-
Posts
4748 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klauzunka
-
moje psy jak pojawia się śnieg to przy wyjściu na sik szukają miejsca bez śniegu, coby się załatwić.... ale jak już poleży z miesiąc i się z nim oswoją to sikają i im fajnie, ale jak zaczyna topnieć to wtedy latam od grudki śniegu do grudki, bo na normalnej trawie sik już nie ten...i bądź tu mądry i pisz wiersze... :)
-
[QUOTE]pisz mi pm co z bostem, jaka to babka. [/QUOTE] nic więcej nie napiszę o czym już wiesz. Według mnie kobieta ok, zadaje normalne pytania, skąd jest to się dowiemy jak odpisze. Bosti jej się podoba. Co będzie dalej ....nikt nie zgadnie....odpowiadam na pytania....wysyłam foty....to znaczy wysłałam w 3 mailach....bo dużo tego było. Pani ma 4/5 letnie dziecko, napisałam, ze nie wiadomo jak do dzieci...zaraz skopiuje mojego maila
-
patrząc na 1 i 2 fotę byłam zachwycona, trzecia rozłożyła mnie na łopatki :) Majuniu do domku pora coby sople na pysiu się rozpuściły :) hahaha super fotka ! :)
-
[QUOTE]czemu mieszane?[/QUOTE] mieszane, bo nie wiem co z tego wyniknie....bo to o Bosta chodzi. Gwałciciele niech jeszcze sekundę poczekają...na bank im postaram się pomóc ale najpierw Bost. A tak w ogóle to jestem wkurzona całokształtem...ale teraz to mnie wszystko wnerwia, bo o Bosta mi się rozchodzi....no i Telma bez sterylki, Maja bez sterylki, Salma bez sterylki, Pudliszonka bez sterylki....Zastanawiam się czy oni tak mogą, kurdę we wrocku psiaka można umówić na bezpłatną sterylkę nawet po adopcji....
-
według mnie z zębami Lola trzeba się uporać i koniec i kropka.... Ania spytaj też o to kontrolne usg. No i przypomniało mi się. Co prawda nie byłam u Niedzielskiego ale na klinikach, to już dawno było, ale leczyłam Teq na parwo. Teq mi schodziła na rękach....ale to już inna inszość, bo ja poza tym co mi zalecali domagałam się dodatków. Kontrolne usg miałam gratis. Piszę to, nie dlatego że mi chodzi o darmowe leczenie, ale dlatego, żeby mówić, że to kontrolne i, że psiak na dt.....błagam, przecież muszą być jakieś taryfy ulgowe.... U mojego weta, to znaczy weta Teq jak swego czasu przyszłam z Lolą, która była u mnie na dt to za rtg biodra+łokcie, plus pełna narkoza, plus badanie przed narkozą zapłaciłam 110 zł.
-
[QUOTE]Podzialam i moje wypociny ;-) jutro wieczorem dodam :smile:[/QUOTE] więc czekamy cierpliwie :)
-
[QUOTE] a to nasze pozegnalne barlozenie[/QUOTE] o dzizus krajst ile masz psiaków - ta fotka jest jak balsam na moje oczy :) [B]Julitka Jagielka[/B] jakby coś nie szło z fotkami to możesz mi słać na maila [email][email protected][/email] ja wstawię z ogromną przyjemnością :loveu: albo może [B]Ati[/B] do Ciebie ? W każdym razie bądź jestem do dyspozycji :lol:
-
[QUOTE]W centrum ani grama śniegu nie ma ;-)[/QUOTE] to mnie uspokoiłaś, bo zaczęłam powątpiewać czy aby mieszkam w tym samym mieście :)
-
[QUOTE]A to u nas na Stabłowicach dziś rano:[/QUOTE] to ja już nie wiem co to te Karłowice, ani grama śniegu, ciepło - dosłownie wiosna.
-
u mnie na osiedlu są dwie podobne, bardzo podobne sunie. Jedną już zlokalizowałam jest i ma się świetnie, drugą będę wypatrywała. Chociaż to i tak strasznie daleko od miejsca znalezienia, więc pewnie odpada...
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Klauzunka replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
podkradam fotki i uzupełniam wątek na lab.info [URL]http://labradory.info/viewtopic.php?p=972129#972129[/URL] -
[QUOTE]no to trochę ruszyło w schronie - oby tak dalej mam złe wieści odnośnie Bostona, wysyłam PW klauzunko! [/QUOTE] [URL]http://labradory.info/viewtopic.php?p=972126&sid=db71a00de68a08f1c2ae856a098880e3#972126[/URL] [URL]http://forum.labradory.org/viewtopic.php?p=300255&sid=bd24fc25e03f39d487c40436d6fd205c#300255[/URL] przeczytałam...i wyję. Pouzupełniałam tematy na labkowych ale tak mi się ręcę trzęsły, że po dwa razy zdjęcia wstawiałam :(
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Klauzunka replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Nuri jest prze, prze, przepiękna :loveu::loveu::loveu: Dosłownie cudo !!!!!! Ona taka ciemna czekolada jak moja Teq. -
labkowaty Boston zakochany w swoim ds, na zabój
Klauzunka replied to kora78's topic in Już w nowym domu
no przecież wiem Luczija, chodzi bardziej o to jakby zaczęli kręcić nosem - to wtedy Bost :) -
labkowaty Boston zakochany w swoim ds, na zabój
Klauzunka replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Wyróżnionego nie ma. Zrobię. [QUOTE]dzis 2 tel o 2 duze, mlode psy od nas[/QUOTE] poleciłaś Bosta? -
a u mnie jest serio rewelka, teren ogrodzony, zero ludzi, trochę drzew, trochę chaszczy, trochę pól więc zapraszam :)
-
zaglądam sobie :)
-
labkowaty Boston zakochany w swoim ds, na zabój
Klauzunka replied to kora78's topic in Już w nowym domu
wpadłam się przywitać :) -
daj mi sekundę :)
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Klauzunka replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
jeśli chodzi o wieprzowinę to się raczej psom nie podaje, pomijam fakt uczuleń, bo uczulać może każde mięso - ale wieprzowina jest mięsem tłustym, bardzo ciężko strawnym dla psa. Poza tym wieprzowina może być zarażona wirusem choroby Aujeszkiego. I choć ten wirus ginie przy gotowaniu i na człowieka absolutnie nie działa, to psa surowe mięso wieprzowe, które może mieć tego wirusa, może zabić.