Jump to content
Dogomania

jamniczka1987

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

jamniczka1987's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Teraz tak łatwo i szybko oceniacie... A jeśli to wszystko okaże się nieprawdą to też tak samo szybko będziecie przepraszac czy zamkniecie się ze wstydu?
 2. Ale się rozpisaliście. Szkoda tylko, że nie na temat i nie odpowiadając na moje pytanie. I jeszcze mnie oceniacie... Gdybym chciała zostac oceniona, przez to co zrobiłam, to poprosiłabym o to, ale ja prosiłam o ODPOWIEDŹ na pytanie! Chyba nie umiecie czytac ze zrozumieniem ;)
 3. Czemu słowo normalnie ujęłaś w cudzysłów?
 4. [quote name='olekg89']Najlepiej poczekac kolejne 10miesięcy i przyuczyć psiaka do biegania przy rowerze.A gdyby tak wyskoczył z koszyczka na ulicy??I wpadł prosto pod auto??[/quote] Niestety Twój post jest imho zbędny, gdyż nie odpowiedziałeś mi na zadane pytanie. A odpowiadając na Twoje pytanie: Nie jechałam szosą tylko polną drogą oraz osiedlową, gdzie ruchu samochodów praktycznie nie ma, więc takiego niebezpieczeństwa nie było.
 5. Mam 2-miesięcznego szczeniaka rasy jamnik. Mam rower z koszyczkiem i wróciłam właśnie ze spaceru. Pieska przewoziłam w koszyczku i przy domu, gdy już zahamowałam i trzymałam rower, pies mi wyskoczył z tego koszyczka i wywalił się na plecy. Po czym wstał i biegał, czyli zachowywał się normalnie jak zwykle. Czy podczas upadku mogło mu się coś stac?
 6. Mam 2-miesięcznego szczeniaka rasy jamnik. Mam rower z koszyczkiem i wróciłam właśnie ze spaceru. Pieska przewoziłam w koszyczku i przy domu, gdy już zahamowałam i trzymałam rower, pies mi wyskoczył z tego koszyczka i wywalił się na plecy. Po czym wstał i biegał, czyli zachowywał się normalnie jak zwykle. Czy podczas upadku mogło mu się coś stac?
×
×
 • Create New...