[quote name='Doti1986']Śliczne zdjęcia:loveu: ucholami się nie przejmuj wielu Yoraskom klapią uszy jak wymieniają zęby:loveu:[/quote]
[quote name='jot11']Witamy wieczorkiem!
Uszkami się nie martw.Bello jak wymieniał 1 i 2 to miał to samo.Najpierw jedno uszko klapnęło,poźniej drugie.I to nie do polowy tylko całkowicie.Bylo masowanie,zgolenie włosków i znowu gotowane kurze łapki.W ciagu paru dni wszystko wróciło do normy:multi:
Czytalam,że to się często zdaża gdy pieski zęby wymieniają na stałe i jest to zupełnie naturalne.
Pozdrawiamy!
Chelsunia ma super włosy,widać na zdjęciach :loveu::loveu:[/quote]
To całe szczęscie:multi:a tak właśnie mi coś się kojarzyło z ząbkowaniem,ale niewiedziałam że od tego uszka klapią:roll: Pozdrawiamy!:loveu: