-
Posts
439 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Juustii
-
[quote name='jot11']Dzień dobry! Tofika proszę brać do pracy!!! Tęskni za swoją Panią,szef musi to zrozumieć i sie zgodzić!:evil_lol: :multi::multi:[/quote] ojj nie :D kto jak kto ale mój szef aż taki wyrozumiały nie jest :shake:
-
no i dziś kolejny dzień w pracy ;] ehh ta papierkowa robota :mad: martwie się o Tofisia bo widzę, że cieżko mu się przyzwyczai do sytuacji, że pani nie ma cały dzień :-( codziennie targa mate i podobno nie chce jeść gdy mnie nie ma :shake: ajj i co tu robić...
-
ajj Chelsea jest cudowna, ślicznotka po prostu :lol::loveu: pozdrawiamy
-
[quote name='iwa63']Witamy środowo Tofiś śliczniusi, no nie że podobny do mojego jak bracia:evil_lol: i nawet imię mają takie same:lol:[/quote] no tak są tak podobni jak bliźniaki :D szkoda, że to nie rodeństwo :lol::lol::lol:
-
Witmy i ślicznie pozdrawiamy :lol::loveu:
-
Witamy w ten środowy poranek :p w trochę kiepskim nastroju bo muszę iść do pracy i zostawić Tofisia samego z siostrą :placz: i znowu powrót do domu o 18 :shake: te autobusy człowieka wykończą :razz: no nic pozdrawiamy i buziaki ślemy :loveu:
-
[quote name='FREDZIU']Tofik jest śliczny a za prostytutkę powinien się obrazić:mad::diabloti::angryy:[/quote] ja tam napewno nie pozwole żeby był pieskiem do towarzystwa :D
-
[quote name='Nati28']Pieknie model pozuje :loveu: Rosnie piekny podrywacz yorkowych Pan :evil_lol:[/quote] ehehhe :D moi znajomi się już śmieją, że z Tofika będzie "męska prostytutka" :lol::lol::lol::lol::lol:
-
Ajj te nasze szkraby :D A mnie coś natchnęło i zrobiłam właśnie Tofulkowi kilka zdjęć :lol: [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/5646/tofik.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5915/tofik2.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/2428/tofik3.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/6306/tofik4.jpg[/IMG] A tutaj ze swoją "zdobyczą" :D ulubionym misiem :D [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/9390/tofik5.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
-
właśnie wróciłam z Tofulkiem ze spacerku :eviltong: :painting: powiedzcie mi kochane, czy wasze pieski też tak "ciągną" :roll: ja nie wiem, ale mój psiak nie umie za bardzo chodzić na smyczy :eviltong: ciągnie jak nie wiem co,i chodzi od prawej strony do lewej :oops: trzeba mieć oczy dookoła głowy :roll: czy 3,5 msc szczeniak powinien już ładnie chodzić? czy mogą mu się zdarzać takie sytuacje?
-
[quote name='iwa63']Witamy poniedziałkowo :loveu::loveu::loveu: Już bym chciała mieć za sobą tą pierwszą kąpiel w środę idziemy na szczepienie nareszcie ostatnie i warto by było go wykąpać bo później znowu 10 dni kwarantanny a już włoski są trochę tłuste najbardziej na główce.[/quote] mój Tofulek się cały czas brudzi :D szczególnie na spacerkach :D więc kąpie go mniej więcej co tydzień :eviltong: nie martw się nie taka ta 1 kąpiel straszna jak opisują
-
Witamy w ten śliczny poniedziałkowy poranek :p:multi:
-
A my witamy w ten śliczny poniedziałkowy poranek :p:multi:
-
Witamy w ten śliczny poniedziałkowy poranek :p:multi:
-
ajj uroczy jest Toffiś :loveu: taki słodziaszek
-
no ile grzybków :p ostatnio też chodziłam po lesie, ale ja to niestety same trujące znajduje :diabloti: pozdrowienia dla Kenzo i jego właścicielki :lol:
-
Witamy w ten śliczny poniedziałkowy poranek :p:multi:
-
Witamy w ten śliczny poniedziałkowy poranek :p:multi:
-
Witamy i dobrej nocki życzymy dla Rikiego i jego pańci :lol::loveu:
-
ajj jaki ten Twój Coco jest śliczny :p pozdrawiamy i przesyłamy caluski :loveu:
-
[quote name='iwa63']Witamy niedzielnie Sorry za nieobecność już nadrabiam zaległości Spóźnione życzenia urodzinowe dla ciebie i Tofisia :tort: Dzięki że podałaś mi szampon teraz muszę go poszukać w zoologicznym myślę że będzie dostępny[/quote] a dziękujemy :p wiesz dla mojego pieska jest fajny :p mam nadzieję, że Twojemu również spasuje :p plusem na pewno jest jego fajny zapach i to, że jest baaardzo gęsty :p całujemy i przesyłamy uściski dla wszystkich yorkasków :eviltong::loveu:
-
[quote name='jot11']Witamy w niedzielę! :bye::hand:[/quote] My również witamy ślicznie :D i słonecznie :loveu:
-
[quote name='Arabeska^^']A Wy gdzie się podziewacie cały dzień, co? :lol: :)[/quote] a my gościliśmy dziś znajomych :lol: no i czasu nie było jakoś na forum wpaść :roll: wybaczcie mi :D no nic miłego wieczoru :p :loveu:
-
My również witamy ślicznie :lol: wczoraj pobalowaliśmy, a dziś odpoczywamy :lol: choć zaraz trzeba wstawać i na spacerek lecieć :eviltong: kondycji nigdy za mało :razz: ślemy buziaki :loveu::painting::saint1::buzi::Dog_run:
-
:kiss_2: dziękujemy :loveu: