Marinko.....:) zamowilam ogloszenia dla chlopaka na tych bazarkach..... w wolnej chwili dasz dane? U Juldan juz pieniadze wplacone u Kejciu jeszcze nie dostalam konta.
http://www.dogomania.com/forum/topic/144663-og%C5%82oszenia-do-kupienia-5-pakiet%C3%B3w-1-gratis/page-5
http://www.dogomania.com/forum/topic/144819-bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-30-i-50-og%C5%82osze%C5%84-dla-majki-i-kory-di-03022015-do-2100/page-3