elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Niestety, przeważnie to tak właśnie bywa. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Biedronka39']elinka i Andzike a może udałoby się Wam znaleść dom dla tego psiaka, który aktualnie znajduje się w Schronisku w Katowicach [IMG]https://picasaweb.google.com/ekwiecien72/ZnalezionyMieszaniec?authkey=Gv1sRgCJmZ1Kn83rjfJA#[/IMG] podaje link z jego zdjęciami poniżej na wypadek gdyby nie otwarły się zdjęcia http. [URL]https://picasaweb.google.com/ekwiecien72/ZnalezionyMieszaniec?authkey=Gv1sRgCJmZ1Kn83rjfJA&feat=directlink[/URL] Nie ukrywam, że psiaczek wskazane aby miał dom z ogrodem . W innym przypadku wymaga dalszego szkolenia w zakresie utrzymania czystości w domu, niestety zdarzały mu się wypadki jak był u mnie[/QUOTE] Biedronko, niestety moja sąsiadka mieszka w bloku na czwartym piętrze bez windy więc Twojego pieska raczej bym jej nie polecała. Sama mam na tymczasie niepoprawnego sikacza Kizi i też mojej suni jej nie polecałam. [quote name='Andzike']Hehehe :) ja mam swoją rezydentkę Nelkę i biorę na BDT "Nelkopodobne" w ramach odwdzięczenia się losowi, że nam udało się siebie znaleźć :) Jeśli masz dla Lilki DS to jestem więcej niż szczęśliwa !!!:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Czy mam DS to dopiero się okaże po sprawdzeniu jak Lili reaguje na koty bo sąsiadka ma ich trzy. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Andzike, jeśli chcesz Lilkę zaadoptować to nie ma sprawy. Szukam psa dla mojej sąsiadki, Lilka jej się spodobała, ale mogę poszukać jej inną sunię. :fadein: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Vego, przed chwilą rozmawiałyśmy w sprawie Lili. Czekam w takim razie na PW.;) -
[quote name='jola_li']A oto lista piesków, których zdjęcia zapisałam - jeżeli nie będzie sprzeciwów to zobaczą je dzieci :-): [I]Albert, Albi, Balbinka, Bąbelek, Bella, Beza, Bingo, Bojuś, Czort, Daisy, Dreń, Drops, Dyzio, Efi, Elza, Gabi, Hekciaty, Jamajka, Konar, Kroll, [SIZE=5] Loula[/SIZE], Lupi, Marley, Megan, Mopik, Nero, Oskar, Pączuś, Pele, Puki, [SIZE=5]Pusia[/SIZE], Racuszek, Roan, Romuś, Sambor, Sara, Serafin, Simens, Skarbuś, Skinny, Szarotka, Tages, Tosia, Toy-Florcio, Traktor, Wiera, Wigand, Wisienka, Wolfgang, Zusia, Żabka[/I] [/QUOTE] Loula i Pusia w różnym czasie i w różnych miejscach zostały wyciągnięte ze schronisk. Obie trafiły do mnie na tymczas. Loula została u mnie na stałe, a Pusię zaadoptował wspaniały domek z dwójką szkolnych dzieci. I chociaż historia każdego tu zwierzaka zasługuje na wyróżnienie to obie sunie bardzo się cieszą, że zostały przez Jola-li także wybrane i że teraz i one mogą pomóc. [URL="http://www.animaatjes.nl/plaatjes/"][IMG]http://www.animaatjes.nl/plaatjes/h/honden/1189597781-420.gif[/IMG][/URL]
-
Pani obiecała, że przyśle mi zdjęcia. Podobno fryzjerka zaproponowała Sonii kilka opcji, a Sonia się zastanawia bo wybór nie będzie łatwy.
-
I już są :multi: [QUOTE]U Soni wszystko dobrze jest szczęśliwa my też. Apetyt jej dopisuje nie jest wybredna trochę przybrała. Na spacerach nie puszczamy jej luzem,bo nie zawsze wraca na wołanie.Bardzo boi się tramwai - kuca i kładzie się na ziemię.W domu nie widać,żeby sobie kogoś szczególnie upatrzyła.[/QUOTE]I dosłownie jeszcze ciepły film, dostałam go od Państwa zaledwie dwie minuty temu :-) [video=youtube;Yx-aVi9Fi6A]http://www.youtube.com/watch?v=Yx-aVi9Fi6A[/video] W rozmowie telefonicznej dowiedziałam się jeszcze, że w marcu Sonieczka wybiera się do salonu piękności i będzie miała nową fryzurkę.:gent:
-
MAPA POMOCY DOGO -lecznice wet wojewodztwami -CENNE UWAGI PRZY NIEKTORYCH!
elinka replied to pixie's topic in Weterynarze
[B]INOWROCŁAW (kujawsko - pomorskie)[/B] PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA lek. wet.[B] Cezary Kujawski [/B] specjalista chorób psów i kotów lek.wet. [B]Tomasz Mrukot[/B] al. Niepodległości 134 88-100 INOWROCŁAW tel. (052) 358 90 01 kom. 602 369 868 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zakres usług: - szczepienia zwierząt - profilaktyka i leczenie chorób gryzoni - zabiegi chirurgiczne (chirurgia miękka) - ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego - karmy weterynaryjne dla psów i kotów Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 8.30 - 13.00 i 15.00 - 18.00 Lekarze ci to świetni specjaliści, bezdomne zwierzaki mają tam specjalne rabaty. POLECAM!!! [IMG]http://www.gratisanimaties.com/plaatjes/hond2.gif[/IMG] -
[INDENT][B]INOWROCŁAW (kujawsko - pomorskie)[/B] PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA lek. wet.[B] Cezary Kujawski [/B] specjalista chorób psów i kotów lek.wet. [B]Tomasz Mrukot[/B] al. Niepodległości 134 88-100 INOWROCŁAW tel. (052) 358 90 01 kom. 602 369 868 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zakres usług: - szczepienia zwierząt - profilaktyka i leczenie chorób gryzoni - zabiegi chirurgiczne (chirurgia miękka) - ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego - karmy weterynaryjne dla psów i kotów Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 8.30 - 13.00 i 15.00 - 18.00 Lekarze ci to świetni specjaliści, bezdomne zwierzaki mają tam specjalne rabaty. POLECAM!!! [IMG]http://www.gratisanimaties.com/plaatjes/hond2.gif[/IMG] [/INDENT]
-
[quote name='Bazyliszek']Jeśli nie przeszkadza że dopiero w czerwcu będę miała 18 lat to ja z chęcią pomogę w wizycie ponieważ i tak mam ferie :cool3:[/QUOTE] Bazyliszek, to świetnie bo ja dopiero co wróciłam z wizyty przed adopcyjnej w Barcinie. Cieszę się, że nie jestem już sama. [quote name='radovan2']Czy w schronisku sa jakies psy polnocy-husky,malamuty?[/QUOTE] Czy w schronisku są malamuty to nie wiem, ale ją mam taką jedną błękitnooką u siebie na tymczasie. O mało co dwa tygodnie temu Kizi do tego schroniska by trafiła gdyby nie to, że w drodze do pracy pojechałam rowerem najpierw załatwić ksero. [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/1651/podrwsiatce001.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/200100-%C5%9Awi%C4%85teczny-prezent-za-mocno-sika%C5%82-4-miesi%C4%99czne-szczeni%C4%99-mix-Husky-szuka-DT-DS[/url]
-
[quote name='caromina']o fe;) wysyłam jego zdjecia facetowi, który szuka w Wlkp psiaka Macie tam jakieś sunie?[/QUOTE] u mnie na tymczasie jest błękitnooka sunia Kizy. [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/1651/podrwsiatce001.jpg[/IMG] oto jej wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200100-%C5%9Awi%C4%85teczny-prezent-za-mocno-sika%C5%82-4-miesi%C4%99czne-szczeni%C4%99-mix-Husky-szuka-DT-DS[/URL]
-
Obowiązkowo! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_6.gif[/IMG]
-
[quote name='paulina02']To może ta osoba co ma lecznice powie nam czy jest ok , byłam z Sabą u weta, elinki i za dwa zastrzyki i odrobaczenie zapłaciłam 55zł. i to z 50procentową zniżką .Czy to tak tanio , to jeżeli inny pies by dostał to samo to bez zniżki zapłacił by 83zl czy to tak tanio. Nie jestem pewna.Napisze wam czemu nie chce jeździć do weta elinki , bo jadę tam z bezpańskim psem i ja sie czuje jak ten pies u tego weta., weterynarz nic nie mówi tylko patrzy , elinka ciągnie go cały czas za język .Czuje się tam w gabinecie jak osoba drugiej kategorii .Czy o to wam chodzi . Dlaczego nie patrzycie na to że zwierzak otrzymuje pomoc i zawsze jest wyleczony.Dla mnie najważniejsze jest żeby zwierzak wyzdrowiał .Zwierzęta mam całe życie i od was tu dostałam ogromną pomoc i za nią dziękuje , ale ja do swojego weta jeżdżę kawał czasu , i nieraz pożyczałam na leczenie ale ze zwierzakiem jechałam i się cieszyłam jak zwierze mi wyzdrowiało .Bo dla mnie nie liczą się pieniądze jeżeli mam wybierać kase czy zdrowie zwierzaka zawsze wybiorę to drugie .Wiem że teraz akurat wydaje nie których z was pieniądze za co przepraszam , ale ja ich nie przepijam po prostu wydaje je na zwierzaka .Może kogoś tym urażę ale ja tak myślę .[/QUOTE] No to po raz kolejny jestem w szoku. :crazyeye: Natalie1988, czy Ty też czułaś się u mojego weta jak osoba drugiej kategorii, gdy przywiozłaś Lidkę z kluskiem Saby na odrobaczenie? Aby nie było nieścisłości zaznaczę, że to odrobaczenie kosztowało 7zł. Po pierwsze nigdy nie obiecałam, że mój wet będzie leczył zwierzaki Lidki za darmo, a po drugie nawet bym go o to nie śmiała poprosić. Weta ciągnęłam za język bo starałam się, aby Lidka czuła się u nas dobrze. No cóż, widzę, że efekt wyszedł zupełnie odwrotny. Szkoda paulino02, że chcąc usprawiedliwić swoje błędy atakujesz tych, którzy naprawdę wychodzą do Ciebie z pomocną ręką. Sprawa jest jasna, moja pomoc nie jest tu potrzebna. EDIT: Paulino 02, zapomniałaś dodać, że w cenie tych 55zł oprócz podanych w lecznicy Sabie zastrzyków i odrobaczenia otrzymałaś jeszcze do domu drugą tabletkę na odrobaczenie i (już nawet nie pamiętam dokładnie ile, w poniedziałek zapytam weta) kilka tabletek na kurację antybiotykową suni w domu. Leki dostałaś do domu, bo chodziło min. o to, abyś nie musiała ponownie przyjeżdżać do Inowrocławia (koszty) i aby uniknąć opłaty za drugą wizytę.
-
natalie masz rację. To opiekun faktycznie ma najwięcej pracy i wtrącanie się do tej jego pracy niczemu dobremu nie służy. Wiem o tym bardzo dobrze bo sama prowadzę DT. Dlatego przepraszam, jeśli z mojej strony to tak wygląda. Chciałam tylko pomóc.
-
10zł za dwa koty to według mnie symboliczna cena. A ile za wizytę i wypisanie recepty bierze Twoja pani wetka?
-
[quote name='_Migotka_'] W związku z niejasnymi odpowiedziami i niedopowiedzeniami, zadzwoniłam do swojej lecznicy. Weterynarz, który opiekuje się moimi zwierzakami od wielu, wielu lat powiedział mi tak: przede wszystkim, każde zwierzę leczone w lecznicy MUSI mieć wystawioną książeczkę, nawet jeśli wpisy będą tylko o odrobaczaniu. Maluch takiej książeczki nie ma, pani B. powiedziała mi, że książeczkę wystawia się TYLKO przy pierwszym szczepieniu i tylko na życzenie opiekuna zwierzaka; [/QUOTE] Skoro poruszamy ten temat na publicznym forum to może poinformuję, że maluch Saby, już od dawna ma taką książeczkę zdrowia wystawioną przez mojego weta, gdy był w naszej lecznicy na swoim pierwszym odrobaczeniu. Do takiej książeczki każdy kolejny wet, do którego się pójdzie ze zwierzakiem, powinien wpisywać przebieg leczenia. [quote name='_Migotka_'] Zapytałam również o leczenie kociego kataru, ponieważ z tego co wiem, leczenie kotów na koci katar w moje lecznicy, a także w jeszcze jednej w mojej miejscowości, nie przekracza 100 zł (jeśli chodzi o naprawdę cieższe przypadki, do których myślę, że można zaliczyć koty z ośrodka) , natomiast od Yv wiem, że pani B. liczyła sobie około 300zł za jednego kota. Ceny z kosmosu. Mój weterynarz stwierdził, że chciałby tyle zarabiać na kocim katarze, bo to zwróciłoby mu koszty zakupu leków w hurtowni kilkasetkrotnie. Wybacz Lidziu, ale jest tak, jak powiedziała Yv - w tej lecznicy z Ciebie zdzierają spodnie przez głowę. I na koniec: Co ze sterylką Saby? Uważam, że nie można zaprzepaścić szansy na ten zabieg, skoro Ilon załatwiła finansowanie sterylki, a i pani Viola zaproponowała w tej kwestii pomoc. [/QUOTE] Mój wet przyjmuje bezdomniaki ulgowo, a Lidzia u niego ma od dawna ustalony stały rabat. Na przykład za wizytę z dwoma kotami Lidka zapłaciła 10zł.
-
Oczywiście, że Sonia. Państwo o takim imieniu Kajtkę po raz pierwszy zobaczyli w necie i chcą, aby tak już pozostało. :lol:
-
[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/737/1006t.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1903/1008q.jpg%20http://img809.imageshack.us/img809/6435/1002x.jpg%20http://img830.imageshack.us/img830/2488/1003dx.jpg%20http://img11.imageshack.us/img11/9818/1004xy.jpg%20http://img641.imageshack.us/img641/2741/1005m.jpg%20http://img201.imageshack.us/img201/737/1006t.jpg%20http://img684.imageshack.us/img684/4895/1007w.jpg[/IMG][IMG]http://img201.imageshack.us/i/1006t.jpg/[/IMG][IMG]http://img201.imageshack.us/i/1006t.jpg/[/IMG][IMG]http://img201.imageshack.us/i/1006t.jpg/[/IMG][IMG]http://img684.imageshack.us/img68[/IMG][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/4895/1007w.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1903/1008q.jpg[/IMG]
-
I obiecane zdjęcia Kajtusi. :loveu: Niestety filmów nie mogę wczytać na swój komp. Może jutro coś jeszcze wymyślę? [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/6435/1002x.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/2488/1003dx.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9818/1004xy.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/2741/1005m.jpg[/IMG]
-
[QUOTE][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dnia 24-01-2011 o godz. 20:30 A.J. napisał(a): Wczoraj minął tydzień odkąd mamy Sonię, pierwsze dwa dni były najgorsze; nie jadła i tęskniła, ale staraliśmy się organizować jej czas przez cały dzień. I nadeszła zauważalna poprawa, zaczęła jeść i cieszyć się psimi przyjemnościami. Wybrała inne miejsce do spania, niż my z wolontariuszką mianowicie w centralnym miejscu przedpokoju, lubi mieć oko na wszystko co dzieje się w domu. Karmę zmieniliśmy na boscha z jagnięciną bez problemu. Dostaje też ryż lub psi makaron z mięsem obranym z rosołu (korpus drobiowy i szponder wołowy), smakuje jej. Faktycznie jest łakomczuchem, bo już w czwartek wiedziała w której szafce są dla niej nagrody. Sonieczka to wesoły piesek jest radosna i każdego dnia ma świetny humor, lubi być w centrum uwagi i koniecznie trzeba ją miziać w końcu to nasza gwiazda. Przesyłamy film jak cieszy się z powrotu pana i jak się bawi oraz kilka zdjęć. Pozdrawiamy[/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE].[/QUOTE][URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000201C5.gif[/IMG][/URL] Zdjęcia i film wkleję wieczorem. [B]Malawaszko[/B], czy zimowy kubraczek i umowa dotarły już do Ciebie? [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"][IMG]http://content.sweetim.com/tbsig/sig.asp?img=ad1[/IMG][/URL]
-
[quote name='Yv1958']Maluch ma klopoty z tylnymi nozkami. Przy probie wstawania i pierwszych krokach tylne lapki mu sie rozchodza, piszczy i siada. Wczoraj maz Lidzi pojechal z nim na przeswietlenie do wet. Anny B. Zdjecie nie wyszlo i dzisiaj bylo robione ponownie /bez oplaty/. Jutro zostanie odczytane. [B]Wet. powiedzial,ze albo ma problemy ze stawami, albo z miesniami.[/B] Dostal trzy zastrzyki, tabl. na odrobaczanie oraz 400 g. Can-Wit z glukoza, ktory ma miec dodawany do jedzenia.[/QUOTE] [quote name='paulina02']Witajcie , [B]mały po zastrzykach czuje się dużo lepiej[/B] .Próbuje gonić koty , Warczy na Sabę .Jest cudowny!Zaczyna sam jeść i sika gdzie popadnie .;)[/QUOTE] paulino02, to na co w końcu maluch był leczony, na stawy czy na mięśnie? Które zastrzyki pomogły? Czy już wiadomo co wyszło na zdjęciu RTG?
-
Tak, Sonia trafiła do bardzo dobrego domku. :fadein: Szarotko, a moją nową podopieczną widziałaś? [url]http://www.dogomania.pl/threads/200100-%C5%9Awi%C4%85teczny-prezent-za-mocno-sika%C5%82-4-miesi%C4%99czne-szczeni%C4%99-mix-Husky-szuka-DT-DS[/url]