Mam śliczną sunię Lawię.Ma 11 miesięcy,urodziła się w Inowrocławiu w hodowli NIBY NIC.:multi:[URL="http://pl.tinypic.com/r/10nzswj/5"]http://pl.tinypic.com/r/10nzswj/5[U][COLOR=#0066cc][/URL][URL=http://img91.imageshack.us/i/komuniamai2010002.jpg/][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/7081/komuniamai2010002.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U]
[U][COLOR=#0066cc]Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/COLOR][/U]