-
Posts
1551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by katlis
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fergilka']No właśnie może do katlis ?jak się zgodzi:Rose: ona jak na razie najlepiej zna Miecia. [/QUOTE] Nie ma sprawy rekrutuję ludzi do roboty, to czemu nie zrekrutować nogi dla Mieczysława ;) Dzisiaj fotek niet, bateria padła, z Izą jutro widzimy się na akcji pt: Akcja kojec. -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fergilka']Sandra ma plakat Miecia, do tego teksu można coś dopisac, zredagowac. Tylko ja nie dostałam jeszcze tego plakatu :-( Poprosze o plakacik :-) cioteczka katlis chyba też ma :cool3:[/QUOTE] Ma i wyśle -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fergilka']Halo! Nikogo już nie interesuje Miecio :-( ? Cioteczki pomóżcie, sama nie dam rady finansowo go utrzymywać....:-( I na dodatek filmik mi się nie otwiera w pracy :angryy:[/QUOTE] Masz blokadę w robocie tak jak ja :razz: -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Miłego oglądania! [URL]http://www.youtube.com/watch?v=Lui6lkKTa2s[/URL] -
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: hop na górę
-
:???::???::???::???::???::???::???::???::???::???: co Ty tu robisz tak na dole, hop na górę!!!
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fergilka']O której w sobotę ?? poszukam jakieś koce, czy szmatki dla Miecia[/QUOTE] Pewnie po 13. Ps. Sciągam film z Mieciem. -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fergilka']Kaśka super fotki! Widzę, że Mieczysław rozprawił się z kocem- niegrzeczny :angryy:[/QUOTE] Mam prośbę jak macie na zbyciu jakieś kocyki, to chętnie wezmę je dla Miecia do zabawy. Iza już wiem z kim się umawiałam na sobotę:thinkerg: Zbieramy się z ludźmi w stajni i przerabiamy kojec Mietkowi. Oczywiście jak wszyscy dojadą:p. -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Kolega zza płotu podobny do Miecia :loveu:[/QUOTE] Tak, Misiek to taka mini wersja Mietka. -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Enigma79']Dobry wieczór Mieciu - nocka chłodna (ok 3 C) ale w dzień słonko ma być :)[/QUOTE] Przed wyjazdem ze stajni poszłam się pożegnać do Mietka, podchodzę a go nie ma w kojcu. Przez chwilę było mi gorąco, ale okazało się że Mieczysław siedział w budzie, więc zimne nocki mu nie straszne.:evil_lol: -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wielkie sprzątanie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/SDC12173.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kontrola czystości.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/SDC12176.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Odejdź to mój człowiek.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/SDC12180.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ponowna kontrola, trzeba wszystko dokładnie sprawdzić.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/SDC12183.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kilka zdjęć z serii: „Mieciu i jego kocyk”[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/SDC12186.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/SDC12187.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/SDC12192.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/SDC12193.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Towarzystwo Miecia.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/SDC12179.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
W telegraficznym skrócie! Mieczysław stęsknił się za mną, a ja za nim:loveu:. Dzisiaj z Mieczysławem sprzątaliśmy klatkę. Był bardzo dzielny, nie bał się;) Kupa Mieczysława trzyma się kupy, na dzień dzisiejszy nie będzie potrzebna wizyta u weta.:evil_lol: Gospodarz powiedział, że Mieczysław cały dzień jest grzeczny, zaczyna szczekać kiedy ja się pojawiam. Jedliśmy dzisiaj gotowane jedzonko. Zaraz powstawiam zdjęcia. -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Witamy! [IMG]http://i990.photobucket.com/albums/af28/katlis/Mietek.jpg[/IMG] -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
hop hop pokaż się Mieciu -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:i jeszcze raz hop na górę -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
:lilangel::lilangel::lilangel::lilangel::lilangel::lilangel::lilangel:fruń do góry aniołku -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Witam wszystkie Cioteczki!!! Już wróciłam. Jutro kolejna porcja fotek. Podziękowania dla Wszystkich podnoszących wątek. -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Witam cioteczki! Wyjeżdżam na szkolenie do Wisły, u Mieczysława będę dopiero w czwartek. Dyżury u Miecia rozpisane, karma zostawiona, niestety nie będzie fotek. Proszę dobre duszyczki o podnoszenie naszego brata mniejszego. Cały czas jestem pod kom. Ps. Mieczysławowi kupa zaczyna trzymać się kupu. -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[B]Czy do mnie już nikt nie zagląda.:shake: Gdzie te cioteczki, które tak o mnie walczyły? O dom chociażby tymczasowy, ale walczyły. Pamiętajcie kochane, że kojec w stajni to rozwiązanie tymczasowe, ja dalej szukam swojej nogi.[/B] [B]Proszę nie zapomnijcie o mnie.[/B] [U]Wasz Mietek.[/U] -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Ciekawe, co tam u Mieczysława - Przystojniaka, ciekawe co on robi, jak jest sam w kojcu. Śpi? Kręci się? Obszczekuje psy?[/QUOTE] Mieczysław zachowuje sie bardzo spokojnie. Nie piszczy, nie kręci się powiedziałabym, że odpoczywa. Obszczekiwanie psów przybiera na sile w momencie kiedy w stajni zaczyna przybywać ludzi. Kiedy ja pojawiam się w pobliżu kojca Mieczysław gotowy jest wyjść z siatką żeby sie przywitać. Po raz kolejny w takich sytuacjach wychodzi zaborczość Mietka o swojego człowieka. A tak poza tym Mieciu jest słodziakiem, który poszukuje pilnie swojego człowieka. -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
katlis replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
:Help_2::Help_2::Help_2::Help_2: poszukujemy domku