[quote name='Czorcik']piękne, a to ostatnie w szczególnosci łapie za serce, tak łapkę trzyma , kochana,
a kot tłuściutki :D[/QUOTE]
Kot niestety nie jest tłuściutki, tylko ma wzdęty brzusio, bo jest bardzo chory, jest kaleką po wypadku i ma w dodatku kocią białaczkę, może nie widać dokładnie na zdjęciu ale nosi pampersa (różowy jak kocyk).