[quote name='_Kamila']Ale ślicznośc!!! Kurcze, pokazałam go mamie i jej reakcja mnie powala:
-Tak,weźmiemy go...w wakacje.
Próbuję ją jeszcze namówic, wiem że łatwo nie będzie, ale bardzo mi zalezy :)[/QUOTE]
Kamila na tymczas?? :cool3:
Szczeniaczke rzeczywiście przepiekny :loveu: