Jump to content
Dogomania

Zaltana

Members
  • Posts

    233
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Zaltana

  1. Angie - BOB Pegaso - Best Male Omena - Best Female Roxy - Best Baby Congratulations Ewa, Jose-Luis, Beata & Darek, xxxx
  2. Best of Breed - Angie Best Male - Pegaso Best Female - Omena Best Baby - Roxy CONGRATULATIONS Ewa, Jose, Beata & Darek
  3. [CENTER][COLOR=Navy][SIZE=4]Gratulacje dla Beaty i Darka! Omena DB Arctic Ex. I CAC i James Casino Royale of Coolwater Ex 1 CAC Trzymamy kciuki w konkurencji na najlepsze pary [/SIZE] :multi: [/COLOR][/CENTER]
  4. [CENTER][COLOR=DarkSlateBlue][SIZE=4]GRATULACJE DLA WSZYSTKICH Przede wszystkim dla Kasia i Trejik I Beaty i Darka i ich psów Jamesa i Omeny [/SIZE]:knajpa: [/COLOR][/CENTER]
  5. [quote name='Jednicka']CACIBa dostala moja Queen Ankie Jednicka i w wieku 2 lata i tygoden NIE jest jescze Interchampionem.[/QUOTE] Gratulacje dla Michaela i Ankie :hand:
  6. [quote name='husky_strzegom'][CENTER][SIZE=4][B][COLOR=DarkRed][SIZE=2][COLOR=Black]My już w domu :) To wyniki Polaków z wystawy:[/COLOR][/SIZE] CASINO ROYALE of Cool Water[/COLOR] [COLOR=Red]I ex, CAC, CACIB, BEST of BRED, I BEST of GRUP, BEST of Dsy[/COLOR] [/B][/SIZE] [SIZE=2][B][SIZE=4][COLOR=DarkRed]OMENA D.B.Arctcic[/COLOR][/SIZE][SIZE=4] [COLOR=Red]I CAC, res. CACIB - CACIB[/COLOR] [SIZE=2]Omi dostała CACIB'A, dzięki suni która ma ukończony Interchampionat[/SIZE] [COLOR=DarkRed]Arktogea GRANADA[/COLOR] [COLOR=Red]III ex[/COLOR] [/SIZE][SIZE=4][SIZE=1](Granadzie wypadł cały włos) [/SIZE] Dziękujemy Beatko i Darku za wspólnie spędzony dzień!!!! Było przesympatycznie i dobrze się bawiliśmy!!! [/SIZE][/B][/SIZE][/CENTER] [/QUOTE] Łukasz - dzięki za informacje. Myśleliśmy, że James był drugi w Best of Day. Czy rzeczywiście James wygrał BOD?
  7. Zaltana

    Poznań

    [CENTER][SIZE=4][COLOR=DarkSlateBlue]Bardzo duże gratulacje Somos muy felices Angie Winterfrost's Angel of Glory Vice Best in Show Poznan 2009 :drink1: [/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  8. Zaltana

    Poznań

    [CENTER][SIZE=5][COLOR=DarkSlateBlue]Wow!!!![/COLOR][/SIZE] [COLOR=DarkSlateBlue][SIZE=5]Angie - Best of Group V III BIS Veteran Pegaso & Lolita Best in Show Brace :bigcool::calus::bigcool: [/SIZE][/COLOR][/CENTER]
  9. [CENTER][SIZE=4][COLOR=Navy]James Casino Royale of Coolwater I Best of Group V II Best of Day Fantastyczny wynik - GRATULACJE!!!! :multi: [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  10. [CENTER]GRATULACJE DLA WSZYSTKICH [SIZE=3]specjalnie [/SIZE] JOKER B.I.S :multi: Congratulations to all winners especially Joker BIS [/CENTER]
  11. [CENTER][SIZE=5][COLOR=DarkSlateBlue][SIZE=4]Wielkie gratulacje dla Beaty i Darka [/SIZE]James - CACIB i BOB Omena - res. CACIB[/COLOR][/SIZE] :multi::loveu::loveu::multi: [SIZE=3][COLOR=DarkSlateBlue]Czekamy na wieści z finału od Jamesa [/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  12. Zaltana

    Poznań

    [CENTER][SIZE=4][COLOR=Navy]Świetne wyniki w Poznaniu[/COLOR][/SIZE]! [SIZE=4][COLOR=DarkSlateBlue]BOB Angie[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=DarkSlateBlue]CACIB Lolita & Pegaso[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=DarkSlateBlue]CWC, Res CACIB (CACIB) Trejik - nowy czampion Polski[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=DarkSlateBlue]CWC, Reserve CACIB - Jagienka[/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=4][COLOR=DarkSlateBlue] [/COLOR][/SIZE][CENTER]:loveu::loveu::loveu::loveu: [/CENTER]
  13. [B]PSY[/B] [B]Klasa Otwarta[/B] Arktogea Trajan [B]SUKI[/B] [B]Klasa Posrednia[/B] Snowmist's Ostia of Arktogea
  14. [CENTER][COLOR="Navy"][SIZE="3"]OMENA - Res. CACIB Gratulacje dla Beaty i Darka Mamy nadzieję na miły wspólny wieczór i dobrą kolację[/SIZE][/COLOR] :beerchug::new-bday::beerchug:[/CENTER]
  15. [CENTER][SIZE=3][COLOR=DarkSlateBlue]Gratulacje dla wszystkich zwycięzców:multi: Przede wszystkim dla Beaty i Darka i ich psów - Jamesa i Omeny. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Beatko i Darku Do zobaczenia w przyszły weekend w Belgii :drink1: [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  16. [CENTER][SIZE=5][COLOR=DarkSlateBlue]Ogromne gratulacje Gabi :multi::multi::multi::multi: Another win for the very beautiful cat :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Grzegorz & Louise[/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  17. [CENTER][SIZE=4][COLOR=Navy]Fantastic. Congratulations Pegaso and Lolita.....!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi: [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  18. [SIZE=2][COLOR=Navy]Z powodu operacji ucha nasza córka nie może lecieć samolotem na jej zajecia na uniwersytecie a Angli, dlatego podróż tą odbędziemy samochodem. W związku z tym anni Ostia ani Emmanuelle nie pojawią się na wystawie w Zabrzu. Życzymy dużo sukcesów tym którzy tam będą.:hand:[/COLOR][/SIZE]
  19. 2009 Finals Huskies: [url]http://www.skj.sk/wds_09/php_vysledky_plemena/zobraz_vysledky.php?plemenovyber=270[/url]
  20. [CENTER][COLOR="Navy"][SIZE="5"]Winterfrost's Lander (Amir) Best Puppy in sex - Najlepszy Szczeniak w rasie - Pies Wielkie Gratulacje dla Piotra Jana[/SIZE][/COLOR] :multi:[/CENTER]
  21. [COLOR="Navy"][size="5"][center]Congratulations Ewa and Jose!!!!! [center]Gratulacje Ewa and Jose!!!!![/center] Nikita Best Puppy female Lolita Junior World Winner and Best Junior in Breed WOW![/center][/size][/COLOR]
  22. [CENTER][SIZE="6"][SIZE="5"][COLOR="Blue"]Arktogea Emmanuelle Champion Polski[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/CENTER]
  23. [COLOR="Blue"][SIZE="3"][SIZE="4"]Gratulacje dla wszystkich zwycięzców[/SIZE][/SIZE][/COLOR]:multi::multi::multi::multi: [COLOR="Blue"][SIZE="4"]Szczególnie Dragon[/SIZE][/COLOR]:loveu:
  24. [COLOR="navy"][SIZE="4"]Gratulacje dla Kim LeBlanc za wspaniały start do wystawowej kariery szczeniaka Seeker. Kolejny fantastyczny pies z hodowli Snowmist! :multi: Congratulations to Kim LeBlanc for the exceptional start to Seeker's show career, another fantastic puppy from Snowmist's kennel. We wish his brothers in Europe similar success !!![/SIZE][/COLOR]:multi:
  25. Wspaniały weekend i znakomite wyniki całego polskiego teamu.:terazpol: Bardzo dziękujuemy za Wasze towarzystwo i pomoc. Ogromne gratulacje dla wszystkich zwycięzców, a szczególnie dla Darka i Beaty oraz Gabi za finałowe zwycięstwa.:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: Dziękujemy Darkowi (Super handler!) za pomoc kolejny raz w wystawieniu Emmanuelle i osiągnięcie zwycięstw w klasie, a następnie najlepszej suki w rasie.:buzi: [SIZE="4"]Gratulacje dla Artura i Lidera. "Just do it!"[/SIZE]:diabloti:
×
×
  • Create New...