Jump to content
Dogomania

stepania

Members
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

stepania's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

  1. [quote name='weronika7']mógły mi ktoś z doświadczonych wystawców chi napisać jak to jest przy ocenie chi ,czy np przypuszczając że Najlepszą suką w rasie zostaje suka krótkowłosa a najleprszym psem pies długowłosy to oni walczą między sobą o bob? czy odrębnie krótkowłose osobno i długowłose osobno jak dwie różne rasy?[/QUOTE] Witam, odmiana krótkowłosa i długowłosa podlega odrębnej ocenie. Pzdr.
  2. [quote name='Majaa'] Dziękuję, ale .............. ja się naprawdę nie urwałam z palmy. Nie potrzebuję wokół siebie ludzi wyrażających szacunek dlatego co robię w każdej sferze życia - robię tak, a nie inaczej, bo tak uważam za stosowne i to raczej się nie zmieni. Prowadzę normalne, choć mocno zapracowane życie i uwierz mi, że wolałabym tysiąc razy bardziej widzieć, że napisałaś nie o szacunku do mnie, a o tym, że zrobiłaś coś dla zwierzaków, choćby to była jedna tylko sterylka! [/QUOTE] Dziekuję, że znalazłaś w tym zapracowanym życiu aż tyle czasu aby odpisać ze szczegółami na cały mój post :cool3: Co do sterylki - trzeba było tak od razu zapytać. Tak zrobiłam jedną, a nawet dwie. Właśnie jednego kociaka mam stamtąd. Drugi kociak poszedł również w dobre ręce.
  3. [quote name='Majaa']Stepania fajnie, że tu jesteś! Super, że wiesz, które zwierzaki kiedy się urodziły. Nie wyrażaj do mnie szacunku w stosunku do tego co robię ....... Ratuj zwierzęta z dużym rozsądkiem Szkoda, że tym miotom nie zapobiegłaś, więdząc o nich (że będą) Mam jednak nadzieję, że w przyszłości będziesz wiedzieć, co robić .......... Mam nadzieję, że założyłaś wątek na miau i dałaś kilkaset ogłoszeń o tych kociakach, bo ja niestety nie mam takiej możliwości :shake:[/QUOTE] Witaj Majaa, W tym co napisałaś wyczułam lekką ironię. :angryy: Fakt nie zapobiegłam tym miotom. Nie będę się rozpisywać, że mieszkam w tym miejscu od lutego, że pierwszy raz poszłam zwiedzać okolicę na początku marca i że wtedy trafiłam właśnie na tą działkę (dodam tylko, że ona do końca nie jest niezamieszkała) i że kociaki już były na świecie :placz:. To nie ma sensu. I tak nikogo tu nie będzie to interesowało. Uważam tylko, że każdy pomaga w miarę swoich możliwości. W moim przypadku, przy 7 zwierzakach, małym dziecku i niestety/stety pracy, która pochłania praktycznie cały dzień nie mam możliwości zrobienia więcej, nawet na wysłanie tych kilkuset ogłoszeń. Osoby, które są w podobnej sytuacji doskonale rozumieją problem. Pomagam w taki sposób jak mogę, w takim zakresie w jakim starcza mi czasu i pieniędzy. Co do szacunku ................ i tak mam go do Ciebie. Ciesze się, że są jeszcze tacy ludzie. A ty sobie myśl co chcesz. Pozdrawiam. :lol:. Wyczochraj proszę ode mnie buraskę i rudzielca.:loveu:
  4. Witam, to mój pierwszy post na dogo, ale kiedyś musiał być ten pierwszy raz. Majaa - wielki szacunek za to co robisz, znam te kociaki, są z mojej ulicy. Razem z sąsiadką chodzimy dokarmiać całe stado. Jak poszłam tam pierwszy raz je nakarmić przeżyłam szok! :crazyeye: Mój mąż stwierdził, że nigdy nie widział tak głodnych zwierząt. Psy gryzły się nawzajem walcząc o karmę!!! Koty pałętały się między tymi gryzącymi się psami. Szok. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Po paru tygodniach psy delikatnie mówiąc stały się spokojniejsze. A koty czekały na nas o stałej porze na drodze. Z tygodnia na tydzień na karmienie schodziło sie ich coraz więcej. Dochodziło nawet do 10-12 szt. Mnie w pamięci najbardziej utkwił Garfield (ma charakterystycznie lekko wydłużony pyszczek) oraz buraska (podobna do Kizi albo Mizi albo nawet to któraś z nich - nie jestem w stanie rozpoznać ze zdjęcia). Te dwa kociaki były najbardziej oswojone, a buraska to wręcz wchodziła mi na kolana. :lol: Te rudasy faktycznie urodziły się na początku tego roku. Rudych było bardzo dużo, przypuszczam że ze dwa mioty. Pod koniec zimy, gdy świeciło slońce wylegiwały się na dachu. Teraz jakoś jest ich znacznie mniej. Może jednak wartałoby założyć osobny wątek kotom na miau, zawsze jest jakaś szansa. Ja sama mam 3 sztuki właśnie stamtąd (+ 1 szt. znajda).
×
×
  • Create New...