-
Posts
269 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Madzialen
-
Prześliczny ryjek:)
-
A wiec zmienie temat i info w pierwszym poscie;] Trzymam kciuki za Was:)
-
bumel:loveu::loveu:
-
.............
-
Nasza slicznota - Beza juz w nowym domu:):):)
Madzialen replied to Madzialen's topic in Już w nowym domu
Dzis niestety nie:( Byłam wczoraj, niunia jest przeslodka,fakt- dostala rozowa obrozke i chodzi na smyczce:) Juz sie tak nie boi tylko bawic sie chce;D jednak zdjecia bardzo ciezko zrobic bo mala zrobila sie baaaaaardzo zywa;D Aha i nie bardzo daja ja na spacery poniewaz ona jest tak jak widac strasznie malutka, szybko marznie i boja sie przeziebienia itp. Zdjecia z wczoraj niestety niezbyt dobrej jakosci: Tak się prezentuję:) [url]http://img504.imageshack.us/img504/9912/tndscn5557.jpg[/url] a taaaaaka jestem "duza" [url]http://img690.imageshack.us/img690/7748/tndscn5570.jpg[/url] i taka slodka;] [url]http://img40.imageshack.us/img40/5558/tndscn5574.jpg[/url] -
Ślicznie dziękuję:)
-
Nasza slicznota - Beza juz w nowym domu:):):)
Madzialen replied to Madzialen's topic in Już w nowym domu
postaram sie zrobic dzis, o ile bedzie to mozliwe. -
na pierwszą stronę!
-
Nasza slicznota - Beza juz w nowym domu:):):)
Madzialen replied to Madzialen's topic in Już w nowym domu
eh, w górę! -
Czy przetrwają kolejną zimę w zimnym boksie? :(
Madzialen replied to Madzialen's topic in Już w nowym domu
dokladnie:( -
Nasza slicznota - Beza juz w nowym domu:):):)
Madzialen replied to Madzialen's topic in Już w nowym domu
Ślicznotko gdzie ten Twój domek?:( -
szukamy domku:)
-
podnoszę.!
-
[IMG]http://http://img686.imageshack.us/img686/8941/tndscn5518.jpg[/IMG]Sunia jest w typie Labradora. Przebywa w Azylu pod Psim Aniołem. W schronisku jest niesamowicie przestraszona, jednak mimo tego lgnie do ludzi i troszkę nieśmiało merda ogonkiem. W naszej obecności miała kontakt z małą Azylową sunią i zareagowała bardzo sympatycznie. Początkowo merdała ogonkiem a gdy tamta sunia zaczęła być zbytnio natarczywa, nasza Labka zupełnie to zignorowała. Została oceniona na około 5 lat. Zdjęcia suni. Jeśli mogę prosić aby ktoś wstawił je tak, aby same się wyświetlały :oops: [URL="http://img686.imageshack.us/img686/8941/tndscn5518.jpg"]http://img510.imageshack.us/img510/2673/tndscn5519.jpg[/URL] [URL]http://img510.imageshack.us/img510/2489/tndscn5529.jpg[/URL] Tak jak napisala bumel: "Ja bym powiedziała, że ona nie tyle jest w typie rasy tylko że to prawdziwa labka (i z charakteru i wyglądu). Myślę też, że nie ma 5 lat, góra 3 tylko ją mocno eksploatowano jako maszynkę do rodzenia szczeniaków[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]" !! 1.12.2009 !! Dziś Birma pojechała do nowego domku:):) Wszyscy trzymamy kciuki i powodzenia ślicznotko:)
-
Wspaniały Dex czeka na dom 5 lat! Prosimy, pomóżcie go ogłaszać!
Madzialen replied to paros's topic in Już w nowym domu
Dexiu do gory! -
Nasza slicznota - Beza juz w nowym domu:):):)
Madzialen replied to Madzialen's topic in Już w nowym domu
dość krótkie i takie grubiutkie :loveu: Jest prześliczna:) -
Nasza slicznota - Beza juz w nowym domu:):):)
Madzialen replied to Madzialen's topic in Już w nowym domu
Gdzie domek dla slicznej Bezuni?:( -
Czy przetrwają kolejną zimę w zimnym boksie? :(
Madzialen replied to Madzialen's topic in Już w nowym domu
podnoszę!!! -
Nasza slicznota - Beza juz w nowym domu:):):)
Madzialen replied to Madzialen's topic in Już w nowym domu
a wiec niech będzie Beza:) -
Nasza slicznota - Beza juz w nowym domu:):):)
Madzialen replied to Madzialen's topic in Już w nowym domu
[url]http://img266.imageshack.us/img266/2615/tndscn5515.jpg[/url] [url]http://img204.imageshack.us/img204/4109/tndscn5516.jpg[/url] Zdjęcia dzieciaczka ode mnie:lol:. Oczywiście nie umiem wstawić inaczej:(:oops: Sylwia czekamy na dalszą część:) -
Nasza slicznota - Beza juz w nowym domu:):):)
Madzialen replied to Madzialen's topic in Już w nowym domu
Informacje w pierwszym poście zmieniłam. Zmienię jeszcze temat i imię. Czekam na jakąś propozycje. :) -
Nasza slicznota - Beza juz w nowym domu:):):)
Madzialen replied to Madzialen's topic in Już w nowym domu
Fakt, na zdjęciach wygląda na większą niż w rzeczywistości. A pysio ma przeuroczy :) A więc jakieś propozycje imienia? ;> Bo chyba trzeba ją przechrzcić :P -
Nasza slicznota - Beza juz w nowym domu:):):)
Madzialen replied to Madzialen's topic in Już w nowym domu
O dziekuje za wstawienie zdjec. Na zywo go wlasnie nie widzialam:( Pan opowiadajac o nim wspomnial ze przypomina mu amstafa jednak mi wydaje sie on nieco "dluzszy". Ja tez postaram sie jakos w tym tygodniu wybrac sie do schroniska. Zobaczyc jaki on jest bo zdjecia dosc kiepsiej jakosci i ciezko cokolwiek powiedziec:( -
Nasza slicznota - Beza juz w nowym domu:):):)
Madzialen replied to Madzialen's topic in Już w nowym domu
Tak to znajomy mojego ojca... Psiak niestety jest juz w schronie:( Mam nadzieje ze szybko go stamtąd wyciągniemy. -
Nasza slicznota - Beza juz w nowym domu:):):)
Madzialen replied to Madzialen's topic in Już w nowym domu
Nikt nawet nie obejrzy slicznego malego Bonza?:(:(:(