-
Posts
4748 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klauzunka
-
[QUOTE]a entliczek pentliczek to tylko ksiazeczka przeciez, bajka, a nie WYLICZANKA. a znasz...hmmm nie moge sobie nic przypomniec... o: wpadla bomba do piwnicy, napisala na tablicy, SOS glupi pies! hahahah a: trumf trumf misia bela, misia kasia konacela, misia A misia B, misia kasia kon fa CE ! [/QUOTE]znam i te :evil_lol: Entliczek,pentliczek, czerwony [U][B]stoliczek[/B][/U], na kogo wypadnie na tego bęc - to też taka wyliczanka fajowa no nie:multi:
-
[QUOTE]dzis rozmawialam z jej opiekunem o Teci, mowilam,ze dom z malymi dziecmi. pan mowi,ze spokojnie, nadaje sie. bo jest spokojna i lagodna. :smile: [/QUOTE]to jak będziesz z nimi rozmawiała to im to przekaż :) [QUOTE]nie martw sie, co ma byc to bedzie. [/QUOTE]łatwo powiedzieć trudniej wykonać :( O nią już było tyle telefonów i nic z tego nie wychodziło.... No nic zobaczymy - fakt co ma być to będzie.
-
tak luźna kupa może być powodem saneczkowania.
-
[QUOTE] i spytac o koszt sterylki. [/QUOTE] jeśli chodzi o Telmę to jednak nie ma sensu pytać w w-chu, za dużo kombinacji nawet z samym dojazdem. [QUOTE]wtedy rozmawialismy,ze dam znac w sob,czy moge w pn rano. jeszcze nie wiem,czy moge, ale na 90proc tak[/QUOTE] to jak będziesz pewna to daj im znać, z góry dziękuję
-
zaglądam do Telmusi :)
-
labkowaty Boston zakochany w swoim ds, na zabój
Klauzunka replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Boston ma około 400 ogłoszeń ... i cisza, teraz chciałam mu zrobić coś na smutno, ale na jaki portal nie wchodzę to on jest na nim przynajmniej po dwa razy... -
~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~
Klauzunka replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
super, że Miluchna czuje się dobrze :) -
labkowaty Boston zakochany w swoim ds, na zabój
Klauzunka replied to kora78's topic in Już w nowym domu
zaglądam do Bostonka :) -
[QUOTE]W sumie nie jest to jakoś strasznie dużo. Mniej więcej za 15 kg suczę płaci się 300 zł bez badań. Nawet bym powiedziała, że dość tanio. Jeżeli Ci się nie śpieszy ze sterylką to poczekaj do marca na dni sterylizacji, wtedy sterylka suczy kosztuje 200 zł. [/QUOTE] bardzo dziękuję za informacje.
-
[QUOTE]i torun- nie mam nikogo na wizyte- juz mam na torun. [/QUOTE]chyba za Tobą nie nadążam:evil_lol:
-
[QUOTE]Kochane popytajcie Swoich wetów - chodzi o sterylkę sunia 20-30 kg. Mi wyliczyli (z badaniami krwi, ze wszystkim ) 375,00 zł. Macie coś taniej?[/QUOTE] plissssssssss