Jump to content
Dogomania

Estrella

Members
  • Posts

    2709
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Estrella

  1. ja też podniosę
  2. ok, rozumiem - nieważne, że pieniądze pożyczone. Teraz dług ma Sandra.
  3. [QUOTE]Ban a za co znowu??[/QUOTE]:niewiem: muszę się podpytać na maila. [QUOTE]Widze cioteczki zalatane nieziemsko:evil_lol:[/QUOTE]I jeszcze wszystkie naraz :shake: Ja mam na tyle dobrze, że mogę spać do 11 :loveu:
  4. Atomówka dzisiaj wraca z wyjazdu, Igiełka żyje teraz na wysokich obrotach, ale wieczorem zajrzy, Beatka nie ma prądu, ale pewnie niedługo go odzyska, a some ma mega dużo spraw do załatwiania i nie ma czasu na dogo :( Nie wiem co z Kamilą i blacky. Słyszałam, że judicie grozi ban... :diabloti:
  5. dobranoc Abi :kiss_2:
  6. Na konto Greven można wpłacać pieniądze na spłacenie długu. Na Bastera nie ma jeszcze nr konta. [quote name='BACHA-']Sandra deklarowała że weźmie psa jeśli nie jest agresywny, do kotów miał być ok. Okazało się jak zwykle zupełnie inaczej. Pies jest u niej tak długo ale w tym czasie nikt nie postanowił go zabrać i zająć się nim lepiej niż Sandra. Bo łatwiej wytykać komuś błędy niż zwalić sobie na głowę kłopot.[/QUOTE]Wszyscy już zapomnieli co było na początku.. Jak to Sandra pomogła.
  7. go góry piękna :(
  8. nic nie szkodzi, lecę zapisać :)
  9. A nie.. kasiek252 wpłaciła 20zł za sierpień już kilka dni temu - doszło ?
  10. Wszystko jest w porządku. Dzięki :)
  11. cioteczki zapraszamy do głosowania na najlepsze zdjęcie :) --> [url]http://www.dogomania.pl/threads/190271-Bazarek-fotograficzny-na-pomoc-psiakom-%29/page44[/url] zasady - post nr 432
  12. dzień dobry Soniu - biegnij do góry ślicznotko ! :)
  13. [quote name='blacky764']o a to zawsze coś ! [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [/QUOTE] to bardzo dużo!! zaskoczyła mnie cioteczka (mam nadzieję, że mogę napisać kto to taki :) - coronaaaj :loveu:) bo szczerze mówiąc, to nie spodziewałam się teraz jakiejkolwiek deklaracji :oops:
  14. dzień dobry :) [quote name='blacky764']Widzę że nic się nie zmieniło u Abiego... [/QUOTE]jest nowa jednorazowa deklaracja, którą dostałam na pw. Nie wiem ile wynosi, furciaczkowa wieczorem sprawdzi :)
  15. znalazłam 2 deklaracje [quote name='dominik.p'][COLOR=Gray]Strasznie smutno się robi, kiedy czyta się takie historie :( Popytam znajomych ale wątpię, żeby znalazł się ktoś chętny.[/COLOR] Poza tym mogę zaoferować transport, jeśli znalazłby się DT/DS. Chętnie wpłacę też coś na rzecz Soni - mogłoby być na leki albo na hotelik. Potrzebowałbym tylko nr konta (najlepiej na PW).[/QUOTE] [quote name='AleksandraJ']Ja wlasnie z NK sie dowiedzialam. Jedyne co moge zaoferowac to jakies finanse na hottelik lub ew. leczenie w nowym DT/DS...[/QUOTE]
  16. [quote name='lika1771']A sa pieniazki na dt?[COLOR=Blue]*[/COLOR] nie rozumiem jak do jutra nie znajdzie dt to zostanie uspiona?[COLOR=Green]*[/COLOR][/QUOTE][COLOR=Blue] *[/COLOR]na wątku jest kilka deklaracji. [COLOR=Green]*[/COLOR]z tego co pisała nuka - chyba tak :( Sonia nie może u niej dłużej zostać..
  17. [QUOTE]Od przyjazdu dostaje Flexadin, lek wspomagający na stawy. Mam go z darów , więc nie trzeba za to płacić.[/QUOTE]dzięki [QUOTE]Wiem ,że powinnam spytać się ,czy wyrażacie na to zgodę, bo to koszty ale to było bezwględnie potrzebne i jak nie będzie kasy na to , to zapłacę z konta Stowarzyszenia. [/QUOTE]zdrowie najważniejsze :) jeśli dobrze kojarzę, to carprodyl jest dość drogi.. ale myślę, że chociaż częściowo będziemy mogły opłacić leczenie. Powiedz nam jeszcze mariamc kiedy można by wykastrować Abiego ?
  18. już nie jest pełna
  19. super :loveu: ...to już niedługo - 16.08 :multi:
  20. ale z Was świntuchy :) Ja bym chciała mieć taką figurę jak ta laska z fotki... :shake:
  21. cześć :multi: Ja już prysznic wzięłam, teraz sobie posiedzę na dogo.. wcześniej cały dzień na mieście :shake: I na pocztę nie zdążyłam, bo do 19 otwarte. A chciałam odebrać paczkę z bazarku :loveu: [quote name='beataczl']a mi 2 psy :evil_lol: to i tak masz lepiej ;-)[/QUOTE]oj, widzę, że rozpieszczasz Sonię.. :)
  22. kurcze, rzeczywiście :(
  23. idę spać, muszę wstać trochę wcześniej.. :sleep: dobranoc Abi i cioteczki :):) jeej, pies znowu zajął mi miejsce na poduszce :shake:
×
×
  • Create New...