Jump to content
Dogomania

martinaa

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

About martinaa

 • Rank
  Member
 • Birthday 09/24/1987

Converted

 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. martinaa

  Krew w moczu, wymioty

  Zrobili to badanie moczu i wykryli... czerwone krwinki :P Niespodzianka. Mocz jest dużo jaśniejszy, ma kolor herbaty, no ale jednak nadal... Poza tym pies zachowuje się normalnie, apetyt ma ale dzisiaj np. zwróciła jedzenie. Jest na antybiotykach i przeciwkrwotocznych. Martwi mnie że nadal nie mają przyczyny :/
 2. martinaa

  Dobry wet z Łodzi.

  Jeśli chodzi o jakieś drobne sprawy (typu szczepienia, konsultacje) i ktoś ma blisko na TEO, to polecam weta "Psia Kość", na Rojnej. A jeśli cos poważniejszego to "Pod Koniem" (Kopernika 22) Leczyłam tam swoje zwierzaki i wszystkie opinie jakie słyszałam były dobre. Co do usypiania to ja walczyłam do końca, mój jeden piesek nawet dostał na miejscu zapaści i był reanimowany, chociaż był w beznadziejnym stanie. W razie wątpliwości zawsze można skonsultować się z innym lekarzem. Dawno temu chodziłam do ASa, ale nie wiem jak jest teraz.
 3. martinaa

  POMOCY zły stan psa, nikt nie zna przyczyny!

  Dzisiaj wizyta kontrolna u weta, zastrzyki, osłuchanie, obmacanie [IMG]http://www.psiaki.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Temperatura ok, obrzęk sie zmniejsza, ogólnie trochę lepiej. Od wczoraj jest żywsza, widać że lepiej się czuje. Dostała jakiś proszek który dodaje się do jedzenia (na nerki). Kupiłam jej też Royal Canin dla nerkowców. Narazie tylko 2 kg, ale je chętnie. Myślicie że warto kupować chociaż przez jakiś czas? Jeśli tak to przez jaki, żeby dało jakiś efekt? Jutro jedziemy jeszcze na zastrzyk (sama jej nie zrobię w życiu). W czwartek badanie krwii. Jeśli będzie ok, to może w piątek zrobimy tą endoskopię.
 4. martinaa

  POMOCY zły stan psa, nikt nie zna przyczyny!

  Ok już po badaniu krwii. Wyszedł wysoki mocznik (222 a norma jest do 40)! i leukocyty (24, norma do 10). Ale siusia, nerki działają, więc musi dużo pić żeby je przepłukać. Dostaje coś moczopędnego. W takiej sytuacji endoskopia odpada więc nie dowiemy się co jest w gardle [IMG]http://www.psiaki.pl/forum/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] Serce i płuca podobno wyglądają nieźle. Możliwe ze to jakieś zatrucie chemiczne jednak. Jutro znów wizyta i za parę dni powtarzamy badania krwii. Mówiłam lekarzom o przypuszczeniu że osa mogła ją ugryźć, ale to raczej nie to. Chyba ostatnio nie miała się jak przegrzać, przebywa raczej w chłodnych pomieszczeniach. Boję się teraz tych upałów nadchodzących :( Dziękuję za odpowiedzi!
 5. martinaa

  POMOCY zły stan psa, nikt nie zna przyczyny!

  To możliwe, ale czy lekarz by tego nie zauważył? Mówili tylko że jest obrzęk gardła. Chyba rozpoznaliby ugryzienie osy, nie wiem :( Dzieki za kciuki i odpowiedz :)
×