[quote name='ewa2909']
Witamy w naszych skromnych progach:oops:
Dwa yorkaski to podwujna radośc i podwujne obowązki.Ale to wszystko nic jak wpadnie taka szarańcza na ręce do całowania:loveu::loveu::loveu:
U mniemiędzy siulami jest rok różnicy,też miałam obwy jak Aksa przyjmie maluch,ale ona to tak jak matka.Zawsze i wszędzie za nim.I tak jest do dzisiaj.Zresztą oboje są bardzo za sobą.
Ale co do 3 siula to już napewno mam wątpliwości ponieważ Tosiek jest bardzo zazdrosny i robi się z niego niezły gagatek.[/QUOTE]
Witamy serdecznie :lol:
Tak właśnie myślałam, że wszystkie obowiązki i niewygody rekompensuje z nawiązką radość z posiadania tych skarbów :loveu::loveu::loveu:.
Twoja parka jest przecudna, aż miło patrzeć na takie cudne sreberka :loveu::loveu::loveu:
Pozdrawiamy cieplutko :lol: