To ja,Szaman.Dziękuję wszystkim za uratowanie życia i wsparcie finansowe.
Wcale nie jestem złym i głupim psem, jestem łagodny, lubię mizianie i kocham moich nowych opiekunów.
Pozdrawiam wszystkich, obiecuję,że będę jeszcze pisał i umieszczę moje zdjęcia.