[quote name='Yoko2009']Tak mogłoby się wydawać a jak ja czeszę to zakładam jej ciągle te same:)
Muszę Wam powiedzieć, ze moi chłopcy pojechali dzisiaj na narty do czech z tatą i mam tydzień odpoczynku od dzieci !!!!!
Taka cisza w domu że aż dziwnie:):)
Pozdrawiam weekendowo[/QUOTE]
Hihihhi ale ci dobrze to teraz z Yokulka możecie dziewczyny we dwie wylegiwać się do woli albo szaleć na maxa;)