-
Posts
2709 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Estrella
-
jak dobrze, że go wyciągnęłyśmy. I tyle cioteczek włożyło się w całą akcję... :loveu:
-
Abi, Abi, Abi... :kiss_2:
-
Ale popatrz tylko na zdjęcia od Danusi - jaki Abi jest na nich szczęśliwy!! A co by z nim było, gdyby został w tym schronie ? :(
-
Czasem boli. Wtedy dostaje blokady sterydowe w biodra, żeby przestało go boleć. A tak to jeszcze trzeba mu podawać suplementy stawowe. mariamc mi pisała, że Abi musi z tym żyć.
-
[U]Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam[/U], ale tego już wyleczyć się chyba nie da.
-
Na razie wycięłam [B]połamany[/B]. Tak też chyba jest dobrze.
-
[quote name='Atomowka']Nie wiem ja napisałabym raczej coś, że jest w hotelu ale brakuje deklaracji i czy znowu czeka go schron? Coś w ten deseń[/QUOTE]tylko że teraz najbardziej potrzebuje deklaracji na hotel i leczenie + kastracja. a chciałam coś napisać o jego chorobie.. do schronu nie wróci.
-
:oops: tak mi się skojarzyło... z całym tyłem coś ma - kolana, biodra, kręgosłup. Podpowiedz coś innego. Ja dzisiaj nie myślę i dlatego tak głupio napisałam :lol:
-
Zmieniłam tytuł, nic lepszego do głowy mi nie przychodzi. Połamany 'ściągnęłam' po nieaktualnym już tytule wątku Misia Myszy1.
-
[quote name='Atomowka']No w końcu zdjęcia są:multi: Abi jest cudny ale już chyba to mówiłam Estrella czy mogłabyś zrobić też gumtree na Wawę Pedrowi? Ja nie mogę wystawic bo pokazuje się, że dubluje ogłoszenia a już spadł bardzo nisko:-([/QUOTE]już lecę do Pedra skopiować tekst :) A popatrzcie jak Abi przytył!!
-
Abi ale Ty masz szczęście :multi::multi::multi: taki fajny pokoik i te łóżeczka takie wielkie :loveu::loveu: i jeszcze taką ładną współlokatorkę Ci wybrano :loveu: mariamc dzięki za fotki! Witaj kyciu u Abiego, cieszę się, że jesteś :multi::multi: [quote name='Atomowka']Czy ktoraś z Was robiłam ostatnio Abiemu ogłoszenia? Bo chyba czas je odświeżyć tamte już pewnie albo się skończyły albo pospadały na dalekie strony [/QUOTE]ja wczoraj, czy przedwczoraj zrobiłam kilka, ale zanim zrobię resztę muszę ułożyć jakiś fajny tekst.. a gumtree ciągle mu odświeżam, więc tam jest ciągle na pierwszej.
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Estrella replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Kosztuje to łut szczęścia :) Robisz ogłoszenia na cafeanimal i oni jakoś losowo wybierają 4 psiaki.[/QUOTE] aaacha... Dziękuję za wyjaśnienie :loveu: ostatnio cafeanimal nie chciało mi wejść, ale może teraz będzie ok.. też będę polować na metro z Abim (banerek) :multi: dzisiaj się dowiedziałam, że cały tył ma połamany - coś z kolami, z biodrem, kręgosłupem :shake: może metro przyniesie mu szczęście. Praduś do góry :loveu: -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Estrella replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
ile kosztuje zamieszczenie ogłoszenia w metrze ? -
że schronisko go komuś wydało?
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Estrella replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Można jeszcze łatwiej podlinkować napis. Ja to robię tak jak przy banerkach: 1.Wpisuję tekst w puste pole, gdzie się wkleja banerki - [I]Allegro Misia[/I] 2.Zaznaczam myszką, to co ma być podlinkowane 3.Klikam na ten globus "wstaw odnośnik" 4.W okienko wklejam skopiowany link z allegro, klikam OK i koniec Bardzo ładne allegro, już kolejne cegiełki poszły :multi: -
Jej, jakie fajne łóżeczka mają :loveu: mi też ciągle jakiś error wskakiwał :shake: Trzeba będzie zmienić tekst do ogłoszeń, później postaram się coś wymyślić. [quote name='ageralion']Ale z Was wariatki :evil_lol:[/QUOTE]a Ty, droga Marto też nie jesteś lepsza. Czytałam jak to Twój niecny plan legł w gruzach i jeszcze dużo, dużo innych tego typu postów :cool1: Kamila dzięki za nk, może ktoś go wypatrzy :multi:[IMG]http://img651.imageshack.us/i/abi002.jpg/[/IMG]
-
Dzień dobry Abi [quote name='Atomowka']Kurde tak sobie teraz pomyślałam, że jak my byśmy sie kiedyś na żywo spotkały to chyba byśmy ze śmiechu płakały:evil_lol:[/QUOTE]jakbym którąś z Was zobaczyła, to już bym nie mogła się powstrzymać od śmiechu :shake: [quote name='_Goldenek2']A czy mogę zaprosić na bazarek [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [B][COLOR=#ff00ff]Sonia zaprasza na bazarek, z którego pieniążki wykorzystamy na jej diagnostykę i operację:[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192056-KUP-ZA-ILE-CHCESZ-czyli-zbieramy-na-operacj%C4%99-Sonki-z-dysplazj%C4%85-02.10-godz.20-00?p=15301617#post15301617"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1920...7#post15301617[/COLOR][/URL][/QUOTE]Cześć Goldenku, możesz offować, zapraszać i robić co tylko zechcesz :loveu: some.. ja wierzę, że Telka w końcu się odnajdzie. Trzymaj się. Fakturka za hotel już poszła do Beatki, a na fakturkę za weta musimy zaczekać, bo wetka jeszcze nie wróciła z urlopu. I wtedy będzie można ciachnąć Abiego :cool1: Dalej zacytuję mariamc [I]Abi wrócił do środka, nie może przy tej pogodzie mieszkać na zewnątrz, chociaż czuł się świetnie na wybiegu. Mieszka znowu z Lalą i powoli się docierają.[/I] [I]Abi jest psem specjalnej troski , cały tył ma pokiereszowany, uszkodzone kolana, kręgosłup i biodra. Musi dostawać suplementy stawowe i jak go boli blokady sterydowe w biodra.[/I] [I]Wszystko wyszło na RTG , daliśmy zdjęcie jeszcze do konsultacji do ortopedy.[/I] [I][COLOR=Red][U][COLOR=Black]Ale nie tak kalekie psy znajdowały dom.[/COLOR][/U][/COLOR][/I][COLOR=Red][COLOR=Black] [/COLOR][/COLOR]
-
65 wejść na gumtree i żadnych telefonów, maili :(
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Estrella replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Właśnie chciałam robić ogłoszenia suczce Azanie i zobaczyłam Misiowe ogłoszenie - jest super :loveu: