Jump to content
Dogomania

holly101

Members
  • Posts

    4839
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by holly101

  1. Wzruszające! A u nas też zmiany... 27 czerwca - jak już pisałam odeszła nasza ukochana Holly a 10 sierpnia pojawiła się u nas najprawdopodobniej porzucona (ech... standard) niespełna roczna sunia. No i po paru perypetiach - na szczęście - została z nami :) Tak więc do Dinga i Fletchera dołączyła Molly :loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/p1060489.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/5259/p1060489.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/p1060725w.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/2064/p1060725w.jpg[/IMG][/URL] ... a musiałam się pochwalić. Buziaczki dla całego stadka, dla Poleńki w sam czubek nocha :)
  2. Cudowne wieści!!!!!
  3. Właśnie przelałam 150zł z bazarku dla Marusi :) Dodatkowo 30zł od cioci Holly ;)
  4. Właśnie przelałam 150zł z bazarku perfumowego dla Fadusia :)
  5. Ja właśnie przelałam 150zł z bazarku perfumowego :)
  6. Boże, a raczej Murko - jaka ona piękna :)
  7. Oj dawno mnie nie było ale jestem :) Buziaki dla Marusi!
  8. Ile brakuje Rochowi stałych deklaracji żeby mógł jechać?
  9. Do góry piękny Szopku :) Jutro zrobię kolejną wpłatę, tym razem znacznie drobniejszą ale zawsze coś. W tym tygodniu wystartuję też z nastepnym bazarem :)
  10. Mam nadzieję, że to tylko chwilowy spadek formy... Trzymaj się Marusiu! Agucha - mogę prosić o adres mailowy? W końcu się uporałam z fotkami a nie mogę znaleźć bazarku :(
  11. [B]Agucha[/B] - jak dojdzie kasa za bazarki to daj proszę znać na wątkach, że jest :)
  12. Ale przecudne zdjęcia!!!!!!!! Tego pana fotografa można wynająć?
  13. tylko tyle mogę zrobić, choć chętnie widziałabym Fadunia u siebie na ogródku :) Ale trzeba mierzyć siły na zamiary i przygotowywać kolejny bazar ;) Dobrze, że mam Leosia bo to niewyczerpane źródło bazarkowych fantów ;)
  14. Nie zmienia to faktu, że AnnaA powinna zapytać prawnych opiekunów Blanki co robić, a nie podejmować decyzję - i to taką - na własną rękę...
  15. Bianeczko, a ja miałam już dawno pytać - czy czasem nie potrzebujesz słoików na te pyszności swoje? Bo jak coś to możemy Ci odesłać puste - wiem, brzmi dziwnie, ale moja mama zawsze sobie tego życzy ;)
  16. ja przesłałam kasę na to ogólne konto, ale rozdysponujcie je oczywiście wg bieżących potrzeb - może kasę z bazarków też na hotel a z następnych leki? Jeszcze mam w planie co najmniej trzy bazary, w tym dwa większe więc może uda nam się jakoś zminimalizować te hotelowe długi?
  17. Wyszło coś 388zł, ale ja zawsze doliczam koszty przesyłki, nie zostawiam ich sobie tylko dodaję jako swój wkład, no i coś tam jeszcze dorzuciłam ;)
  18. ale chodzi o odwiedziny czy o potencjalny domek? a ja przelałam właśnie dla Fadunia 450zł z moich bazarków, a o 23 kończy się kolejny więc pewnie coś jeszcze wpadnie (ale ten to naprawdę mini bazarek - bazareczek ;) :)
  19. Przelałam Marusi kasę z bazarku - 450zł :)
×
×
  • Create New...