Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. tak,cudo z Benia,wczoraj widziałam .... :cool3:
  2. [quote name='Bambino']Podziękuj ode mnie i moich misiów kindze_kindze7, jeszcze bym tylko poprosiła o odrobaczenie - tak na wszelki wypadek, bo jak wiesz musiałabym wszystkie moje michy odrobaczyć, a robiłam to w zeszłym miesiącu. Już szykuję dla suniek koszyczki wiklinowe i myślę nad ich miejscem.[/QUOTE] jasne,że je odrobaczymy,ten zakup też załatwimy przed niedzielą :razz: jednak na razie trzeba dziewczyny wykąpać
  3. [quote name='Aimez_moi']Pieniazki za trzy pakiety dla Benia juz poszly.......[/QUOTE] :buzi::buzi:
  4. [quote name='ANETTTA']kto podesle inf na bazarek nr konta do Aimez moi[/QUOTE] ja już zamówiłam ogłoszenia dla chłopaka,czekam na dane do przelewu które podam Aimez ;)
  5. [quote name='ANETTTA']noi co sadzicie o ogłoszeniach dla niego ??była tu propozycja[/QUOTE] miałam mieć dzisiaj w jego sprawie tel,ale niestety :( myślę,że skorzystamy z pomocy jeśli chodzi o ogłoszenia!
  6. [quote name='arnold']Witam i ja. Cudnego macie tego Benia. A jakie ma imię?[/QUOTE] no właśnie Benio :evil_lol:
  7. [quote name='Olena84']Podwyższam deklaracje do 70zł (50zł będzie od mojej mamy)[/QUOTE] podziękuj kochana mamie w imieniu Pandory :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: bardzo,bardzo ....
  8. [quote name='arnold']Ale piękny pies. :)[/QUOTE] witamy u Benia arnold ;)
  9. [quote name='Olena84']Dam 20zł stałej...[/QUOTE] dziękujemy pięknie :multi: :multi:
  10. Kluska ma już całość jeśli chodzi o deklaracje :crazyeye: została Pandorka - pomożcie,dziewczyna chce pojechać razem z Klusią :(
  11. [quote name='Paulaabp']Nie wiem dokładnie ile Benek może mieć lat. Jedno jest pewne, ma mnóstwo siły :) Dosłownie latałam na spacerze za nim, jak mijaliśmy psy :)[/QUOTE] silny chłopak :cool3:
  12. [quote name='Aimez_moi']Pewnie sie nie znam ale wyglada na duzo mlodszego.......:)[/QUOTE] nie miałam okazji jeszcze poznać Benia - mam nadzieje,niedługo ;) jednak też uważam,że wygląda na młodszego ....
  13. [quote name='sepia']Czy Masza jest w lubelskim schronisku? Jakoś nie mogę doczytać w a i na stronach schronika nie widzę psiaka o tym imieniu, stąd pytam.[/QUOTE] Masza jest w bialskim schronisku - Biała podlaska
  14. [quote name='ANETTTA']ile on ma lat a na fb jest może trzeba go ogłosić[/QUOTE] na fb go nie ma,ile ma lat hmm ok 5? Paula nam powie - dzisiaj jest na wyprowadzaniu psiaków,więc czekamy na nią :)
  15. [quote name='Paulaabp']Jestem pierwsza :) Kochany Benek![/QUOTE] witamy u Benia :multi:
  16. [quote name='bahlsa']Nie miał ostatni robionych badań, pies nie wymiotuje. Poprzednie badania robione były półtora roku (do czyszczenia zębów)[/QUOTE] ja bym proponowała zrobić - krew itp to nie zaszkodzi ;) nie możliwe,żeby psiak od stycznia był leczony,przyjmował antybiotyki i nic :shake: a faszerowanie psiaka lekami też nie jest wcale dobre ....
  17. w schronisku w Białej Podlaskiej na domek czeka przepiękny Benio,wesoły i bardzo przyjacielski psiak,uwielbia towarzystwo ludzi,innych zwierzaków jednak nie toleruje :shake: najlepiej gdyby był jedynym zwierzakiem w domku .... mimo to Benio bardzo prosi o dobry i odpowiedzialny dom o człowieka który będzie go kochał! [IMG]http://i59.tinypic.com/2q0nl77.jpg[/IMG] [IMG]http://i60.tinypic.com/257deg3.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/ic8o5v.jpg[/IMG] [IMG]http://i61.tinypic.com/33o74fa.jpg[/IMG]
  18. czy miał robione podstawowe badania,wymiotuje?
  19. [quote name='paula98']Przepraszam że tak długo nie zaglądałam, u Maszuni wszystko w porządku :) cały czas czeka na domek[/QUOTE] to czekamy jeszcze na nowe zdjęcia Maszki :)
  20. pamiętamy Taruniu .... kiedy tylko byłam w schronisku,mijałam Cię w boksie,Ty zawsze podbiegałaś,a ja nigdy nie poznałam Cię bliżej,bardzo tego żałuję :-( :-( :( :(
  21. [quote name='pucka69']nie, no w sumie jak głowy nie widać to właściwie jak jamnik zupełnie :loveu:[/QUOTE] :evil_lol: głowa faktycznie nie bardzo jamnikowata,ale .... jamnikowata Pandora prosi o deklarację :eviltong:
  22. [quote name='pucka69']ale z tą jej jamnikowatością to trochę przesadziłyście :cool3: mogę dać 10,00 stałej deklaracji[/QUOTE] dziękujemy :multi: a dlaczego przesadziłyśmy :razz:
  23. [quote name='gluchypies']Dam jednorazową po 50 zł każdej dziewczynce, jak już będą w hoteliku ok? Tylko mi przypomnijcie, bo może mi wylecieć z głowy, ale deklaracja jest :)[/QUOTE] super :kiss_2: dziękuje Klusia i Pandorka
  24. [quote name='bakusiowa']Poproszę numer konta.[/QUOTE] kochana jutro będziemy rozsyłać konto
×
×
  • Create New...