Jump to content
Dogomania

Madzialen

Members
  • Posts

    269
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Madzialen

  1. Prześliczny ryjek:)
  2. A wiec zmienie temat i info w pierwszym poscie;] Trzymam kciuki za Was:)
  3. bumel:loveu::loveu:
  4. Dzis niestety nie:( Byłam wczoraj, niunia jest przeslodka,fakt- dostala rozowa obrozke i chodzi na smyczce:) Juz sie tak nie boi tylko bawic sie chce;D jednak zdjecia bardzo ciezko zrobic bo mala zrobila sie baaaaaardzo zywa;D Aha i nie bardzo daja ja na spacery poniewaz ona jest tak jak widac strasznie malutka, szybko marznie i boja sie przeziebienia itp. Zdjecia z wczoraj niestety niezbyt dobrej jakosci: Tak się prezentuję:) [url]http://img504.imageshack.us/img504/9912/tndscn5557.jpg[/url] a taaaaaka jestem "duza" [url]http://img690.imageshack.us/img690/7748/tndscn5570.jpg[/url] i taka slodka;] [url]http://img40.imageshack.us/img40/5558/tndscn5574.jpg[/url]
  5. Ślicznie dziękuję:)
  6. postaram sie zrobic dzis, o ile bedzie to mozliwe.
  7. na pierwszą stronę!
  8. Ślicznotko gdzie ten Twój domek?:(
  9. [IMG]http://http://img686.imageshack.us/img686/8941/tndscn5518.jpg[/IMG]Sunia jest w typie Labradora. Przebywa w Azylu pod Psim Aniołem. W schronisku jest niesamowicie przestraszona, jednak mimo tego lgnie do ludzi i troszkę nieśmiało merda ogonkiem. W naszej obecności miała kontakt z małą Azylową sunią i zareagowała bardzo sympatycznie. Początkowo merdała ogonkiem a gdy tamta sunia zaczęła być zbytnio natarczywa, nasza Labka zupełnie to zignorowała. Została oceniona na około 5 lat. Zdjęcia suni. Jeśli mogę prosić aby ktoś wstawił je tak, aby same się wyświetlały :oops: [URL="http://img686.imageshack.us/img686/8941/tndscn5518.jpg"]http://img510.imageshack.us/img510/2673/tndscn5519.jpg[/URL] [URL]http://img510.imageshack.us/img510/2489/tndscn5529.jpg[/URL] Tak jak napisala bumel: "Ja bym powiedziała, że ona nie tyle jest w typie rasy tylko że to prawdziwa labka (i z charakteru i wyglądu). Myślę też, że nie ma 5 lat, góra 3 tylko ją mocno eksploatowano jako maszynkę do rodzenia szczeniaków[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]" !! 1.12.2009 !! Dziś Birma pojechała do nowego domku:):) Wszyscy trzymamy kciuki i powodzenia ślicznotko:)
  10. dość krótkie i takie grubiutkie :loveu: Jest prześliczna:)
  11. Gdzie domek dla slicznej Bezuni?:(
  12. a wiec niech będzie Beza:)
  13. [url]http://img266.imageshack.us/img266/2615/tndscn5515.jpg[/url] [url]http://img204.imageshack.us/img204/4109/tndscn5516.jpg[/url] Zdjęcia dzieciaczka ode mnie:lol:. Oczywiście nie umiem wstawić inaczej:(:oops: Sylwia czekamy na dalszą część:)
  14. Informacje w pierwszym poście zmieniłam. Zmienię jeszcze temat i imię. Czekam na jakąś propozycje. :)
  15. Fakt, na zdjęciach wygląda na większą niż w rzeczywistości. A pysio ma przeuroczy :) A więc jakieś propozycje imienia? ;> Bo chyba trzeba ją przechrzcić :P
  16. O dziekuje za wstawienie zdjec. Na zywo go wlasnie nie widzialam:( Pan opowiadajac o nim wspomnial ze przypomina mu amstafa jednak mi wydaje sie on nieco "dluzszy". Ja tez postaram sie jakos w tym tygodniu wybrac sie do schroniska. Zobaczyc jaki on jest bo zdjecia dosc kiepsiej jakosci i ciezko cokolwiek powiedziec:(
  17. Tak to znajomy mojego ojca... Psiak niestety jest juz w schronie:( Mam nadzieje ze szybko go stamtąd wyciągniemy.
  18. Nikt nawet nie obejrzy slicznego malego Bonza?:(:(:(
×
×
  • Create New...