-
Posts
2423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ciapkowa.
-
Shiiiiiiiiiiira *.* A my cicho zapraszamy do nadrobienia zaległości u nas :D i czekam na agilitowe zdjęcia <3
-
[quote name='Asiaczek']a teraz mało popularna informacja; w najbliższy weekend [B]przestawiamy zegarki.[/B] pamiętacie?:) I przez to spimy o godzine krócej...[/QUOTE] Dziękuję za przypomnienie! :) Mnie ta zmiana absolutnie nie cieszy ze względu na to, że spimy o godzinę krócej :placz: Asiaczku, a widziałaś może na fb, czy gdzieś taki kawał czy co to jest :P [B]Rozmawia Putin z no jakimś znajomym: - Mam dla Ciebie dobrą i złą wiadomość. - Jaką? - Zła to taka, że nikt na Ciebie nie głosował!! - A dobra? - ŻE WYGRAŁEŚ!!!!!![/B] czy śmieszne jest? nie wiem :eviltong: ale chodzi tu o fałszowanie wyborów :D
-
[quote name='Asiaczek']Jak to? Nasz krewniak jest agresywny w domku? E, az mi się wierzyc nie chce... pzdr.[/QUOTE] Nie jest strasznie agresywny, ale np. jak chcę go podnieść, czy jak mama się do niego przytulała to warknął i chciał ugryźć, żeby to był jeden, dwa razy. ale nie, musimy się za to wziąć :)
-
[quote name='Asiaczek']Nadejszła wiekopomna chwiła... PRZYSZŁA WIOSNA!!!! Tak więc, na miły poczatek dnia - pare joków, znalezionych na FB:) [B]Syn zrobił wreszcie prawo jazdy i prosi ojca o pożyczenie samochodu. Ojciec ostro: – Popraw oceny w szkole, przeczytaj Biblię i zetnij włosy, to wrócimy do tematu. Po miesiącu chłopak przychodzi do ojca i mówi: – Poprawiłem stopnie, a Biblię znam już prawie na pamięć. Pożycz samochód! – A włosy? – Ale tato! W Biblii wszyscy: Samson, Mojżesz, nawet Jezus mieli długie włosy! – O, widzisz, synku! I chodzili na piechotę...[/B] [B]Na ławce w parku siedzi staruszek i strasznie płacze. Podchodzi do niego przechodzień i zapytuje: - Dlaczego płaczesz? - Synu mam 88 lat, dwa tygodnie temu ożeniłem się z najseksowniejszą laską w okolicy, ma 22 lata, 90/60/90, super gotuje, kochamy się kiedy chcę, wieczorem mi czyta... - No to o co chodzi? - Nie pamiętam gdzie mieszkam![/B] [B]- Mamo... kup mi małpkę. Proszę! - A czym Ty ją będziesz karmił synku? - Kup mi taką z Zoo, ich nie wolno karmić.[/B] [B]Zaginął pies, Trzy łapy, ślepy na jedno oko, brak prawego ucha, złamany ogon, ostatnio wykastrowany. Wabi się Szczęściarz......[/B] Pzdr.[/QUOTE] świetne :lol: a ja też chcę małpkę, bo ich nie trzeba karmić :D
-
SEMINARIUM HANDLINGOWE 2012 z Davidem Osorio Romero
Ciapkowa. replied to veronika7777's topic in Handling
Zapisuję. :) -
MA DOM!!!!!!! nieaktualne! młoda 6 mies. suka BEAGLE
Ciapkowa. replied to Chantell's topic in Już w nowym domu
To super!!!! Życzę "Małej" szczęścia tam :) dobrze, że znaleźli się dobrzy ludzie! -
My nie długo (maj? czerwiec?) idziemy z Ciapkiem na szkolenie :) dokładnie chodzi o agresję wobec domowników i dodatkowo ucieczki. ;)
-
Witamy wiosennie :)
-
[quote name='Asiaczek']Póki pamiętam, to wklejam:) [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=366009093430992&set=a.306794756019093.74942.100000657147338&type=1&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/422789_366009093430992_100000657147338_1135872_434711893_n.jpg[/IMG][/URL] [B]Policjant zatrzymuje blondynkę za przekroczenie prędkości i pyta ją bardzo grzecznie, aby pokazała mu prawo jazdy. Blondynka obrażona odpowiada: - Chciałabym, abyście lepiej ze sobą współpracowali. Nie dalej jak wczoraj jeden z was zabrał moje prawo jazdy, a już dziś oczekujecie, że je wam pokażę.[/B] Pzdr.[/QUOTE] Z obrazkiem się zgadzam :) a kawał niezły :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='Asiaczek']No i jeszcze dzisiaj informuję, że [COLOR=blue][B]Erka poszalała i....u sedziego z Danii wybiegała BOG2!!!![/B][/COLOR] Jestem mega zadowolona z wyniku Erkowego, która stała jak posążek a biegała jak najlepszy duński kłusak;)[/QUOTE] BRAWO!!!!!! :loveu: :multi::multi::multi::multi: Oj, po Erce ani troszkę nie widać, że miała szczeniaki :) a zdjęcia wszystkie śliczne! :)
-
[quote name='M&S'][B]:multi::multi::multi::multi:ERKA - BOB:multi::multi::multi::multi:[/B][/QUOTE] Gratulacje!!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::loveu::loveu: A zna ktoś reszte wyników? ;)
-
Trzymamy cały dzień mocno kciuki i wracajcie z dobrymi wynikami :)
-
[quote name='Asiaczek']Byłam nieco zaskoczona, bo Serek na planie sesji zachowywał się b.spokojnie. Byl skupiony na mnie i smaczkach w moich rękach. nawet piekne przedstawicielki psiego rodzaju go nie interesowały;)[/QUOTE] Bo Serek jest baaaaaardzo grzeczny hihih :) Sama się zdziwiłam z reakcji Ciapka na obcego psa, tamten się wyrywał, a mój tylko zainteresował się i ziignorował :) Powodzenia w Katowicach!!! ;)
-
Ja tam będę oryginalna (albo i nie) i powiem, że wszystkie zdjęcia świetne :D a Serek mógłby iść na "psiego modela" :lol:
-
[quote name='Asiaczek']Ooooo, Asiaczki czują się zaszczycone, mając takiego krewniaka:) pzdr.[/QUOTE] Hehe, my też jesteśmy zaszczyceni :P:)
-
[quote name='Asiaczek']Na tym zdjęciu wygląda jak amstaff;) [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-iNmXk-qzYB8/T1-rUYcTHLI/AAAAAAAAGjE/SSSzdFc5RH0/s512/P12-03-12_15.45%255B1%255D.jpg[/URL] Pzdr.[/QUOTE] Hmm, faktycznie :) Raz Ciapek (na początku galerii) był porównywany do basenji nawet ;)
-
Łapcia<3 [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WfrHiZs-ebY/T1-rT0CHNII/AAAAAAAAGiM/L5oP4Ge8kUk/s640/P27-02-12_21.36.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-lBu-sJ8ahKI/T1-rUv-x6tI/AAAAAAAAGiU/nhtwlFXIbLw/s640/P27-02-12_21.38.jpg[/IMG] Śpioch :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Po5FjtEamio/T1-rOZGU0FI/AAAAAAAAGhc/HlKp6H4UJbc/s640/P11-03-12_22.11.jpg[/IMG] <zakochany> [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kjAok6pH5Tg/T1-rLZQaJ5I/AAAAAAAAGiw/goUj3ExKsak/s512/P10-03-12_08.13%255B1%255D.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UfoUwW7z858/T1-rLLnLcXI/AAAAAAAAGis/9PlDVBMRoMU/s512/P10-03-12_08.13.jpg[/IMG] Tyleee :D
-
Spacerkowe :) :roll: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0L9MnPPjOGM/T1-rOjb7iHI/AAAAAAAAGi0/7OOfi9nwo1I/s512/P12-03-12_15.43.jpg[/IMG] Kopiemy, kopiemy, kopiemy... - w polach :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3KIQqKg4eZw/T1-rRFq7jDI/AAAAAAAAGi4/mqexDLuHZe4/s512/P12-03-12_15.44.jpg[/IMG] Węszymy :lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AztAdzaa_yY/T1-rR51QXZI/AAAAAAAAGi8/QRmbx0_37g4/s512/P12-03-12_15.44%255B1%255D.jpg[/IMG] "coś... WYCZUŁEM!!!!!! :diabloti:" [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wDrF98R8Lr0/T1-rScaSOCI/AAAAAAAAGjA/LageCBEQu3k/s512/P12-03-12_15.45.jpg[/IMG] Leeeeeecę boo chcęęę... ... do Ciebie :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iNmXk-qzYB8/T1-rUYcTHLI/AAAAAAAAGjE/SSSzdFc5RH0/s512/P12-03-12_15.45%255B1%255D.jpg[/IMG]
-
[quote name='Asiaczek']A u Ciebie "niedługo" to znaczy kiedy?:) pzdr.[/QUOTE] Oj teraz to nie wiem kiedy, ale postaram się jak najszybciej :) A teraz mam zdjęcia :crazyeye::lol: takie rozmazane (tak, te też są komórkowe...) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tDP4fnatevQ/T1-rHRkflsI/AAAAAAAAGgU/pAqPizlUow0/s640/P07-03-12_20.00%255B2%255D.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nHHe2d1g31k/T1-rKiPx2yI/AAAAAAAAGio/d92X5g87my0/s512/P10-03-12_08.12%255B1%255D.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UfoUwW7z858/T1-rLLnLcXI/AAAAAAAAGis/9PlDVBMRoMU/s512/P10-03-12_08.13.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kjAok6pH5Tg/T1-rLZQaJ5I/AAAAAAAAGiw/goUj3ExKsak/s512/P10-03-12_08.13%255B1%255D.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Po5FjtEamio/T1-rOZGU0FI/AAAAAAAAGhc/HlKp6H4UJbc/s640/P11-03-12_22.11.jpg[/IMG]
-
Gratulaaacje!!! Asiaczki (jak zwykle :D) najlepsze!!!! :)
-
też czekam na fotki motocykli :)
-
[quote name='*anusia&ajlu*']dzięki za miłe słowa :) ale i tak czekam na lepsze fotki ;) jak czuć żebra jest ok, jak nie byłoby czuć no to już za dużo[/QUOTE] postaram się kupić nie długo baterie :) uf, uspokoiłaś mnie ;)
-
[quote name='Asiaczek']Ajlu, dałaś czadu z tymi kombinacjami:) Super!!! Pzdr.[/QUOTE] Dokładnie, mimo nie najlepszych zdjęć są suuper! :loveu: A mam pytanie, po czym poznać że psu zaczyna sie nadwaga? Oczywiście wiem, że jak pies jest gruby, to widać dobrze, ale tak się zastanawiam bo chyba mam zwidy i jestem przywrażliwiona na punkcie mojego psa... Ale żebra czuć jak się dotyka.
-
XXXIX Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Jarosławiu
Ciapkowa. replied to izabela.szczepaniak's topic in 2012
[quote name='Darianna']link nie działa, może nie jest dostępny album dla wszystkich[/QUOTE] Mi także nie działa, pewnie jest oznaczone, że widoczne tylko dla właściciela/autora albumu... -
[quote name='Asiaczek']Wiesz, takie z napisami, to juz ni emoja bajka, za stara jestem na takie cos;)[/QUOTE] Oj tam :D Licze na dużo fotek z wystawy motocykli! :loveu: