[QUOTE]Od przyjazdu dostaje Flexadin, lek wspomagający na stawy.
Mam go z darów , więc nie trzeba za to płacić.[/QUOTE]dzięki
[QUOTE]Wiem ,że powinnam spytać się ,czy wyrażacie na to zgodę, bo to koszty ale to było bezwględnie potrzebne i jak nie będzie kasy na to , to zapłacę z konta Stowarzyszenia. [/QUOTE]zdrowie najważniejsze :) jeśli dobrze kojarzę, to carprodyl jest dość drogi.. ale myślę, że chociaż częściowo będziemy mogły opłacić leczenie.
Powiedz nam jeszcze mariamc kiedy można by wykastrować Abiego ?