[quote name='wtatara']dokładne rozliczenie jest w pierwszym poscie. Po zapłaceniu Ulce 50 zł za hotelik pozostaje 506 ZŁ..
Pytasz na jekiego pieska pójdą.Na poprzedniej stronie powinna byc propozycja - chciałysmy umieścic pieska w hoteliku u Ulki , który błaka się po wsi w taką zimę.Zobacz ten watek- piesek niestety zniknął , cały czas jest poszukiwany.
Jesli sie znajdzie to jesli wyrazicie zgode piesek pojedzie do Ulki i będziemy potrzebować pieniązków dla niego-hotelik, wet, szczepienia. Bardzo pragniemy aby znów sie pojawił .
Jesli nie to same zadecydujcie.
Po niedzieli przyjezdża do mnie sunia na domek bezpłatny, ale muszę na początek mieć pieniążki na szczepienia bo schron wirusówek nie szczepi, jakis kubraczek bo sunia wazy 5 kg. a tu zima , szeleczki, smyczka -nie mam wiecej nic takiego maleńkiego
Może bym z tego wzięła. Jak myslicia.
watek
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/198769-Transport-CZĘSTOCHOWA-K-ÓW-potrzebny!*PEREŁKA*-i-*RUBINEK*-nie-radzą-sobie-w-te-mrozy[/URL][/QUOTE]
Ja jestem za , malutka ta sunia i napewno jej zimno kubraczek potrzebny a szczepienia też.