Jump to content
Dogomania

Ania II

Members
  • Posts

    198
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania II

  1. To ja,Szaman.Dziękuję wszystkim za uratowanie życia i wsparcie finansowe. Wcale nie jestem złym i głupim psem, jestem łagodny, lubię mizianie i kocham moich nowych opiekunów. Pozdrawiam wszystkich, obiecuję,że będę jeszcze pisał i umieszczę moje zdjęcia.
×
×
  • Create New...