Wzruszające!
A u nas też zmiany... 27 czerwca - jak już pisałam odeszła nasza ukochana Holly a 10 sierpnia pojawiła się u nas najprawdopodobniej porzucona (ech... standard) niespełna roczna sunia. No i po paru perypetiach - na szczęście - została z nami :) Tak więc do Dinga i Fletchera dołączyła Molly :loveu:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/p1060489.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/5259/p1060489.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/p1060725w.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/2064/p1060725w.jpg[/IMG][/URL]
... a musiałam się pochwalić. Buziaczki dla całego stadka, dla Poleńki w sam czubek nocha :)
Do góry piękny Szopku :) Jutro zrobię kolejną wpłatę, tym razem znacznie drobniejszą ale zawsze coś. W tym tygodniu wystartuję też z nastepnym bazarem :)
Mam nadzieję, że to tylko chwilowy spadek formy... Trzymaj się Marusiu!
Agucha - mogę prosić o adres mailowy? W końcu się uporałam z fotkami a nie mogę znaleźć bazarku :(
tylko tyle mogę zrobić, choć chętnie widziałabym Fadunia u siebie na ogródku :) Ale trzeba mierzyć siły na zamiary i przygotowywać kolejny bazar ;) Dobrze, że mam Leosia bo to niewyczerpane źródło bazarkowych fantów ;)
Bianeczko, a ja miałam już dawno pytać - czy czasem nie potrzebujesz słoików na te pyszności swoje? Bo jak coś to możemy Ci odesłać puste - wiem, brzmi dziwnie, ale moja mama zawsze sobie tego życzy ;)
ja przesłałam kasę na to ogólne konto, ale rozdysponujcie je oczywiście wg bieżących potrzeb - może kasę z bazarków też na hotel a z następnych leki? Jeszcze mam w planie co najmniej trzy bazary, w tym dwa większe więc może uda nam się jakoś zminimalizować te hotelowe długi?
ale chodzi o odwiedziny czy o potencjalny domek?
a ja przelałam właśnie dla Fadunia 450zł z moich bazarków, a o 23 kończy się kolejny więc pewnie coś jeszcze wpadnie (ale ten to naprawdę mini bazarek - bazareczek ;) :)