Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. A co tu taka cisza? Co z tekstem do ogłoszeń?
  2. Już trzeci dzień mija, jak Arguś jest w nowym miejscu. Mam nadzieję, że już się oswoił i czuje się pewniejszy
  3. cytowanie z fona tak mi właśnie wychodzi. Nie wiem dlaczego zamiast na wątku bazarku dla Kseni i Marcela cytat wpisał mi się na wątku Argo 8:\
  4. Też tak myślę :) Z każdym kolejnym dniem będzie coraz lepiej. Towarzystwo do wspólnych wybiegów też się znajdzie :)
  5. Czy to nadal aktualne? Mam takie na bazarku Zapraszam: http://www.dogomania.com/forum/topic/336882-srebrna-bransoletka-iii-edycja-bazarku-ratunkowego-dla-2-ogonków-w-wielkiej-potrzebie-zapraszamy-do-2509-do-g-2200/
  6. Mam wielki zaszczyt zaprosić Was na bazarek ratunkowy dla dwóch ogonków w WIELKIEJ POTRZEBIE! To już III edycja! Znajdziecie tutaj coś dla ciała i duszy :) ZAPRASZAM SERDECZNIE -> bazarek Mam wielki zaszczyt zaprosić Was na bazarek ratunkowy dla dwóch ogonków w WIELKIEJ POTRZEBIE! Znajdziecie tutaj coś dla ciała i duszy :) ZAPRASZAM SERDECZNIE -> bazarek 50% dochodu przeznaczone dla Kseni :) Mam wielki zaszczyt zaprosić Was na bazarek ratunkowy dla dwóch ogonków w WIELKIEJ POTRZEBIE! Znajdziecie tutaj coś dla ciała i duszy :) ZAPRASZAM SERDECZNIE -> bazarek 50% dochodu przeznaczone dla Kseni :) i 50% dochodu przeznaczone dla Marcelka staruszka :)
  7. Mam wielki zaszczyt zaprosić Was na bazarek ratunkowy dla dwóch ogonków w WIELKIEJ POTRZEBIE! Znajdziecie tutaj coś dla ciała i duszy :) ZAPRASZAM SERDECZNIE -> bazarek 50% dochodu przeznaczone dla Kseni :)
  8. Mam wielki zaszczyt zaprosić Was na bazarek ratunkowy dla dwóch ogonków w WIELKIEJ POTRZEBIE! Znajdziecie tutaj coś dla ciała i duszy :) ZAPRASZAM SERDECZNIE -> bazarek 50% dochodu przeznaczone dla Marcelka :)
  9. Jak miło zobaczyć znów naszego lovelasa :) Mam nadzieję, że pierwsza noc w nowym miejscu minęła mu spokojnie, a nowy dzień przyniósł nowe, pozytywne doznania :)
  10. Ciekawe czy Argo wie, że czeka go przeprowadzka? I to już niemal za chwilę...
  11. Oczywiście, nawet jutro wieczorem mogę zrobić
  12. Masz oczywiście rację Marysiu 12zł/doba...no nieźle spromowałam...hihi... już poprawiam
  13. Funiu, dzięki za 6-letnią opiekę nad Argo. Jutro Arguś rozpocznie nowy etap w życiu. Mam nadzieję, że szybko oswoi się z nowym otoczeniem i nie będzie sprawiał nowym opiekunom klopotów. Bo tego, że u Murki źle mu nie będzie jestem pewna :)
  14. Raniasku, jestem całym sercem z Tobą <3
  15. Już jutro Arguś opuści Zamość i pojedzie do Murki. Ponieważ ma krótką sierść zamieszka w boksie wewnętrznym. Koszt transportu to 30 złotych. Opłata miesięczna to 12 zł/doba, czyli 360 złotych
  16. Dodam jeszcze (bo nie wiedzieć czemu nie mogę edytować poprzedniego postu), że najprawdopodobniej Argo pozostanie u funi do dnia jutrzejszego. Wszystko będzie jasne jutro po rozmowie Ladymonia0610 z Murką. Funia jutro zaszczepi Argo i przygotuje go do podroży :)
  17. Kochani, Murka ma wolne miejsce w swoim hoteliku, u Pani Magdy wolnego miejsca nie ma, a i kasy na transport również... dlatego podjęłyśmy decyzję, że Argo pojedzie do Murki. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że Argo znów zaatakuje innego kota u funi. Aby funia była spokojna o los swoich kotów i Argo był bezpieczny to rozsądna i potrzebna decyzja. Wiem, że u Murki Argo nie będzie miał źle :) Podróż też będzie mniej męcząca, bo odległość jest dziesięć razy mniejsza.
  18. Marysiu, sprawdziłam bazarki... i kwota 160,00zł, która została zaksięgowana na koncie Argo i Marcelka należna jest Kseni. Z telefonu nie umiem wstawić linku do tego bazarku, zrobię to wieczorem.
  19. W takim razie potrzebne są teraz faktury (nie wiem... na karmę, smaczki, tudzież inne psie specjały) na kwotę 120,00 zł, aby móc te pieniążki wyciągnąć z konta SHA na cel zgodny z przeznaczeniem
  20. Przypominamy o uregulowaniu ZALEGŁOŚCI !!! Brak odpowiedzi: Rozliczenie wpłat i deklaracji z dnia 20.04.2011 (uzupełnione: 31.08.2016) Kto: Kwota deklaracji stałej: Do kiedy zapłacono: Zaległe wpłaty za: Ranias 40,00 zł VIII 2016 Funia 50,00 zł VIII 2016 Aimez_moi 50,00 zł IX 2016 mtf Zalesie 50,00 zł 1/2 IV 2016 1/2 V,VI,VII,VIII AgusiaP 60,00 zł IX 2016 Ladymonia610 10,00 zł IX 2015 X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII Marinka 40,00 zł VII 2016 VIII ? Miriam T. 30,00zł IX 2014 VIII 2015 VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII Marta M.50,00 zł VI 2016 VII,VIII Zachary 40,00 zł 100,00 zł VIII 2016 Mariusz pp 10,00 zł VI 2016 VII,VIII ? Roland_De 20,00 zł X 2015 XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII Maruda666 10,00 zł XII 2016 ? Grzenka 10,00 zł I 2015 II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII Dorota 1 10,00 zł VIII 2016 Marek M. 40,00 zł VIII 2016
×
×
  • Create New...