[quote name='FREDZIU']Pozdrowienia od Fredzi dla Toffika, całe szczęscie, że po ukąszeniu zostły tylko wspomnienia, ale wet jednak był potrzebny:shake:
Toffik jest słodki, a pozycja do spania zabójcza:evil_lol:, Fredzia tez lubi rózne wygibasy. Pozdrowionka:multi:[/quote]
Dziękujemy i również pozdrawiamy:):p
No musieliśmy iść do weta żeby żądło wyciągną i dał maść:smile:.