrej kondycji.:lol: Kocha Ewę,to już nie jest mój pies:lol: -
Azalio,bardzo się cieszę,że zajrzałaś do Dużka:lol: Dużek ,waży moim zdaniem jakieś 13 kg.Gdyby miał swój dom,jestem pewna,że bardzo szybko zaszłaby w nim pozytywna zmiana.On już nie boi się dotyku,boi się ,np:hałasu,niespodziewanych ruchów Pozwala wziąć się na ręce i wynieść z boksu bo wie,że wyjdzie poza schronisko.
-
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
Romka replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] [COLOR=#000000]Czy sunia zostanie Tujeczką?[/COLOR] [/QUOTE] O rany,nie zapytałam,ale zapytam.:lol: Ale chyba nie szykuje się zmiana.:lol: Przy okazji,azalio wyczyść skrzynkę,nie mogę wysłać do Ciebie PW -
[quote name='Jara']Na ile lat został oceniony?[/QUOTE] Agnieszko,nie napisałam ale zaraz uzupełnię.Feluś ma około 2 lat
-
[quote name='hop!']Romka, w tym momencie nie mogę przyjąć Felusia, bo Lida zarezerwowała u mnie miejsce dla malutkiej suni. [COLOR=#000000]Wraca za tydzień z wczasów i zajmie się sprawą, a ja sobie odpocznę. Taki maluch w typie jamnika nie powinien długo czekać na dom. Może ktoś mu zaoferuje DT?[/COLOR][/QUOTE] Dobrze,wiem ile to pracy z takimi szybkimi adopcjami.Ja też jestem jeszcze pełna emocji.Zrobimy małemu pakiet ogłoszeń ,mam nadzieję,że zadzwoni ktoś sensowny:lol: