[quote name='Borówka16']Cześć Jola! :multi:
To taka mała umowa - ja jutro wstawię swoją fotkę, a Ty się WREEESZCIE ujawnisz, co Ty na to? :diabloti:
A jestem już na zawsze, mam nadzieję ;) :)[/QUOTE]
No ja też mam nadzieję,że NA ZAWSZE. :)
Moje fotki już były kiedyś przecież :evil_lol: Widziałaś.:evil_lol: