Witam serdecznie wszystkich
Niestety o suczce moge powiedziec niewiele, tylko tyle na ile poznalam ja u siebie w domu bo tutaj zostala na czas kiedy dawalismy informcje o znalezieniu piesk zaraz potem ogloszenie zamiscilismy na gumtree.niestety nic nie posida, nie wiadomo czy i kiedy byla szczepiona, przeze mnie zostala tylko odrobaczona.Nie mozemy jej niestety dluzej trzymac poniewaz w grudniu wyjezdzam yz kraju i zabranie psa nie wchodzi w rachube. z tego wzgledu bardzo szybko poszukujemy jakiegos domu poniewaz zostajac tutaj narazamy j tylko na dodatkowe cierpienie z powodu kolejnego rozstania.Piesek jest naprawde bardzo spokojny,w domu ktorym byla napewno byly dzieci i podejzewam ze albo sie znudzila, albo poprostu przeszkadzala w wakacjch....na forum nie bardzo potrafie sie poruszac wiec bardzo prosze o informacje na priva...Pozdrwim wszystkich i czekam na jakas Dobra Dusze ktora ja przygarnie. W domu moge trzymac ja najwyzej jeszcze tydzien poniewaz nie moze zostc z powodow o korych pisalam wczesniej:-(