[quote name='Pegaza']wlasnie mnie cos na chinszczyzne nosi..a chcialam se zrobic to walnelam bigos za ktorym az tak nie przepadam no i tera siedze glodna znaczy po kolacji jestem ale wiecie jak to jest..;)[/QUOTE]
Ja tam już miseczkę popcornu wciągnęłam popijam szampanem bo kupiłam 1,5litrową bułkę na nas dwoje i nie chce żeby się zmarnowało:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Może chłopa opije i mi fundnie Noworoczny "prezencik":evil_lol::evil_lol::evil_lol: