[quote name='ladyyork']No adopcja to raczej nie ,jednak jeśli bardzo go kochacie i wszystko zrobicie by był szczęsliwy możecie go kupić:loveu:
Wszystko zrobie by moje maluszki były szczęśliwe w nowym domu:lol: nawet jak bym miała zostawić to nie sprzedam jak będą wątpliwości co do osoby.[/QUOTE]
Oczywiscie,że z ta adopcją to był mały żarcik,mam nadzieję,że nie uraziłam Pani.
Gdybym ja miała szczeniaczki to też bym sprawdzała czy maluszki pójdą w odpowiednie miejsce i do ludzi odpowiedzialnych.Inaczej nie można.Pies musi być pełnoprawnym członkiem kazdej rodziny.
Serdecznie pozdrawiamy.
Głaski dla Slicznot.Wszystkich i tych większych i tych malutkich.
:bye::hand:
ps.wszystkie maluszki cuuuudne ale Apollo tak jakoś mnie urzekł....
:loveu::loveu: