Jump to content
Dogomania

moomuffin

Members
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by moomuffin

 1. piesek porusza sie w miarę normalnie, w zależności jak bardzo w danym momencie doskwieraja mu te narośle,ale nie ma problemów z bieganiem i zabawą. byłam na klinikach na razie na konsultacji ze zdjęciem, kazano pobrać materiał do analizy a potem dopiero wet ustali dalsze leczenie. póki co jeden z miejscowych wet NIE WIDZIAŁ(?!) nic dziwnego na łapie i powiedział:"co pani chce,przeciez normalnie wygląda,ja tu nic nie widze", dopiero jak pokazałam mu tzn zrobiłam porównanie dwóch łap to dopiero wtedy go oświeciło...po czym stwierdził,że umawiamy sie na zabieg tzn wycięcie tego i to szybko ,bo on idzie na urlop...oczywiscie bez wcześniejszego pobrania materiału z łapek...podziękowalismy i wyszliśmy...nóż w kieszeni sie otwiera jak ma sie kontakt z takimi ludźmi...materiał pobierzemy,ale już nie u tego pana.
 2. dzięki bardzo za informacje odnośnie pielęgnacji łapek Twojej suczki, póki co chyba zaczniemy stosować Twoje metody, mam nadzieję,że pomogą i naszemu . my zakładamy mu skarpetki aby nie lizał specyfiku, którym ma smarowane lapki, wtedy leży grzecznie i pokornie;) nie miał robionych żadnych badań tzn.zeskrobin,posiewu itd.nikt nam tego nie zlecał, nie informował,że może cos takiego należałoby zrobić,ale w najbliższym czasie zdecydujemy sie takiego rodzaju badania.
 3. a czy możesz polecić mi jakąś dobrą klinikę we Wrocławiu lub okolicach?adresów jest sporo,ale najlepiej byłoby udać się do kogoś dobrego, bo chodzenie od jednego weta do drugiego mija sie z celem a zależy mi aby pies otrzymał szybko fachową pomoc wet.
 4. antybiotyki były podawane,ale nie znam nazw,mój tato zajmuje sie opieka wet.pieska,więc on jest wtajemniczony w te nazwy wszystkich podawanych specyfików, ja niestety ma "dostęp"do labka tylko w weekendy...myślę,że z pewnością boli go to przy chodzeniu,zwłaszcza jak chodzi po piasku, który dostaje sie m-dzy poduszki:-(taki stan łap zmienia się-nieraz trochę się to zmniejsza i nie jest takie zaczerwienione i wygląda prawie "normalnie" a nieraz jest takie zaczerwienione zwłaszcza w czsaie wiosennym i letnim jak na zdjęciu...zakupię może przynajmniej takie buciki dla psiaków tzn.ochraniacze,może będzie troche lepiej jak łapa nie bedzie miała bezposredniego kontaktu z podłożem...może lepiej byłoby to wyciąć...sama nie wiem nie znam się a póki co fachowej pomocy nie otrzymaliśmy... a czy to wapno jakie podajesz to jest takie normalne wapno jakie podaje sie ludziom czy jakieś specjalne dla psów?co to za maść panolog i czy pomaga?
 5. nie wiem czy to dobry dział...proszę o pomoc...od pewnego czasu ok.2 lat u psa pojawily się takie jakby norośle m-dzy poduszkami na przednich łapach a konkretnie w najwiekszym stopniu na jednej łapie...byliśmy z tym problemem u paru wetów,psa leczono na niejakie cysty/bez jakiejkolwiek poprawy/ po czym wet swteirdził,że w zasadzie on nie wiem co to jest...czy to może być jakaś alergia? nieraz te zmiany są zaczerwienione. proszę o pomoc jeśli ktos może spotkał się z podobnym problemem... [URL]http://img231.imageshack.us/img231/1184/1001736.jpg[/URL]
×
×
 • Create New...