Jump to content
Dogomania

FREDZIU

Members
  • Posts

    2037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by FREDZIU

  1. Przy nadrabianiu prosimy o dużo fotek:mad::mad::mad:
  2. Witamy:multi::multi::multi:
  3. Pozdrowienia śle Fredzia, przepraszamy przepraszamy nie było nas na urodzinkach ale bardzo bardzo ogromne życzenia przesyłamy:calus::smilecol::iloveyou::bday::BIG::laola::cunao::tort::new-bday::Rose::Rose::glaszcze::buzi:
  4. Pozdrawiamy, Pixula nie je bo tęskni, Fredzia też nieraz je dopiero jak ja wracam:loveu:
  5. Witamy sie serdecznie, Fredzia ma taką miękką torbę, ona ją poprostu uwiebia, jak tylko ją wyjmę z szafy odrazu jest w środku, a jak jesteśmy w obcym mejscu to torba ta jest jej azylem, czuje sie w niej bardzo bezpiecznie:loveu:
  6. FREDZIU

    Aksa i Tofi

    My oczywiście przyłączamy się do życzeń:new-bday::tort::beerchug:
  7. Pozdrawiamy Cocusia i prosimy o foteczki:eviltong:
  8. 100 lat dla Tofika:buzi::laola::cunao::bday: Kto by pomyślał, a takie ma niewinne ślipka, sama niewinność:evil_lol:
  9. A oto spacerek po jesiennym parku, jezcze mało listków, ale i tak było super:lol: [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/1166/dsc03559x.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9890/dsc03560r.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/3319/dsc03554ki.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/553/dsc03556ds.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6654/dsc03564uj.jpg[/IMG]
  10. [quote name='ewa2909']amy się niedzielnie wieczornie:loveu: Ja u swoich nic takiego nie wyczówam:shake: A co do ząbalów to myśle żebyście jeszcze poczekali jeżeli nic sie nie dzieje z ząbkam . U mnie psiaki pozbywały sie -Aksa ok9 miesięcy.Tosiek ostatniego zgubił jak miał przeszło rok.Wet powiedział że szkoda niszczyć organizm narkozą i jezeli nic sie nie dziej to czekać,bawić się w przeciąganie sznurka.[/quote] Nawet gdy ząbki są podwójne????????????????/
  11. Mam problem!!!!!!!!!!!!!!!!! wyczułam u Fredzi zgrubienie, poniżej mostka między żeberkami, jak biorę ją na rączki to czasami( zależy od jej pozycji)czuje gulajkę, a jak to jest u waszych yoreczków. Bo moze to jakiś narząd a ze one sa małe to jest wyczuwalny?????????????/Jutro pędzę do weta i odrazu umawiam się na rwanie ząbków:placz::placz::-(:-(:shake::shake:
  12. A oto dalszy ciąg fotek kąpielowych-wycieranie:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/638/dsc03451u.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/2023/dsc03453k.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1189/dsc03454e.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1228/dsc03456y.jpg[/IMG] [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/9016/dsc03458u.jpg[/IMG]
  13. A oto sesja kąpielowa;) [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4207/dsc03446.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8063/dsc03447za.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5893/dsc03448n.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/3545/dsc03449q.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/3655/dsc03450.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Nati28']Witamy i stwierdzamy ze Fredzia jest cudowna :loveu::loveu:[/quote] Bardzo dziękujemy i zapraszamy na fotki:oops:
  15. [quote name='pycia']Witamy w ten słoneczny poranek:hand:[/quote] Witamy:multi::multi: [quote name='karkakarka']Witam, teraz tak się przyjrzałam i widzę, że Fredzia zaczęła się wybarwiać na pyszczku :)[/quote] Wybarwia się, wybarwia juz dość dawno;)włoski najpierw robiły się siwe-jasne, potem przechodziły w złote, a teraz ma 3 kolorki i pomału się zmienia. Ciekawa jestem jaka będzie finałowo???????????????;) [quote name='Yoko2009'][URL]http://img4.imageshack.us/img4/8237/dsc03464y.jpg[/URL] Małe cudko:):)[/quote] Dziękujemy [quote name='Doti1986']Witamy się przedpołudniowo w ten niedzielny słoneczny i cieplutki dzionek[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000202EE.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"] [/URL][/quote] [quote name='jot11']Dzień dobry słonecznie :multi::multi:[/quote] Witamy, witamy:p
  16. [quote name='karkakarka']Witam [URL]http://img4.imageshack.us/img4/4739/dsc03465it.jpg[/URL] Śliczna mała :D[/quote] [quote name='pycia']Witamy sie pięknie w ten sobotni wieczór:loveu:Wszystkie fotki super:multi:Fredzia urocza:loveu:[URL]http://img18.imageshack.us/img18/2568/dsc03511b.jpg-ale[/URL] języczek ma...jak jaszczurka;)[/quote] [quote name='Doti1986']Super fotki ale zdjęcie z jęzorkiem wymiata:loveu: Najlepsze!!!!![/quote] [quote name='jot11']Jaka ona jest śliczna :loveu::loveu: Cukiereczek malutki :loveu: A tak w ogóle to przyszliśmy powiedzieć dobry wieczór i dobranoc. :hand: :sleep2: :bye:[/quote] [quote name='Viky i Ja']Witamy :loveu:. Śliczna panna z Fredzi a zdjęcie z języczkiem wprost boskie :loveu::evil_lol::loveu:[/quote] Witamy wszystkich, dziękujemy za komplementy, zgadzam się z wami jęzorek to Fredzia maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:evil_lol::evil_lol:
  17. Tolek, Tolek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1halooooooooooooooooooooooooooo, gdzie jesteś?????????????????????????Co się dzieje z twoją panią, zapomniała o nas????????????????:placz::placz::-(:shake:
  18. Pozdrowionka dla Kati i jej Pani:multi::multi::multi::multi:
  19. Witamy Tofika gorąco i czekamy na fotki z wycieczki:p:multi:
  20. Pozdrawiamy serdecznie, fotki super ale lepiej jak by były jedna pod drugą,lepiej się ogląda:roll:
  21. Pozdrowienia od Fredziuli, wase fotki super, plener cudny i jarzębinka jak cukiereczek:lol::p:crazyeye:
  22. My też sie witamy i prosimy o fotki:razz:
  23. Toffiś jak zwykle super, ale prosimy o nowe fotki:evil_lol:
  24. Pozdrawiamy gorąco i życzymy dużo zdrówka dla pańci:lol::lol::lol:
  25. My tez witamy się niedzielnie, my juz po spacerku, zapraszamy na fotki i czekamy na :multi:wasze:multi:
×
×
  • Create New...